מורה פרטי Tomer Grossman

מורה פרטי Tomer Grossman

בעל תואר ראשון ושני מאוניברסיטת בן גוריון בעל ניסיון רב בשיעורים פרטים ומרתונים.סבלני, מלמד את החומר בצורה פשטנית ונוחה

בן 34. מקריית גת. בוגר אוניברסיטה - בן גוריון.
 
₪110 לשעה בבית המורה
₪110

קצת עליי

בוגר תואר ראשון בהצטיינות יתרה במסלול של כלכלה ומנהל עסקים של אוניברסיטת בן גוריון. בעך תואר שני במסלול המחקרי של כלכלה באוניברסיטת בן גוריון בנגב. מעל 5 שנות ניסיון בהעברת תירגולים פרונטליים, שיעורים פרטיים, מרתונים וביצוע עבודות. בעל כושר ביטוי גבוה, ושיטות לימוד יחודיות המפשטות את החומר הנלמד. השיעור מתקיים בחדר גדול ומרווח עם לוח גדול להצגת החומר הנלמד באוירה אופטימלית. מורה סבלני שקשוב לצרכי הסטודנטים.

הוספת תגובה

ביקורות

ע
עמית

תומר מורה פרטי אלוווףף אשר עונה על כל הצרכים של סטודנט, מקצועי , זמין לכל שאלה במהלך היום והכי חשוב מסביר ברור ולעניין !!! מומלץ בחום

18/12/2019
שתף:
מ
מיטל

מעביר את החומר בצורה הכי טובה שיש!! סבלני ומקצועי מאוד. מומלץ בחום ❤️

21/10/2017
שתף:
ס
ספיר

תומר מורה מעולה סבלני ונותן תחושה של אמונה בכל תלמיד למדתי איתו יחד עם חברה נוספת, בלי העזרה שלו כנראה שלא הייתי עוברת את המבחן אחרי השיעורים איתו הרגשתי בטוחה יותר ולאחר שנכשלתי במועד א במועד ב קיבלתי 91 !!! והרבה בזכותו הוא היה זמין לאורך כל הדרך, מלמד שעה שלמה ולא 45 דק כמו מורים רבים , ממליצה בחום , יש תמורה מעל ומעבר למצופה .

21/10/2017
שתף:
מ
מוראל

אחרי שלא הייתי כל הקורס בכיתה, והייתי בטוחה שאני נכשלת, ניסיון אחרון היה אצל תומר. השאיפה שלו זה ההצלחה של הסטודנטים, וזה בא לידי ביטוי ביחס, בלמידה, בשעות שהוא מוכן ללמד בהן, בסבלנות, בקשב, בזמינות גם מחוץ לשעת השיעור, בחטיפים, בהכל ! באתי עם ידע 0 ויצאתי עם ידע 100, ותמיד בחיוך וברצון לגשת לתרגילים בעצמי ולנסות. אחרי כל המאמץ המשותף הזה השגתי ציון מהמם שגרם לי לקפוץ בבית מאושר! תודה על הכל !

06/07/2017
שתף:
א
אפיק

למדתי אצל תומר מאקרו כלכלה, זאת לאחר 8 שיעורים מתוך 12 במכללה שאני לא מבינה כלום !! , הגעתי לתומר וידעתי שאני לא אעבור את הקורס , פשוט ידעתי!! , ואני לא נוטה ללכת לשיעורים פרטיים (אולצתי ללכת דרך חברה), במשך 4 שיעורים של שעתיים כל שיעור , תומר לימד אותי את כל החומר , יחד עם חברתי, בשיעור האחרון פתר איתנו תרגילים ממבחנים .. והבלתי צפוי קרה - עברנו את המבחן בהצלחה גדולה!ממליצה בחום!!אלוףף יחס מושלםם

06/07/2017
שתף:
ד
דניאל

תומר הוא מורה מצוין ! מאוד סבלני, מאוד אכפתי שנבין את החומר. מסביר את החומר בצורה ממש טובה . הגעתי לתומר עם ידע דל בכלכלה ולאט לאט תומר נתן לי את הביטחון לגשת לכל שאלה ושאלה. שיטות הלימוד שלו ללא ספק מצוינות ! ממליץ בחום !!!!

05/07/2017
שתף:
S
Sharon

מורה מדהים , מעביר את החומר בצורה מובנת ופשוטה , אכפתי מאוד , בזמן השיעורים אווירת לימודים נעימה . מומלץ מאוד !

07/06/2017
שתף:
ק
קובי

מורה מעולה!הסבלנות,הגישה,המקצועיות הובילו אותי להצלחה. היה לו מאוד אכפת מההצלחה שלי והקרדיט הוא אליו! מעבר לחומר הוא נתן טיפים וכלים ללמידה וביטחון עצום לגשת למבחן ולסיים איתו במועד א! ממליץ מאוד ללמוד רק אצלו!

07/03/2017
שתף:
t
tom

מומלץ בחום! מורה משכמו ומעלה.. יודע את החומר בצורה מעמיקה ומעביר בצורה שמאוד מפשטת את ההבנה. נעזרתי בו לאורך תקופה ארוכה בשיעורי מיקרו כלכלה. אדיב, מרגיע, קואוצ'ר. אין מצב שלא תבינו את החומר אחרי שיעור איתו !

07/03/2017
שתף:
ד
דורית

מורה תותח! מסביר מעולה !!! ממליצה בחום

07/03/2017
שתף: