מאמן אישי שלום כרמי

מאמן אישי שלום כרמי

"מי שלא נשם אבק דרכים, לא ישאף אוויר פסגות"-שלום כרמי, הוא מאמן כושר אישי מיומן ומנוסה (מעל עשר שנים כמאמן)

בן 40. מאזור השרון והסביבה.
 
₪120 לשעה בבית המתאמן
₪120

קצת עליי

קיק בוקס /חיטוב /trx/אירובי /הכוונה תזונתית /נשים לאחר לידה מאמן כושר אישי עד אלייך‏ אנשים רבים מתמודדים עם בעיות כגון עודף משקל. רובם כבר ניסו את מזלם בדיאטות או באימוני כושר בלי שחוו הצלחה, עובדה שהובילה לחוסר מוטיבציה ואף לחוסר ביטחון עצמי. שלום כרמי, הוא מאמן כושר אישי מיומן ומנוסה ולו הכשרה רבה בתחום, כולל עבודה עם מתאמנים ממגוון רחב של גילאים, החל בילדים ועד אנשים מבוגרים. שלום הנו בוגר קורסים מקצועיים מטעם מכון וינגייט ומטעם אונ' תל אביב, כאשר לזכותו עומדות הצלחות משמעותיות בעזרה למתאמנים רבים ומגוונים להגיע לתוצאות - ואין ספק שהוא יוכל לעשות את אותו הדבר גם עבורכם

חוות דעת

ע
עליזה

אימון אינטנסיבי ומקצועי עם דגש על כל מה שחשוב לי. מאמן כושר אמיתי.

09/01/2018
שתף:
ה
הגר

שלום מאמן אותי ואת בעלי באימון משותף כבר כמעט שנתיים. מאמן מצויין, קשוב מאוד, מאתגר, מחדש כל הזמן, הפך במהלך הזמן לחבר אמיתי. זו הפעם הראשונה שאנחנו מתמידים כל כך הרבה זמן בשגרת אימונים של פעמיים בשבוע, וקואים תוצאות!!!

28/12/2017
שתף:
ל
ליאור

שלום מאמן מצויין! מאמן מקצועי מאוד שגורם לך לשאוף קדימה, לתת את הכל באימון ובמיוחד להתמיד. שלום יוצר אווירה נעימה מאוד במהלך האימון ונותן דגש על ביצוע נכון ובריא של התרגילים. מעבר לכך שלום מאמן מאוד איכפתי ומסור למתאמנים שלו גם מעבר לשעות האימון. אני באופן אישי מאוד ממליצה עליו, ומאחלת לכל אחד מאמן כמוהו! תודה!

18/12/2017
שתף:
ת
תומר

שלום מאמן את אישתי ואותי מעל שנה ברצף. הוא קלט אותנו והתאים את השיעורים לאופי וליכולות שלנו - ככה גם היה לנו קל יותר להתמיד וגם התקדמנו מאוד. השיעורים מגוונים, הוא מקפיד שנתאמן נכון, נשמור על עצמנו והגישה שלו מקצועית ונעימה. מומלץ בחום!

11/12/2017
שתף:
ה
הראל

שלום מאמן כושר מאוד מקצועי , האימון מאוד מגוון, אנרגיות טובות, ולא פחות חשוב מגיעים לתוצאות. תודה רבה

29/11/2017
שתף: