מורה פרטית עדי הוניג

מורה אונליין עדי הוניג

מדריכת פסיכומטרי מוסמכת מטעם מכון מוכר. בעלת 4 שנות נסיון בהדרכת פסיכומטרי. מלמדת בביתי בת"א או בזום.

בת 29. מתל אביב -יפו.
(18 חוות דעת) 79 שיעורים שהוזמנו דרך האתר
 
השיעור מועבר דרך המחשב
₪150 לשעה

קצת עליי

מדריכת פסיכומטרי מוסמכת מטעם מכון מוכר. בעלת נסיון רב בשיעורים פרטיים גם עם תלמידים שלמדו בפעם הראשונה לפסיכומטרי וגם עם משפרים. בונה תוכנית אישית מותאמת לכל תלמיד ומתאימה אותה לצרכיו לאורך הלמידה. מלמדת בביתי בת"א או בזום.

1 בוחרים מועד פנוי
2 ממלאים את פרטי השיעור
3 מתחילים ללמוד

חוות דעת

I
Iftah

מהרגע הראשון עדי הייתה סבלנית בטירוף, ולא ויתרה לי על כלום. היא הסבירה כל דבר בצורה הכי ברורה שיש, גם כששאלתי את אותה השאלה עשרים פעם. מעבר לזה, האווירה בשיעורים הייתה קלילה וכיפית, והיא הצליחה להפוך את כל הקטע הזה של הפסיכומטרי למשהו פחות מלחיץ ויותר סביר. אז בקיצור, בזכותה הצלחתי לסגור המון פערים ולהרגיש הרבה יותר מוכן לבחינה. מגיע לה שאפו ענק על כל העזרה, הסבלנות וההבנה שהיא נתנה לי לאורך כל הדרך.

21/05/2024
שתף:
ט
טליה

עדי מורה סבלנית, מסורה ואכפתית. היא כיוונה אותי בדיוק למה שצריך, והורגש ההשקעה שלה בשיעורים שלנו! מורה שיודעת מה היא עושה ומבצעת את זה בצורה מדהימה, ממליצה מאוד מאוד

21/05/2024
שתף:
נ
ניצן

מורה מקצועית ואכפתית שבאמת אין הרבה כאלו! עדי רגישה ותומכת לכל אורך הדרך, הרגשתי תמיד שמנסה להתאים לי את תהליך הלימוד ולא להפך. יחס אישי ומחזק לכל אורך הדרך! עזרה לי לבנות את הבטחון מחדש במתמטיקה , ובכללי למצוא אסטרטגיות למידה שיתאימו עבורי כדי שאוכל לפתור את הבחינה בדרך הכי טובה שאפשר! ממליצה בחום!

17/04/2024
שתף:
ש
שני

מדהימה!! ממליצה מכל הלב. עדי הביאה לי עצות וטיפים פרקטיים והכוונה מדוייקת ספציפית לי, השקיעה זמן אקסטרה ונתנה יחס אישי, בין כל שיעור לשיעור הייתה קפיצה משמעותית בציונים

17/03/2024
שתף:
A
Aviv

מורה מסורה ואכפתית! מומלץ מאוד לכל מי שמעוניין לשפר את מוכנותו לקראת הבחינה הפסיכומטרית.

05/03/2024
שתף:
ת
תומר

מורה מקצועית ובעלת הרבה סבלנות! תרמה לי רבות בהכנות לפסיכומטרי בעיקר בתחום הכמותי והמילולי.

08/01/2024
שתף:
T
Tal

מורה מדהימה!! אכפתית בטירוף וממש התאימה את עצמה אליי ולצרכים שלי עזרה לי בטירוף ונתנה לי דגשים מדוייקים שממש עזרו לי להשתפר בזמן קצר

08/01/2024
שתף:
א
אראל

מורה מקצועית ומקסימה! עזרה לי בטירוף עם הפסיכומטרי. אם אתם מחפשים מורה סבלנית, בעלת ידע רחב, שיודעת להסביר בצורה מעמיקה, מצאתן אותה. ממליץ מאוד.

08/01/2024
שתף:
ס
סתוית

מצויין, מקסימה!

16/12/2023
שתף:
N
Noam

הגעתי לעדי אחרי שהייתי די מיואשת. היא הצליחה לפשט לי את החומר בצורה שאף מורה משום מכון לא הצליח. הביאה אותי לציון שרציתי אחרי 6 נסיונות כושלים. מעבר לעובדה שהיא מקצועית, היא נעימה ויוצרת סביבת למידה כיפית.

07/12/2023
שתף: