מורה פרטית תהילה שטמלר יעקבי

מורה פרטית תהילה שטמלר יעקבי

סטודנטית לרפואה ומדריכת פסיכומטרי בחברה מוכרת, מעבירה שיעורים פרטיים לפסיכומטרי ובמקצועות אנגלית ומתמטיקה. בואו להצליח!

בת 25. מאזור ירושלים. בוגרת אוניברסיטה - האוניברסיטה העברית.
 
₪120 לשעה בבית המורה
₪120

קצת עליי

סטודנטית לרפואה באוניברסיטה העברית ומדריכת פסיכומטרי בחברה מוכרת. ניסיון של שנים בהעברת שיעורים פרטיים לתלמידים מרוצים! אני מעבירה שיעורים פרטיים כהכנה לפסיכומטרי ובמקצועות האנגלית והמתמטיקה (כהכנה לבגרות ולמבחנים שונים). אני מכינה לבחינה הפסיכומטרית, בכל הפרקים- מילולי, אנגלית (דוברת השפה), כמותי וחיבור. ביחד נעבוד על הנושאים הספציפיים שברצונך לשפר, על מנת להגיע לציון הרצוי. ישנה אפשרות לבניית קורס מותאם אישית, ולעבודה על אסטרטגיית ניהול פרקים.

הוספת תגובה

ביקורות

ר
רות

קודם כל מעבר למורה מדהימה, תהילה היא בן אדם מקסים עם לב ענק, נותנת את הנשמה , בכל רגע, גם מחוץ לשיעורים שנקבעו. אני גרה בבית שמש, והייתי עולה לירושלים קבוע כהכנה לפסיכומטרי, שווה את כל הנסיעות, מסורה, בלעדיה לא הייתי מצליחה לעבור חצי מהמסע הזה שנקרא פסיכומטרי! ההצלחה שלי היא לגמרי בזכותה!! ממליצה בחום.

12/01/2020
שתף:
ט
טל

תהילה מורה מצוינת! מעבר לידע המטורף, והצורה הברורה בה היא מעבירה את החומר היא סבלנית, מקצועית, אכפתית ומשרה אווירה נעימה בשיעורים ובין לבין. ממליצה בחום :)

08/04/2019
שתף:
מ
מיטב

ממליצה על תהילה בחום. אני עשיתי אצל תהילה קורס פסיכומטרי מלא. מעבר למקצועיות האדירה והידע המעמיק של תהילה לפרטי פרטים בכל הנוגע לפסיכומטרי היא מאוד סבלנית, נעימה תומכת ומחדירה מוטיבציה(שזה משהו קריטי בפסיכומטרי!!) היא מעבירה את החומר הנלמד בצורה ברורה ובקצב שמותאם עבורי ומשרה רוגע ובטחון. מדהימה!

08/04/2019
שתף:
ל
ליאת

תהילה מדהימה! מורה מקצועיים עם טכניקות מעולות שבאות ליידי שיפור:)

08/04/2019
שתף:
ע
עינת

תהילה מדהימה ! למדתי איתה למבחן אמירם. יש לה הרבה ידע , סבלנית , מקצועית , מעבירה את החומר ומסבירה על הצד הטוב ביותר . הגעתי אליה במיוחד מאזור המרכז בעקבות המלצות שקיבלתי . היה שווה ! ממליצה בחום !

08/09/2017
שתף:
נ
נדב

למדתי עם תהילה מספר שיעורים למבחן אמירם (מבחן קבלה לאוניברסיטה) וההישגים השתפרו משמעותית מציון 80 הגעתי ל112. מורה אכפתית, סבלנית ומקצועית.מומלצת מאוד!

08/09/2017
שתף: