דלג על הניווט
מורה פרטי תומר  קרודו
מורה פרטי - פרטים אישיים
שנת לידה: 
1986
אזור מגורים: 
תל אביב-יפו
הצג טלפון
מורה פרטי - תאור כללי
מוסד לימודים: 
אוניברסיטה - תל אביב
משפט מפתח: 
מורה מנוסה, מתמחה בהוראה שונה, מהנה ומעצימה תוך התאמה אישית לילד ולצרכיו. מתמקד בלימודי לשון, מתמטיקה ואסטרטגיות למידה
תיאור המורה הפרטי: 
אני תומר, בן 33. בעל ניסיון רב בשיעורי עזר ומתמחה בלימוד תלמידים בעלי לקויות למידה. אני מאמין שאפשר ללמוד כל דבר אם רק יודעים איך ללמוד נכון. אני שם דגש בכל שיעור על דרכים ללמידה נכונה והפיכת הלמידה לחוויה חיובית ומועילה.
פרטי השיעור הפרטי
תחומי לימוד: 
מורה פרטי ללשון - יסודי, חטיבת ביניים
מורה פרטי למתמטיקה - יסודי
מורה פרטי לחינוך מיוחד - יסודי, חטיבת ביניים, תיכון
מורה פרטי לקריאה וכתיבה - יסודי, מבוגרים
מורה פרטי להוראה מתקנת - קריאה, כתיבה, חשבון, יכולת כללית
אזור לימוד: 
הוד השרון והסביבה, תל אביב-יפו
ערי לימוד: 
הוד השרון, תל אביב -יפו
מקום השיעור: 
בית המורה
משך השיעור הפרטי: 
60 דקות
הדרכת קבוצות
הדרכת קבוצות: 
עד 10 תלמידים
מחירון מורה פרטי
200 - מחיר בבית המורה
תגובות: 
5
27/12/2018, מיטל, 40
מעל 10
לפני שתומר הוא מורה טוב, הוא קודם כל בן-אדם. תומר גילה רגישות ותשומת לב לבן שלי, הצליח להגיע אליו, וליצור אצלו מוטיבציה ועניין. הבן שלי (כיתה ג) למד אצל תומר במשך מספר חודשים, בשל קשיים בשפה (כתב לא ברור, טעויות כתיב, כתיבה איטית). תומר עבד איתו בצורה סדורה ומעניינת. לאחר מספר חודשים, כתב היד השתפר פלאים, הטעויות פחתו והקריאה השתפרה מאד. וכל זה, כשהבן שלי נהנה מהשיעורים ובא בכיף. ממליצה בחום!
5
02/02/2018, שרון, 48
מעל 10
מוטיבציה אמונה ביכולת של עצמך שיטות לימוד סדר אירגון ואחריות הם רק חלק מהנושאים שתומר העביר. הוא לא הצטייר כמורה אלא כדמות מוערכת וקולית להזדהות. בשעה השבועית לאו דווקא ניסה להספיק את כל החומר אלא נתן כלים לישום ולעבודה עצמית, כאשר אחכ תמיד היה זמין טלפונית. שיטה זו השאירה האחריות אצל התלמיד ויצרה עצמאות. ממוצע 94 תוך שיפור ניכר. בתחילה יש צורך בהורה או פעמיים בשבוע תומר הגון ויגיד מתי להוריד תקצב
5
30/07/2018, כרמית, 44
מעל 10
תומר מורה נהדר, הצליח "להגיע" לבן שלי, בן ה 11, להוות עבורו דמות משמעותית ולהניע אותו לשיתוף פעולה ולמידה, ומשם להשגים יפים. לא מובן בכלל. גם עם בתי בת ה 8 הצליח בדרכו המיוחדת להתאים עצמו לצרכיה וקשייה, הצליח לפזר את העננה שהעיבה עליה במתמטיקה ולגרום לה אפילו להנות מפתירת התרגילים. ממליצה מאוד!!!!
5
03/02/2018, שרון, 45
מעל 10
תומר מורה מיוחד שמתאים את עצמו בדיוק לצרכי הילד. מלמד בצורה חוויתית ומלמד הרגלי למידה שהילד יקח עימו למשך שנים. חושב מחוץ לקופסא כדי למצוא את הדרך הטובה ביותר שתתאים לילד. הילד מחכה למפגשים ורואה בו דמות חשובה להתקדמות שלו. ואכן התוצאות מדהימות. תומר תודה!!
5
23/01/2018, Aya, 36
מעל 10
מורה מצויין וכישרון אדיר❗ הוא צמצם פער של שנה שלמה לבן שלי בכמה חודשים.. הילד אוהב להגיע אליו לשיעורים, משתפר ומתקדם בקצב מדהים ועם כל שיעור הביטחון שלו עולה ועולה.. יש לתומר את הכישרון ללמד גם את מה שהכי קשה בצורה כייפית והילד שלי פשוט גילה שלמידה לא חייבת להיות דבר מתסכל! תומר-תודה על האכפתיות ההכלה והסבלנות... ממליצה בחום מאוד מאוד מאוד על תומר!!!!!
5
22/06/2017, יפית, 39
מעל 10
מורה מקסים! מלמד היטב רואים תוצאות סובלני, יחס מדהים לילד משקיע זמין לכל בעיה ושאלה תמיד הבן שלי השתפר פלאים מאז שהכרנו את תומר מומלץ בחום
5
13/06/2017, טל, 47
מעל 10
ממליצה בחום רב על תומר. בני בכיתה ב' מצפה בכיליון עיניים לשיעור השבועי . תומר מורה קשוב עם המון סבלנות ורגישות מדהימה יכול להבחין ולהבין את הקושי הספציפי של התלמיד ומשם להקנות לו כלים והכל בדרך יצירתית, מקצועית, מגוונת ומעשירה .הלוואי ובמערכת החינוך היו מורים כמוהו! ישר כוח.
5
13/12/2016, Tany, 50
מעל 10
ממליצה בחום על תומר, מלמד את בני מתמטיקה מעל שנה אחת לשבוע. בחור רציני מסור ואכפתי. השיעורים איתו זורמים בהנאה גם למי שלא אוהב מתמטיקה. יש לו יכולת לזהות את הקושי של הילד וביחד איתו להתגבר עליו.
5
13/12/2016, יעל, 45
מעל 10
תומר הוא מורה מקסים, מסור, איכפתי ומלא סבלנות ומרץ! מלמד את בני כבר שנה שנייה בהצלחה רבה. מלבד המקצועיות וחווית הלמידה מחדיר בילדים הרגלים של סדר ומשמעת. אני מרגישה שמחובתי כאמא לכתוב על תומר כדי לשתף אתכם שדעו איזה מורה מצויין הוא ושנפלה בחלקנו הזכות להינות מכישוריו הרבים. ממליצה בחום!!!
5
12/12/2016, צילי, 49
1
תומר הוא חמד של בחור, נעים, רציני ואחראי. מאז שהתחלנו בשיעורים הבן שלי רק פורח ומצליח בקשיים של המקצועות הנלמדים. תומר סבלני מאוד ומלמד את בני שיש לו ליקוי למידה את החומר הנלמד בצורה שהוא מצליח להבין ולהצליח למרות הקושי. ממליצה בחום.
5
12/12/2016, אירינה, 47
מעל 10
בחור מוכשר,ידע לזהות את הצרכים של בני, ליצור תקשורת בינאישית , לא ויתר גם אם הגיע למחסום אם זה מבחינה אישית או מקצועית. ידע למצוא פתרון כמו כן לשתף את בני ולגרום לו להיות מעורב בכל החלטה ומה שנעשה. נותן טיפים מכוונים גם להורים איך להמשיך וליצור תגובה חיובית לילדם בכל הקשור לצורת הלימודים והלמידה עצמה. ממליצה בחום רב מאוד.
מארק איסטכרוב
שלום רב, אני משמש מנהל הוסטל לנוער בסיכון. תומר לימד אצלינו שעורים פרטים בלשון והבעה לשלושה נערים במשך שנה וחצי. אדם מקסים, מקצועי, עם גישה מיוחדת לילדים. ממליץ בחום!!! בהצלחה תומר
13/06/2017
Sharon Crudo Rosenberg
שלום רב! שמי שרון קרודו ותומר הוא אחיין שלי. תומר מלמד עוד מעט שנה שנייה את הבן שלי וזה ממש לא מובן מאליו, זה הרבה יותר קשה בגלל מערכת היחסים של בני דודים. ועם זאת, תומר מורה בחסד עליון. הבן שלי אובחן ADHD ואינו נוטל תרופות וכמו שהילדים האלה ידועים בקשיי ההתמדה שלהם, תומר יודע איך לגשת אליו בדרכים מאוד יצירתיות והוא מצליח לגרום לו לשבת ולהתרכז בזמן השיעור, הבן שלי משתף איתו פעולה והוא השתפר בלימודים וחווית הלמידה שלו השתנתה לטובה. ממליצה בחום על תומר בחום לא בגלל שהוא האחיין שלי אלה כי הוא בחור ומורה שאוהב את מה שהוא עושה והוא גם טוב בו. תנסו אותו ותראו לבד? בהצלחה
08/08/2017
Revital Silko-sarousi
מורה מדהים ואהוב, עם חווית למידה מתקנת. הבן שלי מצליח ומתקדם בזכותו. ממליצה בחום?
11/12/2016
Shelly Naor Arad
ממליצים בחום! עם הרבה אמפתיה, סבלנות ורצון עוזר לבן שלי להתקדם ומחדיר בו לאט את חדוות הלמידה.
11/12/2016