דלג על הניווט
מורה פרטי kobi palombo
מורה פרטי - פרטים אישיים
שנת לידה: 
1979
אזור מגורים: 
תל אביב-יפו
הצג טלפון
מורה פרטי - תאור כללי
מוסד לימודים: 
אחר - מוסד אקדמי בחו"ל
משפט מפתח: 
מורה פרטי למתמטיקה בעל ותק, ניסיון הוראה עשיר ומאות סיפורי הצלחה בישראל ובארה"ב.מלמד גם אנגלית ולשון. ליווי צמוד 7\24
תיאור המורה הפרטי: 
השיעורים הפרטיים מועברים אונליין דרך פלטפורמה ייחודית ללימוד מתמטיקה. ההוראה דרך המחשב מאפשרת חיבור מצויין לעולם של התלמיד,פשוטה,חסכונית ומאפשרת גישה מכל מקום בכל זמן שתרצו. על המורה-בן 39, בעל תואר ראשון בכלכלה ומנהל עסקים ובעל תואר שני בחינוך בשלוב טכנולוגיות למידה. בעל 17 שנות ניסיון הוראה עשיר של אלפי שעות לימוד אחד על אחד ובקבוצות בארץ ובארה"ב. דוגל בשיטת "חנוך לנער על פי דרכו". השיטה-הוראה בגישה חיובית מגרה סקרנות,"מפצחת" את הדרך הנוחה ללמידה לכל תלמיד עפ"י אופיו ותכונותיו ועוזרת לתלמיד לדלג מעל מכשולים בקלילות.שבירת המחסומים והצלחה במקצוע המתמטיקה מגביר את הבטחון העצמי אצל התלמידים ומוביל, מעבר להצלחה לימודית, להצלחה בהתמודדות מול בעיות אמיתיות בחיים.
פרטי השיעור הפרטי
תחומי לימוד: 
מורה פרטי לאנגלית - חטיבת ביניים, 3 יח"ל, 4 יח"ל, 5 יח"ל, אנגלית מדוברת, העשרה, מבחן אמיר, אנגלית למבוגרים
מורה פרטי ללשון - יסודי, חטיבת ביניים, תיכון
מורה פרטי למתמטיקה - יסודי, חטיבת ביניים, 3 יח"ל, 4 יח"ל, 5 יח"ל, מכינה, אקדמיה
אזור לימוד: 
תל אביב-יפו, רמת גן - גבעתיים, ראשל"צ והסביבה, רמת השרון - הרצליה, נס ציונה - רחובות, חולון - בת ים
ערי לימוד: 
הרצליה, רמת השרון, גבעתיים, רמת גן, ראשון לציון
מקום השיעור: 
בית המורה או בית התלמיד
משך השיעור הפרטי: 
60 דקות
הדרכת קבוצות
הדרכת קבוצות: 
עד 5 תלמידים
תיאור הדרכת קבוצות: 
הקבוצה תיבנה תוך כדי שימת דגש על מאפינים הומוגנים כ:גיל, בית הספר, רמת לימוד דגשים להתנהלות בשיעור יינתנו בכתב ובתחילתו תינתן עדיפות לקבוצת חברים מוכנה מראש
מחירון מורה פרטי
80 - אונליין-נדרש חיבור לאינטרנט,רמקול,מצלמה ומיקרופון תקינים
110 - בבית המורה
120 - בבית התלמיד
תגובות: 
5
16/06/2019, שולי, 42
מעל 10
קובי מדהים! בסבלנות, בהתמדה ומקצועיות אינסופית קובי הצליח להביא את בני להישגים מדהימים! אפשר לומר מאפס למאה. ממליצה בחום.
5
08/02/2019, אדיר, 25
מעל 10
קובי הכין אותי לבגרות באנגלית מ4 ל5 יחידות .שיפר אותי ברמה שלא האמנתי שאצליח , ועכשיו אני משפר איתו גם 5 יח מתמטיקה . מורה מעולה ! בעל מוטיבציה ורצון לשפר , עם ידע רחב , נותן יותר וגורם לתלמיד להאמין בעצמו !מעביר את השיעור עם שיטות הוראה ייחודיות , קולט את הקושי בצורה יוצאת דופן ושם עליו את הדגש . ממליץ בחום !!
5
24/10/2018, שחף, 51
מעל 10
האמא לילדה שלמדה המכינה אקדמית בעלת לקויות למידה ודיסקלקוליה, קובי עשה את הבלתי יאומן. השיעורים נערכו במתכונת און ליין בסקייפ. קובי הצליח היכן שרבים אחרים נכשלו. בסבלנות רבה ,בהבנה והכלב, התאים 'חליפה אישית' ,להוביל כל הדרך עד לסיום המכינה בהצטיינות.
5
20/10/2018, מור , 19
3
המורה קובי מלמד אותי כבר שלושה שיעורים . מורה מעולה שמסביר בצורה טובה ונקלטת היטב , בצורה יעילה , ובצורה מאוד חוויתית . אני מאוד נהנת בשיעורים עם קובי . מורשה נהדר ומסביר בצורה שכיף וקל להבין .
5
15/10/2018, אילנית, 19
מעל 10
המורה קובי מלמד את בני באופן פרטני על הצד הטוב ביותר ניכר שיפור בהישגיו רציני ויודע להעביר את השיעור באופן מעולה ממליצה בחום!!!