מורה פרטי ברייאן ניומן

מורה אונליין ברייאן ניומן

מורה עם נסיון של 20 שנה. זה הזמן ללמוד ולשפר את האנגלית שלכם. ההצלחה שלכם בקריירה מתעצמת ברגע שאתם יוצרים איתי קשר​.

מאזור ירושלים. אחר - מוסד אקדמי בחו"ל.
(23 חוות דעת) 868 שיעורים שהוזמנו דרך האתר
 
השיעור מועבר דרך המחשב
₪160 לשעה

קצת עליי

BA בפסיכולוגיה לחינוך, לאחר עלייתי מאנגליה עבדתי כעורך כתבות בג'רוזלם פוסט, הייתי מדריך טיולים בארץ באנגלית וטסתי בעבודתי בממוצע כ-8 פעמים בשנה בנסיעות עסקים לאירופה, ארה"ב והמזרח הרחוק. צריכים לשפר את כישורי השיחה, הכתיבה או ההרצאה? אני אעבוד אתך על אוצר המילים, הדיקציה, המבטא ושפת הגוף. לימדתי מאות אנשי מכירות, הייטק, יזמים, אקדמאים ובזכותי הקריירה שלהם נוסקת. יש לך ראיון עבודה באנגלית? אני יכול לעזור לך להתכונן לראיון ולהכין עבורך קורות חיים באנגלית. צריכים להתכונן למבחן אמיר/אמירם, IELTS או TOEFL צרו איתי קשר על מנת שאוכל להכין אתכם למבחן. אנגלית זו שפת האם שלי ואנגלית עסקית זו השפה הראשונה שלי. אני נהנה ללמד. המוטו שלי הוא התמדה, התמדה והתמדה. ההצלחה שלכם מתעצמת ברגע שיוצרים איתי קשר​.

1 בוחרים מועד פנוי
2 ממלאים את פרטי השיעור
3 מתחילים ללמוד

חוות דעת

E
Eden

בריאן מורה מצוין! יצאתי איתו קשר כחודש לפני מבחן IELTS, ובזמן הקצר הזה הוא היה קשוב וסבלני לכל שאלה וחשש שהיה לי, גמיש בשעות השיעורים והשקיע מזמנו גם בין שיעור לשיעור לבדוק עבודות שהגשתי לו על מנת שאספיק כמה שיותר. בעזרתו קיבלתי במבחן band 8! ממליצה בחום ליצור עם בריאן קשר אם אתם מחפשים מורה למבחן באנגלית

03/05/2022
שתף:
A
Amit

אשמח לחזור וללמוד עם המורה בריאן בעתיד. תודה!

27/01/2022
שתף:
A
Anton

לא היה כל אך מענה מאוד עם הסברים טובים וברורים

19/01/2022
שתף:
א
איתי

מורה מצויין!

02/07/2021
שתף:
ל
ליאת

The perfect teacher and tutor for improving your English skills and IELTS exam preparations

26/05/2021
שתף:
H
Hanan

מורה מנוסה מאד ואדם מקסים! בלימוד ל IELTS נתן הכוונה וכלי לימוד מותאמים אישית ברשת, היה זמין בכל עת לשאלות, גמיש לגבי שעות השיעורים, וידע לתת עצות קונקרטיות לקראת הבחינה. בזכותו סיימתי בממוצע 8.5, מומלץ ביותר!

08/05/2021
שתף:
T
Tzahi

מורה מקצועי שמעביר את החומר בצורה מעניינת ומגוונת. מתאים את השיעור לצרכי התלמיד. מצוין גם לאנגלית עיסקית. ממליץ בחום לשיפור אנגלית בכל הרמות.

21/11/2020
שתף:
י
יוני

מורה מעולה, צורת למידה מעניינת ויעילה, עשיתי כמה שיעורים והם תרמו לי בצורה משמעותית מאוד, הביטחון שלי לתקשר בשפה האנגלית השתפר פלאות.

19/11/2020
שתף:
פ
פרופיל

אחלה מורה, ממליץ בחום - עזר לי להתכונן לראיון עבודה!

01/10/2020
שתף:
י
יאיר

לומד עם ברייאן אנגלית לעזקים. מורה מצוין, דידקטי מאוד. סיימתי כמה שעורים ומרגיש את ההתקדמות. ממליץ בחום.

01/09/2020
שתף: