מורה פרטי שמעון אזולאי

מורה פרטי שמעון אזולאי

בוגר תואר ראשון בכלכלה- חשבונאות מאוניברסיטת בר אילן, בעל ממוצע ציונים 90 וכן ניסיון רב בהוראה.

בן 29. מראשל"צ והסביבה. בוגר אוניברסיטה - בר אילן.
 
₪100 לשעה בבית המורה
₪100
 

קצת עליי

שמי שמעון אזולאי , בן 28 מראשון לציון בוגר תואר ראשון בכלכלה- חשבונאות ותכנית הכנה למבחני המועצה בחשבונאות מאוניברסיטת בר אילן, בעל ממוצע ציונים 90 וכן ניסיון רב בהוראה. בעל ידע רב במתמטיקה, כלכלה, חשבונאות, סטטיסטיקה, מימון ואנגלית. יש ברשותי ניסיון רב בהוראה, הן של לתלמידי חטיבה ותיכון והן של סטודנטים לכלכלה, לוגיסטיקה וחשבונאות. מעביר את החומר בצורה פשוטה ומובנת, תוך התמקדות בחומר הנוגע למבחן עצמו (מתוך ניסיון שצברתי במהלך לימודיי ולימוד תלמידיי). דואג ללוות את התלמיד גם מעבר לשיעור עצמו (סיוע בשאלות לא מובנות בעת הכנת ש.ב\לימוד עצמי למבחן וכד') מוזמנים ליצור קשר ואף לקבל המלצות מתלמידיי.

הוספת תגובה

ביקורות

נ
נועה

הגעתי לשמעון לאחר שנכשלתי בכלכלה למנהלים במסלול האקדמי המכללב למינהל. לאחר שיעור של 3 וחצי שעות, ענינו על המבחן יחדיו ועשינו חזרה משמעותית על כלל החומר של הקורס. בסופו של דבר, לאחר חזרה יומיומית על דפי השיעור הפרטי והתכתבות על בעיות ו/או שאלות קשות, קיבלתי 90! אין עליו! מורה שיודע ללמד את החומר, קשוב וסבלני.

13/08/2018
שתף:
ש
שירז

הגעתי לשמעון אבודה לאחר שנכשלתי במועד א' במבחן כבר מהשיעור הראשון הוא לימד שיטות ודרכים מעולות לפתור את התרגילים (שלא לומדו בכיתה כלל). היה סבלני מאוד, לא וויתר לי עד שלא הבנתי את החומר ב100% עזר לי להאמין בעצמי שאני יכולה לעבור את המבחן. וגם כשהיו לי שאלות כשלא היינו בשיעור תמיד היה זמין לי טלפונית ועזר לי בכל שעה!! חשוב לי לציין את הפער בציון מועד א' 28 מועד ב' 84 והכל בזכותו!! אלוף מומלץ בחום

05/06/2018
שתף:
ד
דנה

הגעתי לשמעון אבודה בחומר, חשבתי שאין סיכוי שאעבור את המבחן.קבעתי איתו מספר שיעורים בהם שמעון עבר איתי על הכל עד שהבנתי הכל במאה אחוז ולא וויתר לי לשנייה גם כשהתייאשתי. אציין כי אני עובדת במשרה מלאה ושמעון קבע איתי שיעור בכל שעה ביום או בלילה העיקר שאצליח!אז אם את/ה מחפשים מורה תותח וסבלני שיצליח להעביר את השיעור בכיף - שמעון הוא הכתובת! בזכותו עברתי את המבחן בציון מעולה. מומלץ מומלץ!!!

29/05/2018
שתף:
מ
מאי

הגעתי עם 0 ידע בסטטיסטיקה,מתמטיקה וכל מה שקשור במספרים שמעון היה סבלני מאוד והסביר את החומר בצורה ברורה מאוד!! מורה מעולה! מומלץ בחום!!

11/05/2018
שתף:
א
אדורה

מקצועי , סבלני , אפשר לסמוך עליו גם אם לא הלכתם לקורס כל הסמסטר וכמובן שתקבלו ציון מעולה

26/03/2018
שתף:
ע
ענבר

מורה מעולה ! מקצועי ומאוד סובלני

04/11/2017
שתף:
ג
גפנית

הגעתי לשמעון לפני בחינה בסטטיסטיקה לצורך לימודי תואר שני. כמי שמגיעה מתחום מדעי הרוח הנושא היה זר לי לחלוטין. שמעון היטיב לתווך לי את נושאי הבחינה בצורה מקצועית מחד גיסא ובצורה פשוטה ובהירה מאידך. ניגשתי לבחינה בביטחון מלא ועברתי אותה בהצלחה. שמעון בקיא מאוד בתחום הידע ויחד עם זאת מודע לקשיים של התלמיד ולצרכיו. ניכר כי הצלחת התלמיד חשובה לו. מומלץ מאוד!!!

26/10/2017
שתף:
ט
טלי

שמעון הוא מורה מעולה! באתי לשמעון חסרת ביטחון, חוששת שלא אצליח במבחן. הוא מסביר מעולה את החומר, עוזר, ונותן את התחושה הכי טובה שיש לקראת המבחן. בזכותו עברתי בציון מעולה, מומלץ בחום!!

19/10/2017
שתף:
מ
מעיין

שמעון מורה מצוין! תרם לי המון לידע ולבטחון בנושא. היו לי חששות מהמבחן שמעון דאג להרגיע ולתת ביטחון. לימד את החומר בצורה מעולה כמו במבחן. הסביר את החומר בצורה טובה ומעמיקה. ממליצה בחום לכל מי שמתקשה בנושא לקבוע עם שמעון לשיעור.

29/08/2017
שתף:
א
אינה

קודם כל תודה לך שמעון! לכל מי שחושב לקחת (ואני ממליצה לקחת לקורס הזה כמה שיעורים) שמעון הוא הכתובת אין בלעדיו לא הייתי עוברת. את כל הקורס הוא לימד אותי, לא הייתי מבינה כלום בהרצאות. אחרי השיעורים איתו כשלמדתי למבחן לא נשארו לי שאלות היה לי את כל החומר מסודר עם הסברים שהוא עשה לי.. מה שבאמת יוצא דופן אין לו שיטה אחת ללמד הוא ממש מבחין בדרך החשיבה שלך ויודע להסביר בצורה הכי טובה. ממליצה ממש!!!

29/08/2017
שתף: