מורה פרטית תהילה בן עזרא

מורה תהילה בן עזרא

מהנדסת כימיה בעלת ניסיון רב בשיעורים פרטיים לסטודנטים ותלמידים בכימיה, אנגלית ,פיסיקה ומתמטיקה.

בת 36. מנס ציונה - רחובות. אוניברסיטה - בן גוריון.
(3 חוות דעת) 10 שיעורים שהוזמנו דרך האתר
 
₪120 לשעה בבית התלמיד
₪100 לשעה בבית המורה
₪100-120

קצת עליי

מהנדסת כימיה ,יש לי נסיון רב של עשר שנים בשיעורים פרטיים במקצועות מתמטיקה , אנגלית,כימיה בשנים האחרונות אף לימדתי מספר רב של תלמידים בתוכניות אשר מכינות סטודנטים ללימודי רפואה בחו"ל בעיקר במקצועות כימיה ופיסיקה כאשר הלימוד נעשה באנגלית או בעברית. במשך מספר שנים בבתי ספר בבאר שבע וקריית גת בפרוייקטים שונים של קדם עתידים וברנקו וייס ולכן בקיאה מאוד בתוכניות הלימודים של משרד החינוך ובחומר הנדרש לבגרוית במתמטיקה אנגלית וכימיה ופיסיקה. במהלך השנים לימדתי מספר רב של תלמידים במגוון מקצועות. אני מאמינה שצריך למצוא את הדרך המתאימה ביותר לכל תלמיד כדי שהוא ימצא את הפוטנציאל שבו.יש לי המלצות חמות ממורים שעבדתי איתם ומתלמידים שלימדתי . מלמדת גם סטודנטים במכינות ללימודי רפואה את המקצועות: כימיה וביוכימיה

1 בוחרים מועד פנוי
2 ממלאים את פרטי השיעור
3 מתחילים ללמוד

חוות דעת

R
Ron

תהילה לימדה אותי לקראת מבחן קבלה ללימודים בחו"ל. מורה מקצועית, מלמדת ברור ופשוט, ופשוט בן אדם נעים מאוד ! ממליץ בחום

20/12/2020
שתף:
Y
Yotam

הגעתי לתהילה בשביל שיעורי כימיה בשביל מבחני קבלה ללימודים בחו"ל. השיעורים היו מאוד גמישים ומלמדים, ועזרו לי מאוד. באתי בלי רקע בכלל בכימיה ותהילה הסבירה לי הכל בצורה ברורה וממוקדת. ממליץ מאוד :)

20/12/2020
שתף:
א
אילנה

מורה מומלצת בהחלט! מקצועית, מנוסה, מסבירה מעולה, סבלנית, זמינה תמיד. בזכותה עברתי את מבחני הקבלה לרפואה בארץ! הגעתי אליה באופן אקראי, אך כבר בשיעור הראשון הבנתי שמצאתי את המורה הנכונה. מרוצה מאוד, וממליצה בחום - לא תתחרטו.

14/01/2017
שתף: