דלג על הניווט
מורה פרטית Jammie lan
מורה פרטי - פרטים אישיים
שנת לידה: 
1982
אזור מגורים: 
רעננה - כפר סבא
מורה פרטי - תאור כללי
מוסד לימודים: 
אחר - מוסד אקדמי בחו"ל
משפט מפתח: 
לימוד סינית MANDARIN OR CANTONESE פרקטית שתוכלו לתקשר כבר מהנחיתה בסין. מתאים לסטודנטים ולאנשי עסקים. מתאים גם לילדים
תיאור המורה הפרטי: 
אישה סינית בת 34. מתגוררת בישראל מעל שנתיים, דוברת עברית בינונית ואנגלית שוטפת. בעלת תעודת הוראה ונסיון רב בלימודי השפה. מתאים לכל רמה כולל רמת מסחר. מתמקדת בהעשרת אוצר מילים. בהבנת ההקשרים כדי להשתלב בכל שיחה בקלות. ברשותי חומר לימודי רב ברמה הגבוהה ביותר כך שקל מאוד לתלמיד לקלוט וללמוד את השפה.
פרטי השיעור הפרטי
תחומי לימוד: 
מורה פרטי לסינית - מתחילים, מתקדמים
אזור לימוד: 
רעננה - כפר סבא, רמת השרון - הרצליה, הוד השרון והסביבה, תל אביב-יפו, רמת גן - גבעתיים, פתח תקוה והסביבה
ערי לימוד: 
הרצליה, הוד השרון, כפר סבא, רמת השרון, רעננה, נתניה, תל אביב -יפו, רמת גן, בת ים, חולון, פתח תקווה
מקום השיעור: 
בית המורה
משך השיעור הפרטי: 
50 דקות
הדרכת קבוצות
הדרכת קבוצות: 
לא
מחירון מורה פרטי
100
תגובות: 
5
13/12/2016, אור, 34
10
מורה מעולה, הביאה אותי מהר מאוד לרמה סבירה של דיבור בסינית. ממליץ בחום, לכל מי שמעוניין ללמוד את השפה הסינית, הלימוד הוא באווירה נעימה ומותאם ליכולת האישית. בהצלחה.
5
08/10/2016, עומר, 26
10
התחלתי את לימודי עם ג׳ימי במטרה להכיר מעט השפה הסינית באופן שאצליח לקיים שיחות בסיסיות. היום, אחרי לא יותר מ15 שיעורים, רכשתי אוצר מילים רחב, למדתי רבות על התרבות הסינית באופן שמאפשר לי כבר לקיים שיחות ולתקשר בשפה. כל זה לא היה קורה בלי הדרכתה ולימודה האכפתי, הקשוב והמושקע של ג׳ימי. כל מי שבאמת רוצה להצליח ללמוד את השפה (הלא פשוטה) באוירה נעימה ואכפתית, ג׳ימי היא הכתובת הנכונה.
5
05/05/2016, Oren, 32
8
חיפשתי דרך לשמור על הסינית אחרי סיום הלימודים ולהמשיך להתפתח וג'יימי לאן הייתה בדיוק הבן אדם לעזור בזה. השיעורים איתה מעניינים ויוצא לנו לדבר המון על ענייני תרבות סינית ובישולים סיניים, תוך כדי שיפור אוצר המילים והדיקדוק. כיף אמיתי
5
12/04/2016, שי, 33
3
שלום לכולם, שמי שי אני לומד אצל ג'מי . הגעתי לג'מי ללא ידע קודם בשפה ואחרי שלושה שיעורים יש לי כבר אוצר מילים בסיסי כדי לנהל שיחה. התעניינתי בהתמקדות בתחום ספציפי וג'מי הכינה עבורי חומר לימודי עם התוכן לבקשתי. ג'מי מורה מצוינת...אדיבה..נוחה... שיעור אחד על אחד, קשובה ועניינית וגם המחיר אטרקטיבי.
Kim Reynolds
למדתי אצלה למשך שבועיים והרמה שלי השתפרה ברמה ענקית יצאתי משם במצב שאני יודעת לנהל שיחות, קוראת וכותבת הרבה מאוד מילים המורה הזאת מדהימה באמת שקשה למצאו מורות כאלה טובות ואכפתיות ממצליחה בחום
11/01/2016
Michal Avidan Gartzman
ג'יימי מורה מקצועית, ועם גישה אישית והשקעה התורמים רבות למהלך הלימודים וקליטת השפה.. הלימודים איתה הם ברמה פרטנית כך שנוח להגיע בכל רמה אישית שהיא, ממליצה בחום!
18/01/2016
Michal Raz
ג'מי היא מורה מקצועית ומקסימה, היא יודעת להתאים את עצמה לצרכים שלי ולהתמקד בנושאים שחשובים לי, השיעורים איתה מעניינים ונעימים , היא סבלנית, משקיעה והכי חשוב, היא לא מוותרת לי ומתעקשת שאנסה להגיד כל דבר בסינית, שמבחינתי, זאת הדרך לשפר את השפה. אני ממליצה עליה בחום!
14/01/2017