דלג על הניווט

תגובות אחרונות בנושא לימוד היסטוריה באינטרנט

בדף זה מוצגות תגובות והמלצות תלמידים על שיעורי היסטוריה דרך המחשב.
תוכלו להעזר בתגובות אלו כדי למצוא מורה מתאים עבורכם ללימוד היסטוריה אונליין.

מורה פרטי בתאל בן נעים
21/11/19
רז, 29
5
אני ממליץ על בתאל. הייתה סבלנית מאוד. מומלץ!
מורה פרטי דוד לימוד נעים א
19/11/16
מיה, 19
5
השיעור עם אורן היה ממש ממש מוצלח , לצערי היה רק שיעור אחד אבל למדתי הרבה ממנו. הוא העביר את החומר בצורה ברורה וכיפית והצלחתי להבין ולזכור אותו. מורה ממש מצוין שכיף להקשיב לו ויודע את החומר כמו שצריך , משתמש בהומור לפעמים שזה מאוד עוזר :)
מורה פרטי דוד לימוד נעים א
12/11/19
לוטן, 19
5
המורה הכי מדהימה שהכרתי מדברת בגובה העיניים מעניינת את התלמיד נקשרת באופן אישי לכל אחד ומלווה אותך עד הסוף יודעת להרגיע נותנת המון חום ואהבה מביאה השגים לתלמיד מאמינה בכל תמיד גם כאשר הוא כבר הרים ידיים תומכת ככל האפשר בקיצור אין הגדרה למורה הטהורה שמביאה השגים עם התלמיד וגם ערכים אישה מושלמתתתתתתתת
מעבירה את החומר בצורה מעניינת ובגובה העיניים. הניסיון הרב בהגשה לבגרויות, ניכר בהכרת החומר ויכולת המיקוד בדברים הרלוונטיים והחשובים. ממליץ בחום!!
מורה פרטי דרור פל
17/04/19
רחל
5
מורה תותח!!! החומר מועבר בצורה מעניינת ומובנית. הגעתי עם שתי עבודות בהיסטוריה לקראת הבגרות וקיבלתי עזרה בכולן. נהניתי מאוד, ממליצה בחום!
מורה פרטי פרופיל  לדוגמא
20/03/19
איתי, 19
5
מורה ממש ממש טובה גורמת להבין תחומר הכל דרך
02/12/18
Elay, 19
5
למדתי אצל פיני וייץ ממש טובה מורה ממש טוב קיבלתי במבחן הראשון 34 ולמדתי איתו 5 שיעורים לפני זה לא ידעתי כלום וקיבלתי 98 ממליץ מחום
מורה פרטי
01/05/18
טופז
5
מורה מצויינת! מסבירה את החומר בצורה יסודית, אדיבה, מנוסה, סבלנית והופכת הכל לפשוט יותר! מומליצה בחום
מורה פרטי משה  חדד
26/04/16
שיר, 20
5
המורה המושלם! בתור תלמידה ״אובדת עצות״ בלשון פניתי למשה בסיוע לבגרות - פתאום החומר נראה ככ פשוט ( לא קל, פשוט - כך משה תמיד נוהג להעיר ). הרגשתי שהשיעורים ממש עוזרים לי אז נעזרתי במשה גם בתנך היסטוריה ואזרחות והציונים בהתאם! ממליצה בחום.