מורה פרטית תמר אגמון

נסיון של 5 שנים בהוראה לפסיכומטרי. מלמדת כיצד לנצח את הבחינה באמצעות שיטות פסיכומטריות ואסטרטגיית פתרון מותאמת אישית לך.

בת 29. מאזור המרכז. בוגרת אוניברסיטה - האוניברסיטה העברית.
 
₪150 לשעה בבית התלמיד
₪150 לשעה בבית המורה
₪150

קצת עליי

נסיון של 5 שנים בהוראת פסיכומטרי בחברה מובילה בשוק. יש לי מסירות גדולה לתלמידים שלי ולהצלחה שלהם בבחינה. בשיעורים אני מלמדת את כל החומר הדרוש להצלחה בבחינה, ולצד זאת אני שמה דגש משמעותי על בניית אסטרטגיית פתרון מותאמת אישית לתלמיד\ה. חשוב לי להדריך את התלמידים כיצד לעבוד נכון לאור מגבלות הזמן הקיימות בבחינה הפסיכומטרית, באיזה סדר לפתור את הבחינה ובאיזה שיטות להשתמש כדי לפתור כל תרגיל בצורה המהירה והיעילה ביותר.

הוספת תגובה

ביקורות

K
Krayzman

תמר מעבירה את השיעור באופן מאוד מקצועי, האווירה איתה נעימה. עזרה לי עם חומר שלא הצלחתי להבין אפילו בקורס. בעיקר היא יודעת להסביר כמו שצריך ונתנה את המענה שמתאים לי.

27/05/2020
שתף:
ס
סתיו

תמר היא מורה מקצועית, עם הרבה ניסיון ושיטות לימוד שמאוד עוזרות. היא קשובה לצרכים של התלמיד, ממקדת ומתמקדת בנושאים הספציפיים ובנקודות שצריך לחזק לקראת הבחינה ועושה זאת בסבלנות ומקצועיות. מוודאת שבאמת יש הבנה מצד התלמיד. היא הפכה לי את החוויה הלא כל כך פשוטה של למידה לפסיכומטרי, להרבה יותר יעילה וכיפית וזה בהחלט תרם לי למוטיבציה דבר אשר הוביל לשיפור משמעותי בציון. מומלצת בחום.

14/01/2019
שתף:
ב
בר

מורה מקצועית מקסימה ומיוחדת! נעזרתי בתמר בתקופת ההכנה לפסיכומטרי לאחר שכבר עשיתי קורס אחד בקידום. עזרה לי מאוד להבין את החומר שלא הצלחתי להבין לעומק בקידום, ליווי אישי וצמוד , יחסי אנוש מדהימים ואישיות מקסימה. ההבנה במבחן ובתחומיו ניכרת ברמה גבוהה מאוד, ממליצה בחום להיעזר בה!

06/11/2018
שתף:
ע
עידו

נעזרתי בתמר בתקופת המרתון, כתמיכה ללימוד עצמי שביצעתי דרך פסיכו. תמר מורה מדהימה, סבלנית וחייכנית, סופר מקצועית ובעלת ניסיון במבחן הפסיכומטרי. בזכותה בפרק זמן קצר מאוד שיפרתי את ההישגים שלי בפרק הכמותי ואת רמת המוכנות המנטלית שלי למבחן. מומלץ בחום !

03/10/2018
שתף:
ע
עדן

תמר מורה סבלנית ונעימה, הסבירה וענתה לי על הכל ביסודיות ומקצועיות, ממליצה בחום! מדובר במורה מקצועית ביותר בעלת נסיון רב של הוראה לבחינה הפסיכומטרית היה לי העונג להיות תלמידה שלה

30/09/2018
שתף: