דלג על הניווט
מורה פרטית שיר לוי
מורה פרטי - פרטים אישיים
שנת לידה: 
1991
אזור מגורים: 
נס ציונה - רחובות
הצג טלפון
מורה פרטי - תאור כללי
מוסד לימודים: 
בית ספר - בית ספר בארץ
משפט מפתח: 
הגיע הזמן לעלות רמה ביחסים עם המספרים... שיעורי מתמטיקה עם חיוך, להצלחה בגדול!
תיאור המורה הפרטי: 
שלום! הילדה שלך קצת "מגמגמת" במתמטיקה? אולי זה בגלל שהיא צריכה מישהו שילך איתה, צעד אחר צעד, כדי ללמוד את כל מה שצריך (לוח הכפל, שברים, גיאומטריה ועוד). בשיטה יסודית, ברורה, ועם הרבה סבלנות ויצירתיות, אני רואה תוצאות – גם בגישה וגם ביכולות. והביטחון וההערכה העצמית - מתחזקים. . אני שיר, מורה פרטית למתמטיקה, במשרה מלאה. עם ניסיון בחינוך ובהוראה: בבית ספר, בגנים ובחינוך הקיבוצי, לימודי הכשרת מורי ולדורף בכפר הירוק, ו-15 שנים של עבודה עם ילדים. בנוסף, בוגרת לימודי מתמטיקה 5 יח"ל בהצטיינות. . אם ביתך (או בנך) בגיל היסודי או חטיבת הביניים (כיתה א'-ט'), זה המקום בשבילך. . לחץ כאן למעלה על הכפתור הכתום "הצג טלפון" / "חייג", ובשיחת טלפון אענה לך על השאלות ונוכל לקבוע שיעור. בברכה!
פרטי השיעור הפרטי
תחומי לימוד: 
מורה פרטי למתמטיקה - יסודי, חטיבת ביניים
אזור לימוד: 
ראשל"צ והסביבה, מושבים בשפלה, נס ציונה - רחובות
ערי לימוד: 
נס ציונה
מקום השיעור: 
בית המורה או בית התלמיד
משך השיעור הפרטי: 
60 דקות
הדרכת קבוצות
הדרכת קבוצות: 
לא
מחירון מורה פרטי
120 - מחיר בבית המורה
130 - מחיר בבית התלמיד
תגובות: 
5
16/09/2018, מירב, 39
10
שיר מורה נהדרת , מקצועית ואיכותית. היא יצרה קשר מצויין עם ילדיי , חיזקה והעצימה אותם, היא מלמדת בצורה חוויתית המתאימה לילדים צעירים ומשלבת משחקים אשר גורמים לילדים להנות מתהליך הלמידה , מומלצת בחום רב .
5
26/08/2018, מזל, 60
מעל 10
שיר המדיהמה תודה רבה על כל הסבלנות וההשקעה שנתת לי. למרות הקושי שהיה לי. לאחר שהחומר במתמטיקה פרח מזיכרוני ואת החזרת אתו☺לפתור מישוואות. ממליצה בחום ואהבה רבה. מזל