דלג על הניווט

מאמן אישי מוטי פנסו

מאמן אישי מוטי פנסו
פרטים אישיים
שם פרטי: 
מוטי
שם משפחה: 
פנסו
מין: 
זכר
שנת לידה: 
1968
אזור מגורים: 
אשדוד - אשקלון
תיאור כללי
משפט מפתח: 
טאי צ'י למבוגרים זה אנחנו. טאי צ'י עם דגש בריאותי זה כאן. בואו להחליף תרופה בתרגול טאי צ'י. אתם תחושו בהבדל!!!
תיאור כללי: 
מומחה לטאי צ'י לגיל הזהב, טאי צ'י למבוגרים באשדוד, ראשון לציון , רחובות והסביבה. מחקרים מדעיים רבים מצביעים על תועלות בריאותיות מגוונות עבור המתאמנים בטאי צ'י. אלו הסובלים ממחלות פרקים, יתר לחץ דם, מכאובים גופניים שונים, חוסר יציבות, אוסטאוארטריטיס ועוד, מדווחים על הפחתה משמעותית בכאבים, תפקוד פיזי משופר, קואורדינציה טובה יותר, רווחה גופנית -נפשית גדולה יותר ועוד. לזכות מוטי פנסו נצבר נסיון רב בהדרכת טאי צ'י למבוגרים, ותיקים, גיל הזהב ופנסיונרים. מלבד המיומנות והידע הגבוהים בטאי צ'י , משרה מוטי אווירה נעימה ואוהדת ומעביר אימון בצורה מהנה ועם חיוך, מה שמייצר מקדם רגיעה מנטלי גבוה עוד יותר בקרב המתאמנים. אימונים פרטיים או בקבוצות, על פי הנוח לכם.
פרטי האימון
תחומים: 
מדריך אומנויות לחימה - טאי צ'י
אזור לימוד: 
אשדוד - אשקלון, גדרה יבנה והסביבה, מושבים בשפלה, נס ציונה - רחובות, רמלה - לוד
ערי לימוד: 
ראשון לציון, נס ציונה, רחובות, אשדוד, אשקלון, גן יבנה, יבנה
משך האימון: 
60 דקות
הדרכת קבוצות
הדרכת קבוצות: 
הכל כולל קבוצות גדולות
תיאור הדרכת קבוצות: 
נסיון רב בהדרכת טאי צ'י למבוגרים במסגרת דיור מוגן, בתי אבות, חוג טאי צ'י לגמלאים ומבוגרים, טאי צ'י בבתים סיעודיים, טאי צ'י במתנסים וטאי צ'י בקהילה. הציעו גם אתם ליקרים לכם את התרופה הטבעית-התנועה.
מחירון
250 - מאתיים חמישים
מבצעים למועדון החברים של לימוד נעיםרוצה לקבל הנחה? לחץ כאן!
תגובות: 
5
11/12/2017, מיכה, 83
מעל 10
אנחנו בקבוצת יבנה מקיימים חוג טאי-צ'י מזה כ-15 שנה ברציפות. המדריך הוא מוטי פנסו שעושה את תפקידו במסירות ובמקצועיות לשביעות רצוננו. אני הח"מ משמש בשנים האחרונות מרכז החוג ומקיים קשר הדוק עם מוטי שמגיע אלינו בקביעות מידי שבוע. נקשרו ביננו יחסי ידידות ואני בהחלט יכול להמליץ על פעילות טאי צ'י למבוגרים ועל המדריך. מיכה בית אריה
5
02/12/2017, מיכאל, 71
מעל 10
אצל מוטי פנסו למדתי לנוע נכון ובריא ואני בן 68...אחרי כמה חודשים של טאי צ'י בקבוצה קטנה ואיכותית, התחלתי להרגיש קל יותר ביום יום, אני יושן טוב יותר והלחץ דם ירד. כמו כן עליי לדווח על רגיעה וסבלנות גבוהים יותר ומצב רוח מרומם יותר.
5
30/11/2017, אדם, 57
מעל 10
במילה אחת: נפלא
4
30/11/2017, משה, 73
מעל 10
היי חברים, אחותי ואני מתבגרות וחשות את עייפות הגוף, וקצת מחלות ומכאובים. התחלנו ביחד להתעמל עם מוטי פעם - פעמיים בשבוע, קיבלנו הסברים והדרכה באווירה טובה , והתחושות של עייפות, כאבי ירך, לחץ דם גבוה ועוד - התחלפו לערנות ולכוחות נפשיים וגופניים משופרים. מומלץ!