דלג על הניווט

מורה אונליין אורי אחדות

מורה פרטי אורי אחדות
5
10 ביקורות
39
שיעורים שהוזמנו
150
לשעה
בן 33 מרמת השרון - הרצליה בוגר אוניברסיטה - האוניברסיטה הפתוחה
רשימת המקצועות המלאה
"היכולת להצליח תלויה בהקפדה על הפרטים הקטנים, וגישה נכונה ללמידה - למידה הדרגתית ובעיקר מהמורה הנכון :) "
בן 32 - מהרצליה, מתכנת בכיר, בעל ניסיון רב בתחום התוכנה בכלל וב.NET בפרט, עובד כמפתח תוכנה כ-10 שנים, מתוכם ב 7 שנים האחרונות כמפתח בכיר / מוביל טכנולוגי, בעל ניסיון בהוראה C#, דוט נט, תכנות מונחה עצמים, ASP.NET MVC, SQL, מבוא למדעי המחשב, מוצרי אופיס (Excel, Word), פייסבוק, היכרות ראשונית עם המחשב ללקוחות מבוגרים, מעביר שיעורים בכיף ותמיד דואג להצלחת התלמיד :) לא תתאכזבו, מבטיח.

קבע שיעור אונליין

אורי יצור איתך קשר מיד לאחר קביעת השיעור
  1. בוחרים מועד פנוי
  2. ממלאים את פרטי השיעור
  3. המורה יחזור אליכם
08/10/2018
מאיה, 18
5
אורי מורה מעולה, מסביר את החומר בצורה ברורה, מגיע עד לעומק העניין כדי להגיע להבנה מלאה של הנושא, השיעורים מתנהלים בצורה טובה ונעימה. היה לי את המזל שהגעתי לאתר לימוד נעים וכך הגעתי לאורי.
03/09/2018
דיאנה, 25
5
אורי הוא מורה מעולה!! מסביר את החומר באופן מעולה וברור. פניתי לאורי כאשר נקלעתי למספר בעיות בפרויקט שלי, כבר מהרגע הראשון אורי הבין את הנדרש ועזר לי בפתרון הבעיות שהיו לי וכמובן שהכול נפתר בהצלחה רבה. הוא מורה בעל יכולות גבוהות, מקצועי, אחראי ואמין. ממליצה בחום!!!
17/07/2018
אלן, 27
5
אורי בעל יכולות לימוד גבוהות, מסביר את החומר היטב ועושה סדר מהבסיס. מקצועי מאוד עם הרבה שנות נסיון בתכנות, תמיד נמצא במוד אנרגטי ועם מוכנות וסבלנות לענות ולהסביר כל שאלה, מאוד אכפתי ואחראי, ממליץ בחום רב!!
למה כדאי ללמוד אונליין?

כל המורים עברו הכשרה של צוות האתר.
לומדים מהבית בזמן הכי נוח ותמיד ניתן לצפות שוב בשיעור ולחזור על ההסברים.

צריך עזרה?