מורה פרטי שי כהן

מורה פרטי שי כהן

אנליסט Data מנוסה – בעל סבלנות רבה, מלמד בצורה מסודרת, תוך מתן דוגמאות ופישוט הנושאים השונים.

בן 37. מרמת גן - גבעתיים. בוגר מכללה - המכללה למנהל.
 
₪160 לשעה בבית התלמיד
₪140 לשעה בבית המורה
₪140-160

קצת עליי

היי חבר'ה, שמי שי, ואני עובד בתור אנליסט. במסגרת התפקיד אני משתמש המון, בכלים הבאים: ❶ R (שפת תכנות R וסטטיסטיקה) ❷ SQL (כתיבת שאילתות מורכבות, חיתוכים ומיזוגים רבים, אגרגציות של נתונים, ואופטימיזציות). ❸ VBA כתיבת סקריפטים לגליונות אקסל רבים ומגוונים. ❹ Excel - כתיבת פונקציות מערך מורכבות, פונקציות טקסט, פונקציות סטטיסטיות, ופונקציות פיננסיות. ❺ Visio - שרטוט תרשימי זרימה לצורך תכנון מעמיק של מוצרים ותהליכים מבעוד מועד, וכמו כן גרפים רבים מסוגים רבים. חשוב לי עד מאוד לקדם את הסטודנט/ית ואינני נוהג להתפשר על איכות הלמידה, הסטודנטים שלי במהלך השיעור מניבים תובנות רבות מהשיעור :) ואף נוהגים להודות לי. תרגישו חופשי להרים טלפון ☎ ולשוחח או לשלוח לי מייל ✉!

הוספת תגובה

ביקורות

נ
נופר

פניתי לשי בתקופה עמוסה ואינטנסיבית בקורס של "ניתוח נתונים ועיבוד מידע" (התבקשתי בקורס לקודד ב-R וב-SQL). שי הביע בקיאות רבה בתחום ובזכותו הצלחתי להגיש בדדליינים העמוסים שהיה הסמסטר. הוא הציג בפני דוגמאות רבות שממש קידמו אותי בכל מטלת תכנות , כך נפלו לי הרבה אסימונים בדרך:) אסימונים שלא שהייתי מצליחה להבחין בהם ללא העזרה של שי. שיטת הלימוד שלו מאורגנת להפליא. הלוואי שירבו מורים כאלו !

16/06/2019
שתף:
ד
דור

הגעתי לשי לאחר ששוחחתי עם עוד מספר אנשים מפה. הוא בלט מכיוון ששאל אותי בטלפון שאלות ממוקדות לגבי המטלה הגדולה שהתקשיתי בה. נפגשנו ובמהלך המפגש הרגשתי 'קליק', הוא רשם על דף נייר ופירק את המטלה לתתי משימות, עודד אותי, והנחה אותי לאורך כל הפרוייקט.לאחר כל מפגש יצאתי מעודד ואופטימי עוד יותר מהמפגש הקודם.הוא תרם לי להבנה מעמיקה יותר על מנת להצליח לנתח את ה-Data . בזכותו סיימתי עם ציון בפרוייקט 97 :)!

29/05/2019
שתף: