מאמן אישי אריאל צלקוביץ

מאמן אישי אריאל צלקוביץ

מקסימום תוצאות - במינימום זמן

בן 37. מאזור המרכז.
 
מלמד בבית המורה או בית התלמיד

קצת עליי

שמי אריאל צלקוביץ‘, מאמן כושר אישי וקבוצתי ומאמן EMS נולדתי במוסקבה בשנת 1983. כל חיי סובבים סביב ספורט מילדות ועד היום. לישראל עליתי בשנת 2001 ואני חבר במכבי תל אביב באתלטיקה קלה משנה זו. לאחר מכן הגשמתי את חלומי מגיל צעיר והתחלתי לבנות את דרכי בספורט המקצועי בקורסים שונים והכרחיים כמו: • קורס מצילים ומדריכי עזרה ראשונה • קורס עיסוי ספורט וספורטתרפיה קורס מדריכי חדר כושר ו-.TRX • קורס מאמני תזונה – .NCS • קורס מדריכי אימון פונקציונלי. • קורס מאמני EMS.

הוספת תגובה

ביקורות

ג
גבי

ממליץ על אריאל בחום, הוא מקצועי, אופטימי ואיש שיחה מעניין.

22/05/2018
שתף:
ו
ולדי

קודם כל, אריאל הוא דוגמא לאיך המאמן צריך להיראות! בכושר מטורף, בעל ידע רחב והמון שנות ניסיון! הצבתי יעדים לעצמי ובליווי המקצועי של אריאל הגעתי לתוצאות מדהימות! ממליץ בחום!

11/02/2018
שתף:
ג
גיל

מאמן מצוין! מתאמן אצלו כבר כמעט חצי שנה, אריאל מאמן בעל ידע נרחב והמון ניסיון - מקפיד הרבה על טכניקה נכונה למקסימום תוצאות וכמובן מינימום עד אפס פציעות. מסור וקשוב מאוד לגבי כל שאלה ו/או בקשה שיש לי, תמיד יודע איך לדרבן אותי להוציא מעצמי יותר במהלך האימונים ודואג ללמד אותי כל הזמן דברים חדשים. ממליץ בחום!

07/02/2018
שתף:
א
אהרון

מדהים ומקצועי עם ניסיון, אני רציתי לקבל כמה שיעורים בתור מתאמן מתחיל כדי לצבור קצת ידע והיום אני כבר מתאמן איתו מעל חצי שנה. לא היו לי בעיות מוטיבציה להגיע לחדר כושר אבל הידע והניסיון שלו (דגש על טכניקה, על איך להתאמן נכון מבלי להיפצע ובאופן האפקטיבי ביותר, גיוון בתרגילים) גרמו לי להישאר לטווח הארוך, הוא גם עם יחסי אנוש מעולים, מדרבן ונותן עוד מוטיבציה להמשיך. עד היום ירדתי ב9 קילו ומרגיש מעולה.

07/02/2018
שתף:
נ
נוי

אריאל הוא מאמן מסור ומקצועי, יחס אישי זה אצלו במקום הראשון! מתחשב מאוד במתאמנים וגמיש!! ממליצה בחום!!!

05/02/2018
שתף:
ב
בן

מדהים ומקצועי, עם ניסיון רב ויחסי אנוש מעולים. הכוונה שלי הייתה לקבל כמה שיעורים בודדים בתור מתאמן מתחיל כדי לצבור קצת ידע והיום אני כבר מתאמן איתו מעל חצי שנה. לא היו לי בעיות מוטיבציה להגיע לחדר כושר אבל היחס האישי שהוא נותן (קשוב, זמין, אוהב ללמד ותמיד יודע לדרבן) והידע והניסיון שלו (דגש על טכניקה, על איך להתאמן נכון מבלי להיפצע ובאופן האפקטיבי ביותר, גיוון בתרגילים) גרמו לי להישאר לטווח הארוך.

27/12/2017
שתף:
א
אורלי

הגעתי לאריאל דרך אתר אינטרנט. התחלנו אימונים אישיים כפעמיים בשבוע.לאחר מכן עברנו לאימונים עם מכשיר EMS. קיבלתי המון מחמאות מאנשים בסביבה שלי.בזכות אריאל הצלחתי לרדת כ-14 קילו. אריאל מפגין יחס אישי, תומך, דואג ומפרגן. ממליצה בחום רב.

21/12/2017
שתף:
ו
ורד

אימונים שעשו פלאות לברך כואבת למשקל ולמסת השריר. לא האמנתי שאפשר לחזור לכושר ולשפר גמישות בגילי המבוגר ואריאל הוכיח לי שאין גיל מאוחר מדי. מאמן מעולה ומקצוען לעילא ולעילא. ממליצה בחום.

17/12/2017
שתף:
י
יורם

שלום אני הגעתי לאריאל לאחר שהיו לי כאבים בגב תחתון.כאבים שלא נובעים מהרמת דברים כבדים.אריאל התחיל לאמן אותי בבית והתרכז בתרגילים לגב תחתון שיקום וחיזוק. כבר אחרי מספר אימונים( כ 10) הרגשתי שיפור.לאחר כ 3 חודשים אני ממשיך באימונים אצל אריאל .אני מרגיש ממש טוב ללא כאבים ומלא אנרגיה. אני ממליץ על אימונים אצלו .מאמן מקצועי סימפטי ואדיב. בברכה יורם שוחט

12/12/2017
שתף:
א
אייל

אני מתאמן אצל אריאל כשנה וחצי, שלוש פעמים בשבוע. בתקופה זו הוא הראה מיומנות רבה הן כמאמן כוח והן כמאמן פונקציונלי, והרכיב מגוון תכניות אימון שהתאימו למטרות השונות שרציתי להשיג. בזמן האימון אריאל מקפיד על תשומת לב לטכניקת העבודה כדי למקסם תוצאות ולמנוע פציעות. אני ממליץ עליו בחום לכל מי שמעוניין בעבודה על חיזוק הגוף ושיפור הכושר.

26/11/2017
שתף: