מורה פרטי תמרה ח.

מורה פרטית תמרה ח.

כל מה שילד צריך, הוא מבוגר אחד שיאמין בו. בעלת תואר שני בטיפול ואבחון לקויי למידה וניסיון רב בהוראה מתקנת.

בת 35. מחיפה וחוף הכרמל. בוגרת אוניברסיטה - חיפה.
 
₪130 לשעה בבית התלמיד
₪130

קצת עליי

נותנת שיעורים פרטיים במקצועות השפה, החשבון והאנגלית. בהוראתי אני שמה דגש על אסטרטגיות ללמידה נכונה, מסייעת בניהול יעיל של הזמן, התארגנות והתמודדות עם חרדת בחינות. אני בונה תוכנית עבודה אינדיווידואלית לתלמיד/ה לפי מוקדי החוזק והחולשה שלו, כאשר הידע האבחוני מאפשר לי לבצע הערכה מדויקת של תפקודו הלימודי ולבחון את החוזקות והקשיים של התלמיד. אני מעצימה את התלמיד ומעלה את המוטיבציה ללמידה. השיעורים משלבים למידה חוויתית באמצעות משחקים דידקטיים ומתנהלים באווירה נעימה וקשובה. מכיתה א׳ עד יב׳.

הוספת תגובה

ביקורות

ש
שירה

תמרה מורה נפלאה ! בני עולה לכיתה ד' התקשה בשנה האחרונה בשפה . תמרה לימדה וליוותה את בני במהלך חופשת הקיץ ובפרק זמן קצר ביותר -אני לא אגזים ואומר שבני עבר מהפך של ממש . קורא כמו שצריך טקסט .מבין את הנקרא. מצליח לענות כמבוקש . כמובן,שיש עוד דרך אבל לא האמנתי שבתקופה כ"כ תהיה כזאת התקדמות ולכן,אני מודה לתמרה מקצועית ומכוונת להצלחה . ממליצה לכל תלמיד/ה ❤תמרה היא

25/08/2019
שתף:
V
Violet

תמרה מורה מקצועית, סבלנית, מאורגנת ורצינית. היא לוקחת כל תלמיד כפרוייקט אישי במטרה להביא אותו להישגים הדרושים. היא בונה תוכנית לכל תלמיד ועובדת בעקביות ובצורה מסודרת. תמרה מלמדת את בני מזה שנה וההתקדמות שלו בשפה היא יוצאת מן הכלל. מילד שלא מכיר את האותיות בכלל לילד שיודע לקרוא כתב יד וכתב מודפס, לילד שמבין את מה שהוא קורא וילד שיודע לכתוב ולהסביר את עצמו כנדרש. הכי חשוב היא העלתה לו את הביטחון...

25/07/2019
שתף:
ש
שירן

המורה תמרה מלמדת את בתי מזה מס שנים. מורה סופר מקצועית, קידמה אותה והביאה אותה להשגים גבוהים. בעלת סבלנות רבה קשובה לצרכים, יחס אישי. קסם של מורה!! ממליצה בחום.

17/07/2019
שתף:
יפעת

תמרה מלמדת את בני מזה כשנה . מורה מקצועית וסבלנית. תמרה סייעה רבות לבני בתהליך רכישת השפה הכתובה על ידי בניית תכנית חוויתית, מובנית ומדוייקת . השגנו את התוצאה אליה שאפנו, שיפור שטף הקריאה ואין לי ספק שלתמרה היה חלק גדול בתהליך זה. בנוסף תמרה זמינה, חביבה ומשתפת פעולה עם הצוות החינוכי בבית הספר .

16/07/2019
שתף:
א
אולגה

אני אמא של הילדה שעלתה לחטיבה .בתי למדה עם מורה תמרה למשך שנה אחרונה ושיפרה את תוצאותיה .מורה תמרה מקצועית וסבלנית .מומלצת בחום .

12/07/2019
שתף:
מ
מורן

מורה מקצועית ובעלת ניסיון.גישה נהדרת לילדים.מגלה גמישות בזמנים ומקנה מיומנויות ואסטרטגיות בשפה ובחשבון שקידמו את 2 בנותיי שלמדו עימה.מומלצת בחום.

10/07/2019
שתף: