תגובות אחרונות בנושא לימוד פיסיקה באינטרנט

בדף זה מוצגות תגובות והמלצות תלמידים על שיעורי פיסיקה דרך המחשב.
תוכלו להעזר בתגובות אלו כדי למצוא מורה מתאים עבורכם ללימוד פיסיקה אונליין.

מורה פרטי גל גרוסמן
27/05/20
Arielle
5
גל הוא מורה מעולה. סבלני, קשוב ומסביר בצורה ברורה ועניינית. הוא עזר לי להתמודד ולהצליח בשיעורי פיזיקה במכינה, ובזכות העזרה שלו עברת את מבחן הקבלה לבית ספר לרפואה בחול
מורה פרטי מיכאל ק
26/04/20
אורן, 27
5
מורה מצוין. יחס אישי נהדר ומעביר את החומר בצורה טובה. מומלץ בחום!
מורה חשמל למכניקה, ואני לא צוחק. עופר הצית בי השראה לפיסיקה וגרם לי להנות מתהליך הלמידה. בעזרתו קיבלתי ארגז כלים ושיטות יעילות כדי להתמודד עם השאלות השונות. תודה ענקית עופר
מורה פרטי פנחס אלבייב
21/04/20
הדס
5
מורה מקסים! סבלני, אכפתי ומסביר מצוין! ממליצה בחום רב
מורה פרטית טובה קרקאואר
07/04/20
אביגיל, 48
5
מורה הכי טובה שיש. עוזרת לבנים שלי אם בגרויות במתטמתיקה ופיסיקה, ולי עם אנגלית אקדמית. מורה מהממת. הילדים שלי מאוד אוהבים אותה, ולי אישית העזרה מאוד משמעותית.
מורה פרטי יוני כהן
06/04/20
Natanel
5
יוני הכין אותי לבגרות, ללא ספק המורה הכי טוב שהיה לי. לא רק שהוא בקיא מאוד בחומר הנלמד וגם מה שמעבר לו, הוא מלמד בצורה כיפית ובגובה העיניים. ממליץ בחום!
מורה פרטי אליהו חיים
12/12/16
אלירן, 35
5
אליהו מסביר ברור מאוד, מכין סיכומים מסודרים שמאפשרים חזרה יעילה למבחן. יודע לענות על כל שאלה ברמת הבנה, לא מתקדם בחומר עד להבנה והפנמה .
מורה פרטי דולב חגי
22/03/20
טל
5
מורה מצוין.
מורה פרטי ינאי אברס
19/03/20
קורל, 27
5
מורה מקצועי בעל ידע רב וסבלנות
מורה פרטי יובל שוהם
10/03/20
Lia, 33
5
מורה יוצא דופן! מאוד מקצועי, אך קשוב במיוחד למישהי כמוני שמאוד מתקשה במקצועות הריאליים. ניכר שיש לו ניסיון רב וידע עשיר. אז נכון שישראלים יותר אוהבים להתלונן על נותני שירות למיניהם, מאשר לפרגן? :) אז הפעם החלטתי שאני חייבת לא לשכח לפרגן בתום סיום השיעורים שלנו (עברתי את חדו"א ופיזיקה בציונים גבוהים שהקפיצו לי את הממוצע!) פלוס ענק - למדנו בבית שלי (בפעם הראשונה בבית קפה), זה סופר נח וחוסך המון זמן.
מורה פרטית ירדן נתיב
06/03/20
שי
5
לקחתי עם ירדן כמה שיעורים בקורסים שונים. חוץ מזה שהיא היתה בקיעה בחומר, היא גרמה לי להבין דברים שלא הצלחתי להבין כל הסמסטר בצורה מהירה. היא הראת לי דוגמאות ושימושים שנתנו לי אינטוציה והוסיפה לי עניין בנושאים. חוץ מזה היא מאוד נחמדה והשיעורים איתה עברו בצורה נעימה ואפקטיבית. ממליצה בחום.
מורה פרטי אלחנן אלמוזנינו
01/03/20
מסנבט, 24
5
במהלך שנת המכינה השיעורים עם אלחנן היו מצויינים וההסברים שלו היו ברמה גבוהה שגרמו לי להבנה רבה בחומר הנלמד שהיה קל להבין יותר איתו מאשר בכיתה עצמה, ומעבר לכך הרחבת הידע איתו ממש מעניינת ופשוט כיף ללמוד איתו יותר על פיזיקה
מורה פרטי אביב בינדר
29/02/20
ורה, 20
5
מורה מצוין, מסביר בצורה ברורה וקלה להבנה, עונה במהירות. ממליצה!
מורה פרטי טל בורוכוביץ
27/02/20
אביבה
5
המורה נהדר משקיע, בא מוכן נחמד מאוד ומקצועי מעביר את החומר בצורה נהדרת ומושקעת וכיף ללמוד הוא מעלה ציונים ומבהיר את החומר. נורא כיף ללמוד איתו
מורה פרטי גד מימרן
19/02/20
יהונתן, 23
5
גד מורה מצוין. נהנתי מאוד ללמוד איתו! ניכר שהוא בקיא בחומר. השיעורים היו מסודרים וברורים. נרשמתי לקורס אקדמאי בפיזיקה ללא כל ידע מקדים. גד עזר לי להשלים במהירות את החומר, ובסוף גם קיבלתי ציון מצוין. אני ממליץ!
Ephraim brought up my grade from 40s and 50s to 90s he is really good and clear! Best teacher and really nice!
