מורה פרטי Gabriel Magdelani

מורה פרטי Gabriel Magdelani

המורה שלך לביטוי הנפש ותרגומה לצלילים :) חצי השיעור הראשון חינם! פגישת תיאום ציפיות והעמקה ברצונות והשאיפות שלך!

בן 33. מאזור המרכז. בוגר מכללה - הקריה האקדמית אונו.
 
₪150 לשעה בבית התלמיד
₪120 לשעה בבית המורה
₪120-150

קצת עליי

כמה זמן אתה כבר מבטיח לעצמך להתחיל ללמוד לנגן על פסתנר או להתחיל ללמוד פיתוח קול?? הגיע הזמן להתחיל! הגיע הזמן להגשים חלומות ולא רק לחלום אותם :) אני אשמח להיות זה שלוקח אותך כפרוייקט וביחד נגשים את השאיפות שלך! אתה הולך לחוות הגשמה עצמית וזאת אני אומר בפה מלא ובהתחייבות! אני אקדמאי בוגר B.A Musician פסנתרן, זמר, מעבד, מפיק בעל ידע רחב בתחום ההפקה המוסיקלית. מורה מנוסה ומקצועי מלמד מזה 5 שנים בעל ניסיון עשיר ומגוון, עם סבלנות וגישה לתלמידים, מתאים את מערך השיעור בהתאם לתלמיד ומשקיע רבות לפיתוח אישי של כל אחד והעשרה בכל הנוגע לחזונך המוסיקלי.**חוץ מלימוד תאורטי ניתן ללמוד אצלי גם על ציוד אלקטרוני משלב התפעול ועד לשליטה מלאה בכלי! כל כלי שתרצו תאתגרו אותי :)**חדש! ניתן לקבוע שיעור אונליין**

הוספת תגובה

ביקורות

s
shira

מורה מקסים! סבלני, מקצועי ומסור. משקיע רבות להעביר את השיעור באופן מעניין ויצירתי. מומלץ בחום

23/02/2017
שתף:
h
hila

גבריאל מלמד את הבת שלי משי בת ה 7 מוסיקה. גבריאל מעביר את השיעור בצורה מאוד יצירתית באופן המתאים לגילה משי נהנית מאוד ומחכה בכיליון עיניים לשיעור. לאחר כמה שיעורים היא קיבלה ביטחון והיום היא מעדיפה בזמנה החופשי לנגן על הפסנתר ולשיר (יותר מלצפות בטלוויזיה?!) :) אז תודה רבה לגבריאל המקסים

20/02/2017
שתף:
ר
רותם

מורה מקצועי, רגיש עם גישה אישית מדהימה שמקנה בטחון בלימוד והנאה. מאפשר לך להתקדם בקצב שלך תוך מתן דחיפה והעשרה קדימה, שווה כל דקה.

06/02/2017
שתף:
מ
מיכל

מורה מקסים ומוכשר מאוד! גבריאל מלמד את הבת שלי כבר תקופה ארוכה, היא מאוד נהנית ומתקדמת בשירה ובנגינה (על פסנתר), היא תמיד חששה והתביישה לשיר וגבריאל החדיר בה ביטחון ומוטיבציה היום היא שרה בכל הזדמנות שרק יש לה. אז תודה רבה לך על העבודה המופלאה שאתה עושה עם הבת שלי!

23/01/2017
שתף:
m
maayan

אני לומדת עם גבריאל כבר מעל שנה התקדמתי המון בשנה האחרונה בזכות השיעורים איתו ובזכות ההשקעה, ההתמדה והסבלנות, הוא משרה רוגע, נינוחות ואווירה טובה. מלמד בסבלנות רבה ומקצועיות. תודה רבה גבריאל מומלץ בחום :)

17/01/2017
שתף: