תגובות אחרונות בנושא לימוד מבוא לסטטיסטיקה באינטרנט

בדף זה מוצגות תגובות והמלצות תלמידים על שיעורי מבוא לסטטיסטיקה דרך המחשב.
תוכלו להעזר בתגובות אלו כדי למצוא מורה מתאים עבורכם ללימוד מבוא לסטטיסטיקה אונליין.

מורה פרטי דינור עבודי
26/03/20
ליהי, 25
5
המורה הכי תותח שהיה לי!! סטטיסטיקה הייתה כמו סינית בשבילי, והוא נתן לי דוגמאות מעולות מחיי היומיום שעזרו לי להבין סוףסוף את החומר, מה לעשות כשאני נתקעת בשאלה, ואיך לפרק שאלה לשלבים פשוטים. ממליצה בחום!
מורה פרטית אורית טוויג
18/01/20
עומרי
5
את כל שנה א׳ של התואר במנהל עסקים עם התמחות במימון העברתי עם אורית, כל המקצועות המתמטיים למדתי איתה , אין מרוצה ממני , ממוצע ציונים של 90+. היא פשוט נעימה , חכמה ומעבירה את החומר בצורה פשוטה ועינינית. אני באמת ממליץ בחום!
מורה פרטי אריאל ממן
12/01/20
עדן
5
אריאל מכין אותי לקראת מבחן המתאם.מורה מקצועי, בעל ידע רב בתחום ויודע להעביר את החומר בצורה ברורה ועניינית. מאוד ממליצה!
מורה פרטית יעל פינסקי
12/02/18
טל, 23
5
בתור סטודנטית למדעי החברה הייתי צריכה לעשות קורס בסטטיסטיקה תאורית והסקתית. היה לי קושי רב במקצוע ולא ידעתי איך אעבור את המבחן הסופי. יעל עזרה לי בצורה מדהימה היא הסבירה לי את החומר לפרטי פרטים עם המון סבלנות , מקצועיות והקשבה. הייתה זמינה לשאלות ותמיד הגיבה באדיבות ונחמדות. לבסוף קיבלתי ציון 97 בבחינה הסופית הציון הגבוהה בכיתה ואני אסירת תודה ליעל. ממליצה בחום לכל מי שמעוניין במורה פרטית.
מורה פרטי אליסף  הריאל
23/08/17
יעל
5
מורה מעולה, חכם ומאד מאד קשוב לצרכי התלמיד! הסביר לי חומר מורכב מאד בצורה בהירה ויסודית כולל דוגמאות, ענה לשאלותיי הרבות בסבלנות והבנה וחזר על דברים במידת הצורך. הגעתי לשיעור מבולבלת מאד, והוא ממש עשה לי סדר בראש, עם דוגמאות קונקרטיות, הסבר של מושגי יסוד שלא הצלחתי להבין לפני כן והמחשות באמצעים ויזואליים, ציור גרפים וכו'. ממליצה מאד לכל מי שמתקשה בסטטיסטיקה, וגם למי שרק צריך חיזוק בתחום.המון תודה!
מורה פרטית ליאור דלל
02/07/19
אליס
5
ליאור הינה מורה מקצועית שנותנת יחס אישי לכל תלמיד ומובילה אותו להצלחה בקורס ובבחינה. לפני שהכרתי את ליאור הייתי עם רמת חרדה מאוד גבוהה מהבחינה וליאור ישר הרגיעה אותי וידעתי שאני בידיים טובות. אני ממליצה בחום על ליאור מכיוון שהיא מאוד מסורה לתלמידיה, חשוב לה לתת להם את המענה הכי טוב שלו הם זקוקים ואני ממש מאושרת שבחרתי בה מבין כל שאר המורים. הייתי שמחה ללמוד איתה עוד שיעורים (:
מורה פרטי רז חדיף
31/03/19
דנה
5
רז מורה סבלני והוא העביר את החומר בצורה ברורה מאוד. רז נתן לי המון ביטחון למבחן שזה כל כך חשוב. תודה רבה!
מורה פרטי שי שביט
20/02/19
אורי
5
שי מורה מעולה. יודע להסביר דברים מורכבים בצורה שקלה להבנה ולכסות הרבה חומר בזמן קצר יחסית. הוא קשוב מאוד לצרכי התלמיד ויודע לחדד במקומות החשובים. חוץ מזה הוא גם אחלה גבר ואחלה בן אדם
מורה פרטי כפיר שייר
23/07/17
ניר, 31
5
מורה מצוין. הכין אותי למבחן בסטטיסטיקה שעברתי בהצלחה רבה. למדתי איתו את כל החומר מהיסודות לאחר שלא נכחתי באף שיעור לאורך הסמסטר. הסביר לי את החומר עד להבנה מלאה, ועם טיפים שעשו לי סדר בכל החומר והפכו הכל לפשוט יותר. היה לי כיף ללמוד איתו! ממליץ בחום.