מורה פרטית שולמית חלמיש

מורה פרטית שולמית חלמיש

תואר שני במדעי המחשב בהצטיינות יתרה, מתרגלת שלוש שנים, מקום ראשון בסקר הערכת הוראה. מקבלת גם בקבוצות. מלמדת גם אונליין.

מירושלים והסביבה. אוניברסיטה - האוניברסיטה העברית.
 
₪360 לשעה בבית המורה
₪360

קצת עליי

בעלת תואר שני במדעי המחשב באוניברסיטה העברית בהצטיינות יתרה. נסיון של שלוש שנים כמתרגלת בקורס אלגוריתמים באוניברסיטה העברית, וזכייה במקום הראשון מבין כל מורי הפקולטה בסקר הערכת הוראה (מצורף). מכינה סטודנטים לבחינות - מבני נתונים, אלגוריתמים, אוטומטים, מודלים חישוביים, חישוביות, סיבוכיות, אינפי, חדו״א, לינארית, בדידה, קומבינטוריקה, לוגיקה, גרפים. מלווה תלמידי תיכון בקורס ״אשנב למתמטיקה״ של האוניברסיטה הפתוחה, תלמידי תוכנית בר אילן לנוער מוכשר במתמטיקה, ותלמידי מכינות קדם אוניברסיטאיות. נסיון רב בהוראה לקבוצות גדולות. מנוסה מאד בהעברת שיעורי אונליין, עם ציוד איכותי, המספק לתלמיד חוויית לימוד יעילה, בהירה וממוקדת.

חוות דעת

D
Dani

אלופה! ממליץ בחום ישבה איתי שיעור אחד ותפרה לי את כל הפערים בהבנה שהיו לי (קורס סיבכויות)

14/03/2022
שתף:
s
shani

מורה מעולה! מסבירה בקצב של התלמיד, בצורה ברורה ומפשטת. מאוד מאוד מומלצת לכל הקורסים

17/10/2021
שתף:
א
אופיר

שולמית מורה מדהימה! מעבר לכך שהיא פשוט מקסימה היא מבריקה ויודעת לפשט את החומר והשאלות ולהפוך את הכל לקל ומהנה. למדתי איתה לקראת המבחן בקורס אלגוריתמים ובזכותה הבנתי את החומר בצורה הרבה יותר טובה ומעמיקה ואין סיכוי שהייתי מצליחה בקורס בלעדיה!

15/06/2021
שתף:
I
Idan

שולמית היא אחת ויחידה. קואופרטיבית ברמות מטורפות, ועזרה לנו לעבור ולסיים רפתקאה קשה בסדר גודל. שולמית תודה לך על הכל. את תשארי איתנו בלב לתמיד. המלצה רותחת!!!!

22/04/2021
שתף:
K
Kareen

עשיתי עם שולמית גם שיעורים פרטיים וגם מרתונים (עם קבוצה) , היו דרך הזום והיו אחלללה וברמה ממש גבוהה :)! היא מורה אלופה והכי מקצוענית .. פשוט עוזרת לסטודנטים להתגבר על הקורס הכי קשה (אלגו) ולהצליח בו ! ממליצה מאוד.. מס 1!!!!:)

02/03/2021
שתף:
Y
Yuval

מורה מדהימה, לגמרי שווה את המחיר, אורגנו איתה מרתון הכנה למבחן באלגו' וזה עשה המון סדר בראש. השיעורים הועברו בזום ברמה ממש גבוהה ובהירה

28/02/2021
שתף:
R
Ron

למדתי עם שולמית במסגרת מרתון מאורגן למבחן באלגוריתמים. המחיר אכן גבוה, אבל שווה לחלוטין. מסבירה בצורה מובנת מאוד, ברמה גבוהה ומוכנה עם כמויות מרשימות של חומר עזר. עזרה לי ולעוד בלהפיל הרבה אסימונים שלא נפלו סמסטר שלם. אם אצטרך מורה פרטי בעתיד אין ספק שאפנה לשולמית

27/02/2021
שתף:
K
Kareen

שולמית אלופת אלגוריתמים

24/02/2021
שתף:
ד
דני

הבן שלי נאלץ לחזור על קורס אלגוריתמים, פנינו לשולמית ובעזרת מספר שיעורים ממוקדים עם הרבה מקצועיות וידע עברנו את הקורס בהצלחה רבה. מהנסיון שלנו, ממליצים בחום !

14/02/2021
שתף:
N
Nadav

מורה מדהימה! העבירה את השיעורים בצורה מאוד מובנת וסידרה לי המון דברים בראש, בזכותה אני מרגיש שאני הולך להצליח במבחן, בניגוד לתחושה שאני הולך להיכשל שהייתה לי לפני השיעורים איתה

28/01/2021
שתף: