מורה פרטי Jammie lan

מורה Jammie lan

לימוד סינית MANDARIN OR CANTONESE פרקטית שתוכלו לתקשר כבר מהנחיתה בסין. מתאים לסטודנטים ולאנשי עסקים. מתאים גם לילדים

בת 42. מרעננה - כפר סבא. אחר - מוסד אקדמי בחו"ל.
 
מלמד בבית המורה

קצת עליי

אישה סינית בת 34. מתגוררת בישראל מעל שנתיים, דוברת עברית בינונית ואנגלית שוטפת. בעלת תעודת הוראה ונסיון רב בלימודי השפה. מתאים לכל רמה כולל רמת מסחר. מתמקדת בהעשרת אוצר מילים. בהבנת ההקשרים כדי להשתלב בכל שיחה בקלות. ברשותי חומר לימודי רב ברמה הגבוהה ביותר כך שקל מאוד לתלמיד לקלוט וללמוד את השפה.

1 בוחרים מועד פנוי
2 ממלאים את פרטי השיעור
3 מתחילים ללמוד

תחומי לימוד

חוות דעת

א
אור

מורה מעולה, הביאה אותי מהר מאוד לרמה סבירה של דיבור בסינית. ממליץ בחום, לכל מי שמעוניין ללמוד את השפה הסינית, הלימוד הוא באווירה נעימה ומותאם ליכולת האישית. בהצלחה.

13/12/2016
שתף:
ע
עומר

התחלתי את לימודי עם ג׳ימי במטרה להכיר מעט השפה הסינית באופן שאצליח לקיים שיחות בסיסיות. היום, אחרי לא יותר מ15 שיעורים, רכשתי אוצר מילים רחב, למדתי רבות על התרבות הסינית באופן שמאפשר לי כבר לקיים שיחות ולתקשר בשפה. כל זה לא היה קורה בלי הדרכתה ולימודה האכפתי, הקשוב והמושקע של ג׳ימי. כל מי שבאמת רוצה להצליח ללמוד את השפה (הלא פשוטה) באוירה נעימה ואכפתית, ג׳ימי היא הכתובת הנכונה.

08/10/2016
שתף:
O
Oren

חיפשתי דרך לשמור על הסינית אחרי סיום הלימודים ולהמשיך להתפתח וג'יימי לאן הייתה בדיוק הבן אדם לעזור בזה. השיעורים איתה מעניינים ויוצא לנו לדבר המון על ענייני תרבות סינית ובישולים סיניים, תוך כדי שיפור אוצר המילים והדיקדוק. כיף אמיתי

05/05/2016
שתף:
ש
שי

שלום לכולם, שמי שי אני לומד אצל ג'מי . הגעתי לג'מי ללא ידע קודם בשפה ואחרי שלושה שיעורים יש לי כבר אוצר מילים בסיסי כדי לנהל שיחה. התעניינתי בהתמקדות בתחום ספציפי וג'מי הכינה עבורי חומר לימודי עם התוכן לבקשתי. ג'מי מורה מצוינת...אדיבה..נוחה... שיעור אחד על אחד, קשובה ועניינית וגם המחיר אטרקטיבי.

12/04/2016
שתף: