מורה פרטי kobi palombo

מורה פרטי kobi palombo

מורה פרטי למתמטיקה בעל ותק, ניסיון הוראה עשיר ומאות סיפורי הצלחה בישראל ובארה"ב.מלמד גם אנגלית ולשון. ליווי צמוד 7\24

בן 41. מתל אביב-יפו. בוגר אחר - מוסד אקדמי בחו"ל.
 
מלמד בבית המורה או בית התלמיד

קצת עליי

השיעורים הפרטיים מועברים אונליין דרך פלטפורמה ייחודית ללימוד מתמטיקה. ההוראה דרך המחשב מאפשרת חיבור מצויין לעולם של התלמיד,פשוטה,חסכונית ומאפשרת גישה מכל מקום בכל זמן שתרצו. על המורה-בן 39, בעל תואר ראשון בכלכלה ומנהל עסקים ובעל תואר שני בחינוך בשלוב טכנולוגיות למידה. בעל 17 שנות ניסיון הוראה עשיר של אלפי שעות לימוד אחד על אחד ובקבוצות בארץ ובארה"ב. דוגל בשיטת "חנוך לנער על פי דרכו". השיטה-הוראה בגישה חיובית מגרה סקרנות,"מפצחת" את הדרך הנוחה ללמידה לכל תלמיד עפ"י אופיו ותכונותיו ועוזרת לתלמיד לדלג מעל מכשולים בקלילות.שבירת המחסומים והצלחה במקצוע המתמטיקה מגביר את הבטחון העצמי אצל התלמידים ומוביל, מעבר להצלחה לימודית, להצלחה בהתמודדות מול בעיות אמיתיות בחיים.

הוספת תגובה

ביקורות

ש
שולי

קובי מדהים! בסבלנות, בהתמדה ומקצועיות אינסופית קובי הצליח להביא את בני להישגים מדהימים! אפשר לומר מאפס למאה. ממליצה בחום.

16/06/2019
שתף:
א
אדיר

קובי הכין אותי לבגרות באנגלית מ4 ל5 יחידות .שיפר אותי ברמה שלא האמנתי שאצליח , ועכשיו אני משפר איתו גם 5 יח מתמטיקה . מורה מעולה ! בעל מוטיבציה ורצון לשפר , עם ידע רחב , נותן יותר וגורם לתלמיד להאמין בעצמו !מעביר את השיעור עם שיטות הוראה ייחודיות , קולט את הקושי בצורה יוצאת דופן ושם עליו את הדגש . ממליץ בחום !!

08/02/2019
שתף:
ש
שחף

האמא לילדה שלמדה המכינה אקדמית בעלת לקויות למידה ודיסקלקוליה, קובי עשה את הבלתי יאומן. השיעורים נערכו במתכונת און ליין בסקייפ. קובי הצליח היכן שרבים אחרים נכשלו. בסבלנות רבה ,בהבנה והכלב, התאים 'חליפה אישית' ,להוביל כל הדרך עד לסיום המכינה בהצטיינות.

24/10/2018
שתף:
מ
מור

המורה קובי מלמד אותי כבר שלושה שיעורים . מורה מעולה שמסביר בצורה טובה ונקלטת היטב , בצורה יעילה , ובצורה מאוד חוויתית . אני מאוד נהנת בשיעורים עם קובי . מורשה נהדר ומסביר בצורה שכיף וקל להבין .

20/10/2018
שתף:
א
אילנית

המורה קובי מלמד את בני באופן פרטני על הצד הטוב ביותר ניכר שיפור בהישגיו רציני ויודע להעביר את השיעור באופן מעולה ממליצה בחום!!!

15/10/2018
שתף: