מורה פרטי שניר לוי

מורה פרטי שניר לוי

מלמד פסנתר- מוסיקה קלאסית וסגנונות נוספים. מקצועי, נעים, וקשוח כשצריך. ממוקם בעיר רחובות, ויכול להגיע לבית התלמיד.

בן 29. מרחובות. בוגר בית ספר - בית ספר בארץ.
 
₪140 לשעה בבית התלמיד
₪120 לשעה בבית המורה
₪120-140

קצת עליי

סטודנט. מתאים לכל הרמות. שיעור ניסיון חינם. ממוקם בעיר רחובות. ניתן לקיים שיעור בביתי ברחובות, או לקיים שיעור בבית התלמיד.

הוספת תגובה

ביקורות

ת
תמר

הפסנתר דורש סבלנות, דיוק ותשומת לב - תכונות הנדרשות גם ממלמדיו. שניר מורה מצויין ומקצועי מאוד, מקפיד על נגינה נכונה ומלמד היקף רחב הנע בין תיאוריה, אצבוע, קצב, קריאת תווים, טכניקה וכו'. מלמד בהתאם לרמה ולדרישות התלמיד/ה ברוגע ובסבלנות, לצד זאת- הורגשה התקדמות משמעותית בזמן מוקצב וקצר.

23/10/2019
שתף:
ג
גדי

שניר מורה מקצועי ואדם נעים מאד. הבן שלנו לומד אצל שניר כחצי שנה לערך, בשיעורי פסנתר אחת לשבוע ומרוצה מאד מאופן הלימוד ומההתקדמות המהירה. אני ממליץ בחום על שניר כמורה פרטי לפסנתר.

09/12/2018
שתף:
א
אפרת

מורה מקסים ומקצועי, אנחנו מאוד מרוצים!!! שניר מלמד את הבן שלנו כבר כמה חודשים וההתקדמות מאוד מהירה. והכי חשוב- הילד מאוד נהנה מהשיעורים, מהנגינה ומתחושת ההישג וההתקדמות. גם בחירת הקטעים מאוד מוצלחת, עם יצירות שנשמעות מרשימות מאוד גם בשלבי ההתחלה. בקיצור- ממליצים מכל הלב!

03/12/2018
שתף:
ר
רעות

מורה מעולה, מקצועי, מקסים, מוכשר, ועם גישה מדהימה לילדים. שתי הבנות שלי לומדות אצלו ומתקדמות מדהים. מומלץ בחום!

02/12/2018
שתף:
נ
נירית

מורה מקצועי, מתאים את הגישה על פי צורכי הילד, רגוע וחייכן, יצירתי בשיטת לימוד הפסנתר. מומלץ !

24/05/2018
שתף:
א
אלה

מורה מעולה! מלמד בשיטה מעניינת, מקצועית וכייפית. בתשומת לב, בסבלנות ובדקדקנות וזה מעולה. מומלץ בחום!

09/05/2018
שתף:
נ
נועם

שניר הוא מורה מצוין. השיעורים מועברים בצורה מקצועית וממוקדת, והתלמיד זוכה ליחס אישי ומותאם. שניר קשוב, סבלני וזמין, ונותן מענה לדרישות. מומלץ למי שרוצה ללמוד פסנתר בדרך הנכונה.

18/04/2018
שתף:
א
אלת

שניר, קודם כל בן אדם טוב ואחר כך , מורה מוכשר ורציני מאחלת לכל אחד מורה כמוהו, רמה גבוה של גישה למוזיקה ולתלמיד!

10/04/2018
שתף:
ע
עומרי

אני לומד פסנתר עם שניר כבר חודשיים. תמיד רציתי לדעת לנגן, וניסיתי ללמוד בהתחלה דרך סרטונים ביוטיוב, אבל לא הצלחתי להתקדם. שניר עוזר לי ביישום טכניקה נכונה, וקריאת תווים בצורה ממש פשוטה. מורה מקצועי מאוד.

13/02/2018
שתף:
מ
מירי

מורה מקצועי, מקפיד על למידה נכונה מבחינת קצב, דיוק תווים, ואצבוע נכון. שניר מגיע אלינו הביתה, לנו זה מאוד נוח, הלמידה נעשית בנועם ובחברות, אך תוך הקפדה על דיוק. הילד נהנה מאוד בשיעורים ומחכה בקוצר רוח לתחילת השיעור. ממליצה מאוד!

12/02/2018
שתף: