דלג על הניווט
מורה פרטי שי כהן
מורה פרטי - פרטים אישיים
שנת לידה: 
1983
אזור מגורים: 
רמת גן - גבעתיים
הצג טלפון
מורה פרטי - תאור כללי
מוסד לימודים: 
מכללה - המכללה למנהל
משפט מפתח: 
אנליסט Operation / Data מנוסה – בעל סבלנות רבה, מלמד בצורה מסודרת, תוך מתן דוגמאות ופישוט הנושאים השונים.
תיאור המורה הפרטי: 
היי חבר'ה, שמי שי, ואני עובד בתור אנליסט בחברה יצרנית. במסגרת התפקיד אני מתכנת כבר מספר שנים ב- , MySQL ,R , VBA, Excel ו-Visio בכל סוגיה שאני מנסה לפשט כמה שיותר הן בתחומי התכנות (בעיות אופיטמזציה), החשבונאים/ כלכליים – תמחיר, העמסת עלויות, מחירי העברה, מרכזי רווח וכו'... בהינתן כל פרוייקט אני אוהב לרדת לעובי הקורה ב-R , VBA ו-SQL ( בשילוב עם תרשימי זרימה ב- VISIO) על מנת להמחיש את ה-Flow הקיים וכן באיורים כלכליים או מתמטיים.  פונקציות סטיסטיות ( כגון: SMALL, CORREL , SLOPE ,COVARIANCE)  פונקציות מערך = Array (כגון: Offset, Sumproduct, Match, Row)  פונקציות פיננסיות / תמחריים ( כגון: XIRR, Goal seeking, Solver , SYD, SLD )
פרטי השיעור הפרטי
תחומי לימוד: 
מורה פרטי לחשבונאות - חשבונאות ניהולית
מורה פרטי למדעי המחשב תכנות - SQL, VB, שפת R
מורה פרטי לתוכנות Office - Excel, Visio
אזור לימוד: 
רמת גן - גבעתיים, תל אביב-יפו, חולון - בת ים, רעננה - כפר סבא, רמת השרון - הרצליה
ערי לימוד: 
תל אביב -יפו, גבעתיים, רמת גן
מקום השיעור: 
בית המורה או בית התלמיד
משך השיעור הפרטי: 
60 דקות
הדרכת קבוצות
הדרכת קבוצות: 
2 עד 3 תלמידים
מחירון מורה פרטי
135 - בבית המורה
160 - בבית התלמיד
תגובות: 
5
16/06/2019, נופר, 30
מעל 10
פניתי לשי בתקופה עמוסה ואינטנסיבית בקורס של "ניתוח נתונים ועיבוד מידע" (התבקשתי בקורס לקודד ב-R וב-SQL). שי הביע בקיאות רבה בתחום ובזכותו הצלחתי להגיש בדדליינים העמוסים שהיה הסמסטר. הוא הציג בפני דוגמאות רבות שממש קידמו אותי בכל מטלת תכנות , כך נפלו לי הרבה אסימונים בדרך:) אסימונים שלא שהייתי מצליחה להבחין בהם ללא העזרה של שי. שיטת הלימוד שלו מאורגנת להפליא. הלוואי שירבו מורים כאלו !
5
29/05/2019, דור, 39
9
הגעתי לשי לאחר ששוחחתי עם עוד מספר אנשים מפה. הוא בלט מכיוון ששאל אותי בטלפון שאלות ממוקדות לגבי המטלה הגדולה שהתקשיתי בה. נפגשנו ובמהלך המפגש הרגשתי 'קליק', הוא רשם על דף נייר ופירק את המטלה לתתי משימות, עודד אותי, והנחה אותי לאורך כל הפרוייקט.לאחר כל מפגש יצאתי מעודד ואופטימי עוד יותר מהמפגש הקודם.הוא תרם לי להבנה מעמיקה יותר על מנת להצליח לנתח את ה-Data . בזכותו סיימתי עם ציון בפרוייקט 97 :)!