מורה פרטי יהויריב שורק

מורה אונליין יהויריב שורק

שיעורי עוד מקצועיים מנגן ומורה בעל ניסיון רב

מירושלים והסביבה. בוגר אוניברסיטה - בר אילן.
 
השיעור מועבר דרך המחשב
₪170 לשעה

קצת עליי

בוגר תואר ראשון ושני במוסיקה. מורה לעוד עם ניסיון של 10 שנות הוראה ועם עשיה רבה בתחום: כמפיק ויוצר מוסיקה לאמנים, בנגינה והופעות בכל רחבי הארץ. בשיעורים ניגע בקסמו של העוד דרך נגינה ולמידה. נעבוד על הקניית שליטה טכנית בעוד, בלימוד רזיה של תורת המקאם ובלימוד הסגנון תוך השוואה לסגנונות מוסיקליים שונים מרחבי העולם ולתורת המוסיקה המערבית. נלמד לבצע תאקסים במקאם ולהשתמש ביכולת האלתור הטבעית שלנו, נלמד לנגן יצירות ערביות קלאסיות ורפרטואר ממסורות מוסיקליות נוספות וזאת תוך לימוד השימוש בתווים. תכנית הלימוד תותאם לצרכי התלמיד ולרצונותיו האישיים. השיעורים יהיו מקצועיים וילוו באווירה אותנטית וכיפית, ויחד עם כוס קפה נפליג עמוק לליבו של השיעור...

1 בוחרים מועד פנוי
2 ממלאים את פרטי השיעור
3 מתחילים ללמוד

תחומי לימוד

הוספת תגובה

ביקורות

T
Tomer

יהויריב מורה נהדר לעוד! במהלך התקופה שבה למדתי איתו הרגשתי שהוא מזהה תוך כדי השיעורים את מה שמניע אותי לנגינה, וידע לעבוד על המקום הזה ולפתח אותו. בזכות השיעורים איתו החיבור שלי למוסיקה הלך וגבר, בתור אחד שננגן המון שנים. יהויריב מכיר ויודע המון על מוזיקה ובאמצעות הידע שלו נחשפתי לסגנונות חדשים שהיום מהווים את עיקר המוזיקה שאני מקשיב לה ומנגן.

12/04/2020
שתף:
d
david

מדובר במורה עם ידע וניסיון מוזיקלי מטורף ועם יכולת להעביר את הידע והניסיון שלו לתלמיד בצורה ברורה קלילה ונעימה . למדתי אצל יהויריב תקופה ארוכה מאוד והוא קידם אותי לרמות שאני לא יודע אם עם מורה אחר הייתי מגיע לאיפה שהגעתי . אני מודה ליהויריב מאוד וממליץ עליו בחום!!!

22/01/2017
שתף:
נ
נתנאל

בתור אדם שמכיר את יריב מעל ל5 שנים וכל מה שאני יודע במוסיקה זה ממנו, אני יותר ממליץ לכל אדם שרוצה ללמוד את רזי המוסיקה המזרחית האמיתית וטכניקות שקשה למצוא מורים שמלמדים אותן, זה רק יריב! יש הרבה מוסיקאים, מעט מהם מורים טובים, יריב נמנה מהמורים הטובים! והכל בדרך נעימה וברורה. מומלץ מומלץ מומלץ! מי שמעוניין אני מוכן שישלח לי מייל ואפרט לו יותר!

19/01/2017
שתף: