דלג על הניווט
מאמן אישי יוני שויחט
פרטים אישיים
שם פרטי: 
יוני
שם משפחה: 
שויחט
מין: 
זכר
שנת לידה: 
1988
אזור מגורים: 
חיפה וחוף הכרמל
הצג טלפון
תיאור כללי
משפט מפתח: 
מאמן אישי מוסמך בעל 10 שנות ניסיון של מקצועיות, אכפתיות, והצלחות.
תיאור כללי: 
כמאמן אישי-המטרה שלך היא המטרה שלי ! בואו עוד היום לשמוע על השינוי שאתם כלכך רוצים - החל מאימון חיטוב ועיצוב הגוף לקיץ, אימון לפיתוח שריר ויכולות ביצוע תרגילי כושר מותאמים לפי רמה, ואימוני שיקום לאחר ניתוח או פציעה. *השירות גם לדוברי אנגלית ורוסית . בניסיוני, אימנתי מתאמנים בכל הגילאים השונים החל מגילאי ילדים ונוער ועד לבני מעמד גיל הזהב, תוך הקפדה על בטיחות, הקניית ביטחון עצמי, קפדנות, מקצועיות, הקשבה, למידה, והחדרת מוטיבציה להשגת המטרות המשותפות. בשבילי, זו זכות להיות מוביל דרך להצלחה וליצירת אורח חיים בריא יותר עבור כל אחד ואחת מלקוחותיי, ואני מאמין שהתהליך צריך להיות מהנה ורציני כאחד. בנוסף, הנני מנהל מכון כושר במרכז הכרמל שבחיפה, ובו ניתן לקיים פגישות ואימונים האישיים.
פרטי האימון
תחומים: 
מאמן כושר אישי - נוער, גברים, נשים, ספורטאים, CrossFit, נשים לאחר לידה, שיקום פציעות
אזור לימוד: 
חיפה וחוף הכרמל, עכו - נהריה
ערי לימוד: 
חיפה, נהריה
משך האימון: 
גמיש
הדרכת קבוצות
הדרכת קבוצות: 
לא
מחירון
ללא - אימון היכרות ראשון ושיחת ייעוץ מתנה!
160 - לאימון בחבילה בת 10 אימונים.
150 - לאימון בחבילה בת 20 אימונים.
140 - לאימון בחבילה בת 30 אימונים.
תגובות: 
5
23/06/2019, עינב, 30
10
אני רוצה להמליץ כאן על מאמן אישי תותח ומקסים ואישיות מדהימה! אני נהנית מכל רגע באימונים ומכל אתגר שניצב בפניי בכל אימון פעם אחר פעם. כבר באימונים הראשונים התחלתי להרגיש תוצאות ואציין שיוני מאמן אותי ברמה מאוד מקצועית עד לפרטים הקטנים ומלווה אותי בתהליך המהפיכה הבריאה שלי מדי יום ויום. על כך אני ממליצה עליו בחום!
5
13/06/2019, שרון, 47
מעל 10
אני רוצה לשבח את יוני על אימונים נפלאים ! התחלתי להתאמן עם יוני בעיקר לצורך שיפור סיבולת הריצה והכושר הכללי שלי, ומריצות של בקושי קילומטר ברצף כעת אני מצליח לרוץ 5-7 קילומטרים בכל אימון ריצה ! עוד אומר שבכל אימון אני מגלה על עצמי כמה עוד אני יכול להשתפר ולראות תוצאות שלא האמנתי שאראה בזמן כלכך קצר! שאפו ענק לאיש
5
11/06/2019, ענת, 37
8
אני רוצה לפרגן בענק ולהמליץ בחום על אימונים אישיים עם יוני! אני מתאמנת מזה כמה שנים במכוני כושר באופן עצמאי, אבל מהרגע הראשון שהתחלתי את האימונים עם יוני הבנתי עד כמה לא ניצלתי כלל וכלל את היכולות שאני מסוגלת להפיק מעצמי ומחדרי כושר בפרט! יוני מאמן מדהים שידע מהרגע הראשון להתאים לי את תוכנית האימונים לצורכי עיצוב וחיטוב ובמשך שעה אני לא מפסיקה להתאמץ ולהזיע ולהנות מכל רגע!
5
04/06/2019, אופק, 31
10
ברצוני לשבח את יוני על רמת אימונים גבוהה ומקצועית מאוד ! מאמן תותח שיודע להתאים את האימון בדיוק לפי היכולות והמטרות שלי בכל פעם מחדש! ממליץ בחום ! הבנאדם תותח ובעל יחסי אנוש מהמדהימים שראיתי
5
02/06/2019, קרינה, 29
8
התחלתי להתאמן אצל יוני כבר בתחילת חודש אפריל לצורך עיצוב והרזייה לקראת הקיץ. כבר אחרי חודש התחלתי לראות תוצאות משמעותיות ושינויים גם בגוף וגם בהסתכלות האישית שלי על אורח החיים שלי ועל השינוי שהתחולל אצלי בתוך זמן מאוד קצר. יוני מקסים!!! אני נהנית מאוד באימונים, וממליצה בחום!
5
26/05/2019, אלחנדרו, 54
מעל 10
מאמן הכושר מספר אחת. הגעתי ליוני במצב גופני ונפשי קשים מאוד, זאת לאור פריצת דיסק שקרתה לי לפני שנה וגרמה לי להחמרה באיכות החיים. באימונים שלי עם יוני, זכיתי למאמן שמבין אותי ורגיש מאוד למצבי. האימונים עם יוני היו מקצועיים ומהנים כאחד. יוני מהר מאוד הבין את כל הבעיות והמגבלות שלי ועזר לי להשתקם מהר מאוד, בעודי חוזר ומסוגל לבצע פעולות יום-יומיות אשר לא יכולתי לבצע במשך זמן רב.