מורה פרטית שיו ליאנג

מורה פרטית שיו ליאנג

מורה מנוסה ללימוד שפה סינית ,קליגרפיה וציור סיני מסורתי. אשת חינוך עם תשוקה לאמנות ועם ניסיון רב בהוראה בארץ.

בת 37. מרעננה - כפר סבא. בוגרת אחר - מוסד אקדמי בחו"ל.
 
₪135 לשעה בבית התלמיד
₪135 לשעה בבית המורה
₪135

קצת עליי

היי, שמי ליאנג שיו ,במקור ממחוז סיצואן בסין. אשת חינוך עם תשוקה לאמנות ועם ניסיון רב בהוראת השפה הסינית וסדנאות אמנות סין לילדים ומבוגרים. תמיד עם חיוך על הפנים -אוירה וחיבור טוב עם התלמידים זה הדבר הכי חשוב לי. מלמדת שפה סינית באוניברסיטת תל אביב בפקולטה לדרום מזרח אסיה ,במוסדות אקדמאים נוספים וכן באופן פרטי. כמו כן מעבירה סדנאות קליגרפיה וציור במספר מכוני אמנות , לקחתי חלק באירועי "לילה לבן" בתל אביב בעבר. אשמח לשמוע ממכם :)

הוספת תגובה

ביקורות

ב
בועז

נעזרתי בשיו ליאנג ללימוד סינית לקראת טיול בסין ורצון עז ללמוד את השפה. חווית הלמידה הייתה מאד נעימה, מהנה ומאפשרת. שיו ליאנג היא מורה מעולה ומקצועית השמה דגש, בין היתר, על הגיה נכונה של ההברות ומשלבת חומרי לימוד לתרגול בשיעורים ותרגול עצמי בבית. עד כה היו שני שיעורים בהם התקדמתי הרבה, וכבר מתוכננים עוד כמה בהמשך. לכל מי שמעוניין ללמוד את השפה והתרבות הסינית... ממליץ בחום!!!

05/09/2018
שתף:
M
Maya

ליאן שיו מאוד מקצועית, העבירה את החומר עם המון סבלנות ובצורה מסודרת. חיפשתי מורה שתעביר לי כמה שיעורי בסיס בשפה הסינית והיא לחלוטין ענתה על הדרישה. בנוסף להיותה מקצועית היא גם מאוד נעימה. מומלצת בחום.

17/03/2018
שתף:
א
אלירן

למדתי עם שיו ליאנג שיעורי סינית לצורך העבודה שלי, השיעורים היו ברמה גבוה, המורה היתה מעניינת, מדויקת ומאוד קשובה לצרכים שלי. הרבה שנים רציתי לדעת סינית, ובזכות שיו ליאנג כעת אני מסתדר בנסיעותי לסין. ממליץ בחום למי שרוצה ללמוד את השפה הסינית

13/03/2018
שתף: