מורה פרטי תומר  קרודו

מורה פרטי תומר קרודו

מורה מנוסה, מתמחה בהוראה שונה, מהנה ומעצימה תוך התאמה אישית לילד ולצרכיו. מתמקד בלימודי לשון, מתמטיקה ואסטרטגיות למידה

בן 34. מתל אביב -יפו. בוגר אוניברסיטה - תל אביב.
 
₪200 לשעה בבית המורה
₪200

קצת עליי

אני תומר, בן 33. בעל ניסיון רב בשיעורי עזר ומתמחה בלימוד תלמידים בעלי לקויות למידה. אני מאמין שאפשר ללמוד כל דבר אם רק יודעים איך ללמוד נכון. אני שם דגש בכל שיעור על דרכים ללמידה נכונה והפיכת הלמידה לחוויה חיובית ומועילה.

הוספת תגובה

ביקורות

ס
סיוון

אני חייבת לציין שבמהלך החיפושים שלי אחר מורה פרטי נתקלתי בפרטיו של תומר באתר וכבר בשיחה הראשונית מולו הבנתי שהוא ה-מורה שחיפשתי עבור בני.. מדבר בגובה העיניים, נעים, סבלני, רגיש, מקצועי אחראי ואיכפתי! וההישגים? לא איחרו להגיע מבית הספר, הבטחון של הבן שלי עלה, ילד שלא אוהב ללמוד ורק מחכה ומצפה למפגש הבא עם תומר זה אומר הכל... ממליצה עליו בחום קחו בחשבון שבחלק מהימים הוא כבר תפוס..אצלנו...

17/05/2020
שתף:
מ
מיטל

לפני שתומר הוא מורה טוב, הוא קודם כל בן-אדם. תומר גילה רגישות ותשומת לב לבן שלי, הצליח להגיע אליו, וליצור אצלו מוטיבציה ועניין. הבן שלי (כיתה ג) למד אצל תומר במשך מספר חודשים, בשל קשיים בשפה (כתב לא ברור, טעויות כתיב, כתיבה איטית). תומר עבד איתו בצורה סדורה ומעניינת. לאחר מספר חודשים, כתב היד השתפר פלאים, הטעויות פחתו והקריאה השתפרה מאד. וכל זה, כשהבן שלי נהנה מהשיעורים ובא בכיף. ממליצה בחום!

27/12/2018
שתף:
כ
כרמית

תומר מורה נהדר, הצליח "להגיע" לבן שלי, בן ה 11, להוות עבורו דמות משמעותית ולהניע אותו לשיתוף פעולה ולמידה, ומשם להשגים יפים. לא מובן בכלל. גם עם בתי בת ה 8 הצליח בדרכו המיוחדת להתאים עצמו לצרכיה וקשייה, הצליח לפזר את העננה שהעיבה עליה במתמטיקה ולגרום לה אפילו להנות מפתירת התרגילים. ממליצה מאוד!!!!

30/07/2018
שתף:
שרון

תומר מורה מיוחד שמתאים את עצמו בדיוק לצרכי הילד. מלמד בצורה חוויתית ומלמד הרגלי למידה שהילד יקח עימו למשך שנים. חושב מחוץ לקופסא כדי למצוא את הדרך הטובה ביותר שתתאים לילד. הילד מחכה למפגשים ורואה בו דמות חשובה להתקדמות שלו. ואכן התוצאות מדהימות. תומר תודה!!

03/02/2018
שתף:
ש
שרון

מוטיבציה אמונה ביכולת של עצמך שיטות לימוד סדר אירגון ואחריות הם רק חלק מהנושאים שתומר העביר. הוא לא הצטייר כמורה אלא כדמות מוערכת וקולית להזדהות. בשעה השבועית לאו דווקא ניסה להספיק את כל החומר אלא נתן כלים לישום ולעבודה עצמית, כאשר אחכ תמיד היה זמין טלפונית. שיטה זו השאירה האחריות אצל התלמיד ויצרה עצמאות. ממוצע 94 תוך שיפור ניכר. בתחילה יש צורך בהורה או פעמיים בשבוע תומר הגון ויגיד מתי להוריד תקצב

02/02/2018
שתף:
A
Aya

מורה מצויין וכישרון אדיר❗ הוא צמצם פער של שנה שלמה לבן שלי בכמה חודשים.. הילד אוהב להגיע אליו לשיעורים, משתפר ומתקדם בקצב מדהים ועם כל שיעור הביטחון שלו עולה ועולה.. יש לתומר את הכישרון ללמד גם את מה שהכי קשה בצורה כייפית והילד שלי פשוט גילה שלמידה לא חייבת להיות דבר מתסכל! תומר-תודה על האכפתיות ההכלה והסבלנות... ממליצה בחום מאוד מאוד מאוד על תומר!!!!!

23/01/2018
שתף:
י
יפית

מורה מקסים! מלמד היטב רואים תוצאות סובלני, יחס מדהים לילד משקיע זמין לכל בעיה ושאלה תמיד הבן שלי השתפר פלאים מאז שהכרנו את תומר מומלץ בחום

22/06/2017
שתף:
ט
טל

ממליצה בחום רב על תומר. בני בכיתה ב' מצפה בכיליון עיניים לשיעור השבועי . תומר מורה קשוב עם המון סבלנות ורגישות מדהימה יכול להבחין ולהבין את הקושי הספציפי של התלמיד ומשם להקנות לו כלים והכל בדרך יצירתית, מקצועית, מגוונת ומעשירה .הלוואי ובמערכת החינוך היו מורים כמוהו! ישר כוח.

13/06/2017
שתף:
T
Tany

ממליצה בחום על תומר, מלמד את בני מתמטיקה מעל שנה אחת לשבוע. בחור רציני מסור ואכפתי. השיעורים איתו זורמים בהנאה גם למי שלא אוהב מתמטיקה. יש לו יכולת לזהות את הקושי של הילד וביחד איתו להתגבר עליו.

13/12/2016
שתף:
י
יעל

תומר הוא מורה מקסים, מסור, איכפתי ומלא סבלנות ומרץ! מלמד את בני כבר שנה שנייה בהצלחה רבה. מלבד המקצועיות וחווית הלמידה מחדיר בילדים הרגלים של סדר ומשמעת. אני מרגישה שמחובתי כאמא לכתוב על תומר כדי לשתף אתכם שדעו איזה מורה מצויין הוא ושנפלה בחלקנו הזכות להינות מכישוריו הרבים. ממליצה בחום!!!

13/12/2016
שתף: