מאמן אישי עוז בלומברג

מאמן אישי עוז בלומברג

מאמן אישי ליחידים זוגות וקבוצות העוזר לכם להשיג כל מטרה :)

מרמת גן - גבעתיים.
 
מלמד בבית המורה או בית התלמיד

קצת עליי

קוראים לי עוז בלומברג עובד כמאמן אישי מספר שנים עם נסיון רב בעבודה עם ספורטאים וקבוצות. מעביר אימונים אישיים בבית הלקוח/פארק/ים עם מוזיקה נעימה לציוד מגוון כל האימונים מתבצעים בצורה שונה ומגוונת ועוסקת ביכולות של הגוף להתמודד עם מגוון אתגרים שאנו חוובים ביום יום. האימונים מיועדים לכל אדם המחפש טיפה לצאת מהקופסה ולהנות מהחוויה יחודית שלא נראתה עד היום :) הכשרות: מדריך חדר כושר אימון אישי ספורטתרפיה עיסוי רקמות עמוק(טכניקות שיקום פציעות ספורט) עיסוי שוודי התמחות בשיקום יציבתי

הוספת תגובה

ביקורות

פ
פטל

עוז הוא מאמן מדהים! הוא יודע להבחן את החולשות שלך ולעזור לך להתגבר עליהם על ידי תרגילים כיפיים ומגוונים. מקצועי בטירוף ואחלה של בן אדם עם ידע רחב. מומלץ בחום!

02/03/2016
שתף:
ח
חני

עוז מאמן מעולה. קודם כל מקצועי, משקיע ומעניק יחס אישי. בתור בן אדם, מעניק השראה, נותן להרגיש שיש על מי לסמוך ומעניק מוטיבציה אמיתית להשתפר. מומלץ בחום לאנשים שרוצים לעזור לעצמם קודם כל ולראות תוצאות!

02/03/2016
שתף:
י
יעל

מאמן מקסים ומקצועי! נותן מוטיבציה ועונה לכל בקשה או שאלה שיש, הוא גם תמיד בא לקרתך ונותן לך הרגשה שאתה יכול לעשות יותר! בן אדם נאמן, חברותי, חיובי, המראה שהוא מבין בתחומו ברמה גבוה. מאוד ממליצה, חובה לכל אחד להתאמן אצלו!

02/03/2016
שתף:
d
din

תותח על!מסביר מעולה קשוב סבלני מקצועי.!

02/03/2016
שתף: