דלג על הניווט
מורה פרטית תמרה ח.
מורה פרטי - פרטים אישיים
שנת לידה: 
1985
אזור מגורים: 
חיפה וחוף הכרמל
מורה פרטי - תאור כללי
מוסד לימודים: 
אוניברסיטה - חיפה
משפט מפתח: 
כל מה שילד צריך, הוא מבוגר אחד שיאמין בו. בעלת תואר שני בטיפול ואבחון לקויי למידה וניסיון רב בהוראה מתקנת.
תיאור המורה הפרטי: 
נותנת שיעורים פרטיים במקצועות השפה, החשבון והאנגלית. בהוראתי אני שמה דגש על אסטרטגיות ללמידה נכונה, מסייעת בניהול יעיל של הזמן, התארגנות והתמודדות עם חרדת בחינות. אני בונה תוכנית עבודה אינדיווידואלית לתלמיד/ה לפי מוקדי החוזק והחולשה שלו, כאשר הידע האבחוני מאפשר לי לבצע הערכה מדויקת של תפקודו הלימודי ולבחון את החוזקות והקשיים של התלמיד. אני מעצימה את התלמיד ומעלה את המוטיבציה ללמידה. השיעורים משלבים למידה חוויתית באמצעות משחקים דידקטיים ומתנהלים באווירה נעימה וקשובה. מכיתה א׳ עד יב׳.
פרטי השיעור הפרטי
תחומי לימוד: 
מורה פרטי לאנגלית - חטיבת ביניים, יסודי, אנגלית לילדים
מורה פרטי ללשון - יסודי, חטיבת ביניים, תיכון
מורה פרטי למתמטיקה - יסודי, חטיבת ביניים
מורה פרטי לחינוך מיוחד - יסודי, חטיבת ביניים, תיכון
מורה פרטי להוראה מתקנת - קריאה, כתיבה, חשבון
אזור לימוד: 
חיפה וחוף הכרמל, קריות
ערי לימוד: 
חיפה, נשר, קריית אתא, קריית ביאליק, קריית ים, קריית מוצקין
מקום השיעור: 
בית התלמיד
משך השיעור הפרטי: 
50 דקות
הדרכת קבוצות
הדרכת קבוצות: 
לא
מחירון מורה פרטי
130 - מחיר בבית התלמיד
מבצעים למועדון החברים של לימוד נעיםרוצה לקבל הנחה? לחץ כאן!
תגובות: 
5
25/08/2019, שירה, 37
מעל 10
תמרה מורה נפלאה ! בני עולה לכיתה ד' התקשה בשנה האחרונה בשפה . תמרה לימדה וליוותה את בני במהלך חופשת הקיץ ובפרק זמן קצר ביותר -אני לא אגזים ואומר שבני עבר מהפך של ממש . קורא כמו שצריך טקסט .מבין את הנקרא. מצליח לענות כמבוקש . כמובן,שיש עוד דרך אבל לא האמנתי שבתקופה כ"כ תהיה כזאת התקדמות ולכן,אני מודה לתמרה מקצועית ומכוונת להצלחה . ממליצה לכל תלמיד/ה ❤תמרה היא
5
25/07/2019, Violet, 35
מעל 10
תמרה מורה מקצועית, סבלנית, מאורגנת ורצינית. היא לוקחת כל תלמיד כפרוייקט אישי במטרה להביא אותו להישגים הדרושים. היא בונה תוכנית לכל תלמיד ועובדת בעקביות ובצורה מסודרת. תמרה מלמדת את בני מזה שנה וההתקדמות שלו בשפה היא יוצאת מן הכלל. מילד שלא מכיר את האותיות בכלל לילד שיודע לקרוא כתב יד וכתב מודפס, לילד שמבין את מה שהוא קורא וילד שיודע לכתוב ולהסביר את עצמו כנדרש. הכי חשוב היא העלתה לו את הביטחון...
5
17/07/2019, שירן, 35
מעל 10
המורה תמרה מלמדת את בתי מזה מס שנים. מורה סופר מקצועית, קידמה אותה והביאה אותה להשגים גבוהים. בעלת סבלנות רבה קשובה לצרכים, יחס אישי. קסם של מורה!! ממליצה בחום.
4
16/07/2019, יפעת, 36
מעל 10
תמרה מלמדת את בני מזה כשנה . מורה מקצועית וסבלנית. תמרה סייעה רבות לבני בתהליך רכישת השפה הכתובה על ידי בניית תכנית חוויתית, מובנית ומדוייקת . השגנו את התוצאה אליה שאפנו, שיפור שטף הקריאה ואין לי ספק שלתמרה היה חלק גדול בתהליך זה. בנוסף תמרה זמינה, חביבה ומשתפת פעולה עם הצוות החינוכי בבית הספר .
5
12/07/2019, אולגה, 44
1
אני אמא של הילדה שעלתה לחטיבה .בתי למדה עם מורה תמרה למשך שנה אחרונה ושיפרה את תוצאותיה .מורה תמרה מקצועית וסבלנית .מומלצת בחום .
5
10/07/2019, מורן, 40
מעל 10
מורה מקצועית ובעלת ניסיון.גישה נהדרת לילדים.מגלה גמישות בזמנים ומקנה מיומנויות ואסטרטגיות בשפה ובחשבון שקידמו את 2 בנותיי שלמדו עימה.מומלצת בחום.