מורה פרטי ראובן קלינמן
20/01/20
עדי, 44
5
אני שמח להמליץ על ראובן כמורה לפיסיקה. הבן שלי עבר בתיכון מור ברעות למגמת פיסיקה וראובן עזר לו להשלים פער של 4 חודשים בתוך שבועיים של לימוד אינטנסיבי עם ציון גבוה במבחן המעבר למגמה, אני ממליץ מאד בחום לכל מי שמחפש מורה ברמה גבוהה. רונן
מורה פרטי איתי בר-אלי
20/01/20
יובל, 20
5
מורה מצוין, אני לומד עם איתי כבר שנתיים מתמטיקה ופיזיקה והוא מאוד עזר לי והציונים שלי השתפרו. מעביר את החומר בצורה מובנת, מסביר מעולה ויחס מצוין לתלמידים.
מורה פרטי ליאור ירדני
17/01/20
עמית
5
ההסברים היו ממש טובים והבנתי הכל ליאור היה מאוד סבלני והסביר מעולה
מורה פרטי בנציון גירץ
11/01/20
שרון, 45
5
מורה טוב מאד, סבלני וברור. מלמד את ביתי פיזיקה (כיתה י') וההבנה שלה בחומר השתפרה בצורה משמעותית כבר תוך מספר שיעורים בודדים. ממליצים בחום!
פתחיה מורה מעולה, משקיע וקשוב. אחרי מספר שיעורים אני לא אהסס להמליצו! הוא בא מוכן מעל ומעבר, משקיע בכל שיעור, מביא הרבה חומרי עזר וברור ששולט בחומר ברמה עמוקה. הוא מצליח לפשט שאלות קשות בצורה מדהימה, ההבנה שלי הגיעה לרמות חדשות בזכותו!
מורה פרטי מירה פיינר
27/11/19
רונית, 50
5
מירה מלמדת את בנותי מזה כשנה וחצי, מתחילת כיתה ז', פעמיים בשבוע, בחריצות, בדייקנות ובצניעות. בקיאה בחומר הלימוד, מסייעת בהבנת החומר ומכינה חמבחנים, וכל זאת באווירה נעימה ומכילה.
מורה פרטי אופיר גולדהבר
31/10/19
Keren, 20
5
אופיר הוא מדהים, לימד את שני ילדי גם פיזיקה וגם מתמטיקה, לשניהם היתה כימיה נהדרת עם אופיר, הוא מקצועי מאוד, מכיר את החומר מצוין ומעביר אותו באופן מסודר וברור.
מורה פרטי
28/10/19
טל, 20
5
מורה מדהים, עזר לי מאוד להבין את החומר והיה סבלני גם כשלקח לי שעה להבין הסבר של דקה. ממש כייפי וברור, מומלץ מאוד.
מורה פרטית רתם ורדי
09/09/19
רונה, 40
5
רותם מורה מצויינת שיודעת גם להקנות שיטות לתלמידים שיעזרו להם בפתירת התרגילים מעבר ללימוד החומר בצורה מקצועית. עזרה לבתי מאוד בכך שהכינה לה תוכניות לימוד לפני המבחן וגם זמינה תמיד לכל השאלות בוואטסאפ. מעבר ללימוד החומר ביסודיות רותם אפילו גרמה לביתי לאהוב את המקצוע. מאוד מומלץ!
מורה פרטי אליאור שגב
15/08/19
אביתר
5
אליאור לימד אותי פיזיקה במשך כיתה יב. בכיתה יא נכשלתי ולא ניגשתי לבגרות. בכיתה יב התחלתי לקחת שיעורים אצל אליאור, ומלקבל 40 כל מבחן ללקבל 85+ כהתחלתה. ובסוף להיות מוגש לבגרות על ציון של 92(גם במכניקה וגם בחשמל). אליאור לימד אותי מכניקה וחשמל מאפס, חומר של שנתיים וחצי. וכיום שקיבלנו את הציונים,הציון הסופי שלי בפיזיקה הינו 97. אני יותר מממליץ על אליאור,בזכותו למדתי לאהוב את המקצוע ולקבל ציונים בהתאם
מורה פרטי
08/08/19
אורן, 20
5
ניר הוא המורה שלי כבר תקופה ומהזמן שבילינו ביחד בתור מורה ותלמיד אני חייב לציין שהתרשמתי לטובה. אחד המורים הטובים באזור והמחיר שווה כל אגורה, באמת שאוכל להמשיך לפרט על הניסיון שלו ועל הכיפיות של ללמוד עם ניר כל היום. בברכה אורן פרנקו.
שי אתה מלך !!!! לא הגעתי לשיעורים ולתרגולים בכלל במכללה ואתה הצלת לי את הקרוס ! תוך 4 ימים איתך הצלחתי לגשת ולעבור את הקורס במועד ב ! מעביר את החומר באופן מהיר ומקצועי ביותר . תודה אחי!
מורה פרטי רועי  פרלשטיין
07/06/19
Limor, 26
5
רועי מלמד קודם כל בהנאה וכיף, יתרה מזו היכולת שלו לפשט את החומר בצורה בהירה ומובנת היא יוצאת מן הכלל. הוא ינסה להבין את הקושי שלכם, ולהעלות הצעות ייעול. בקיצור- מומלץ בחום!
מורה פרטית ספיר שרייבר
28/05/19
רותם
5
ספיר מורה מעולה, למדתי איתה לקראת הבגרות בפיזיקה. הסבירה את החומר מעולה ודאגה שאבין את החומר בצורה הטובה ביותר. ספיר תמיד דאגה שיהיו לי שיעורים לפני הבגרות ותרמה להבנת החומר ולהצלחה שלי במבחן.