תגובות אחרונות בנושא לימוד פוטושופ באינטרנט

בדף זה מוצגות תגובות והמלצות תלמידים על שיעורי פוטושופ דרך המחשב.
תוכלו להעזר בתגובות אלו כדי למצוא מורה מתאים עבורכם ללימוד פוטושופ אונליין.

הייתי צריכה מורה שייתן לי את העקרונות החשובים כך שאוכל לעצב בעצמי ו-12 שיעורים הפכו אותי למומחית. תודה זיו, ממליצה בחום :)
מורה סבלני ברמה מטורפת , מקשיב , ועוזר בכל שעה שצריך המורה הכי טוב שהיה לי
מורה פרטי ישי יוסף
31/08/20
Yael
5
מורה מעולה וסבלני תודה רבה
מורה פרטי אלון ניומן
13/01/20
חן, 37
5
אלון עזר לי ללמוד פוטושופ ובזכותו ההדמיות שביצעתי קפצו בכמה רמות. בחור מקצועי ביותר ועם הרבה סבלנות לשטויות שלי ;)
מורה פרטי עוזי מור
28/11/19
מירי, 69
5
ממליצה מאוד על עוזי מור המורה הנהדר. גם מקצועי, גם סבלני וגם יודע להקשיב ולפתור את כל הבעיות שצצות במהלך הלמידה. ממליצה מכל הלב. בברכה מירי ישראלי
מורה פרטי Marcelo Epstein
10/10/19
יהודה, 45
5
מרסלו מורה תותח! סבלני כישרוני ויצירתי. ממליץ לכל מי שמתעניין בתחום ללמוד אצלו!!! ממליץ בחום יהודה
מורה פרטי אופיר  רואה
10/01/19
תום
5
הגעתי אל אופיר לאחר קורס של שנה ב-MAYA. למדתי עם אופיר בתקופה של חודש פי כמה משלמדתי בקורס! כיום עושה עם אופיר שני שיעורים בשבוע. אופיר מורה מקצועי, סבלני ובעל גישה מעולה להעברת החומר!. רואים שיש לו הרבה שנות ניסיון בתחום, ועין מעולה. כמו כן התנהלותו המקצועית יוצאת מן הכלל! ממליץ בחום!
מורה פרטית קארין קופ
11/10/18
איה
5
למדתי שיעור אחד עם קארין והיה לי מצוין. היא מקסימה, סבלנית ולעניין. לימדה אותי והתמקדה בדיוק במה שאני הייתי צריכה. בהחלט ממליצה בחום ובהחלט אחזור אליה כשאצטרך. ובנוסף לזה שהיא מעולה גם המחיר, לעומת מה שמקבלים- מעולה:)
מורה פרטי דניאל צ'רקס
10/03/18
יוסי, 53
5
היי, בני יונתן רצה ללמוד פוטושופ ועריכת תמונות, הלימוד אצל דניאל היה מהנה ופרקטי, יונתן הביע רצון ללמוד יותר בזכות המורה שפתח בפניו את העולם המרהיב של תכנת פוטושופ. כשנכחתי באחד השיעורים ראיתי שדניאל נורא אוהב ללמד את הנושא, ויודע להתייחס לכל שאלות התלמיד. מורה מוכשר שהייתי ממליץ עליו בחום לכל חובבי עריכת תמונות ועיצוב ממוחשב.
מורה פרטית   אילי וולף
24/12/16
Gal, 49
5
אני משתמש בתוכנת כגורם לא מקצועי אך לצרכי העבודה והפנאי שלי מכיוון שאני מאוד נהנה מהעבודה עם התוכנות. אילי מספקת לי רשת בטחון ומענה לכל הנדרש. היכרות עם תכונות ואובייקטים שאני לא שולט בהם, מענה לאלמנטים מורכבים ועוד. הנוחות של לימוד אישי, מותאם ליכולות ולצרכים שלי, זמין תמיד בלימוד אונליין - פשוט מושלם. אילי מעניקה לי מענה מקצועי, מסודר יסודי ועקבי, אין מילים לתאר את הערכתי! אלף תודות.
מורה פרטי מיכאל  בן טובים
13/04/16
עדי, 62
5
מורה מקצועי ובעל יכולת הדרכה טובה