מורה פרטית שולמית חלמיש

מורה פרטית שולמית חלמיש

תואר שני במדעי המחשב בהצטיינות יתרה, מתרגלת שלוש שנים, מקום ראשון בסקר הערכת הוראה. מקבלת גם בקבוצות. מלמדת גם אונליין.

מירושלים והסביבה. בוגרת אוניברסיטה - האוניברסיטה העברית.
 
₪400 לשעה בבית המורה
₪400

קצת עליי

בעלת תואר שני במדעי המחשב באוניברסיטה העברית בהצטיינות יתרה. נסיון של שלוש שנים כמתרגלת בקורס אלגוריתמים באוניברסיטה העברית, וזכייה במקום הראשון מבין כל מורי הפקולטה בסקר הערכת הוראה (מצורף). מכינה סטודנטים לבחינות - מבני נתונים, אלגוריתמים, אוטומטים, מודלים חישוביים, חישוביות, סיבוכיות, אינפי, חדו״א, לינארית, בדידה, קומבינטוריקה, לוגיקה, גרפים. מלווה תלמידי תיכון בקורס ״אשנב למתמטיקה״ של האוניברסיטה הפתוחה, תלמידי תוכנית בר אילן לנוער מוכשר במתמטיקה, ותלמידי מכינות קדם אוניברסיטאיות. סבלנות רבה, מקצועיות ואכפתיות. נסיון רב בהוראה לקבוצות גדולות. מנוסה מאד בהעברת שיעורי אונליין, עם ציוד איכותי, המספק לתלמיד חוויית לימוד יעילה, בהירה וממוקדת.

הוספת תגובה

ביקורות

B
Bar

מצוין

02/07/2020
שתף:
ה
הגר

שולמית מקסימה, עוברת על החומר לפרטי פרטים וממש מכינה את השיעור לפי מה שהתלמיד מבקש. חששתי קצת מפורמט באונליין אבל זה עובד אפילו יותר טוב משיעור פנים מול פנים ולדעתי מפחית הסחות דעת. מצוינת

07/01/2020
שתף:
ט
טובה

הייתי אצל שולמית בשיעור קבוצתי בחישוביות - חוץ מזה שהיא אישיות מדהימה, טובת לב, רגישה מאוד, ועושה הרגשה טובה לכולם היא מורה מעולה !!!! יסודית, סבלנית, שולטת בחומר ברמה גבוהה (הרבה יותר מרב המרצים), א"א להתקיל אותה בשאלות היא מוכנה להכל מכירה את כל סוגי המבחנים והתרגילים שיש ויודעת להתאים לכל אחד את צורת הלימוד שמתאימה לו כדי שיבין, מסודרת, ברורה, היא דואגת שהשיעור יהא מנוצל בצורה המקסימלית היא מאוד מוכנה לשיעור, השיעורים בנויים בצורה מובנת ומקיפה מאוד לא היה לי כל סיכוי לעבור את המבחן בחישוביות שאצלינו הוא נקרא הכי קשה בתואר ובזכות שולמית עברתי אותו במועד א בציון מעולה גבוה בהרבה מקורסים "קלים" בתואר ממליצה עליה מאוד !!!

08/12/2019
שתף:
ה
הודיה

מתחילת התואר אני מגיעה לשולמית לשיעורים פרטיים אני עכשיו מסיימת שנה שלישית וכל פעם חוזרת מחדש.שולמית מורה מצויינת מלמדת בצורה ברורה ומסודרת,תמיד היא גם נעימה מחייכת ומתענינת.לאחרונה השתתפתי בקבוצת למידה בחישוביות שהיא העבירה שבועיים לפני המבחן,הגעתי בלי שום ידע ומתוסכלת ממש כמה שניסיתי להבין לא הצלחתי ושולמית ממש האכילה אותנו את החומר בכפית של זהב והפכה לנו אותו לפשוט וקל ועברתי את המבחן בגבוה ממש

19/08/2019
שתף:
י
ירדן

למדתי אצל שולמית בקבוצה את הקורס חישוביות ועברתי את המבחן! שולמית מלמדת מעולה, מסבירה כל שאלה, מקנה כלים ללימוד עצמי ומעבירה אותו בצורה מעמיקה!

18/07/2019
שתף:
ח
חיה

נגשתי למבחן פעם חמישית אחרי שלא עברתי פעמים קודמות. למדתי בשיעורים הקבוצתיים של שולמית, שולמית מורה אלופה! מסבירה מאד מאד טוב כל דבר. ואכן עברתי את המבחן בציון גבוה. ממליצה בחום!

17/07/2019
שתף:
ג
גיט

מורה אלופה מעבירה את החומר בצורה מובנת ביותר. מלמדת לפי ההבנה שלך, מהר או לאט ועם סבלנות. יודעת את החומר ברמה מאוד מעמיקה. כיף ללמוד איתה שווה ביותר ומומלץ ביותר

07/03/2019
שתף:
א
אופיר

למדתי עם שולמית קורס אלגוריתמים כהכנה למבחן. היה פשוט כיף ללמוד איתה ובנוסף העבירה לי את החומר בצורה הטובה ביותר שיכלתי לבקש. עם המון סבלנות וסדר. השקיעה לפני כל שיעור במעבר על החומר כך שהשיעור יהיה אפקטיבי ביותר. קיבלתי 100 בקורס וללא ספק בזכותה. ממליץ בחום!

06/03/2019
שתף:
ה
הדסה

למדתי עם שולמית את 3 הקורסים שנחשבים להכי קשים אצלנו. אוטומטים, אלגוריתמים וחישוביות. בשלושתם קיבלתי ציונים מעולים!! ואין לי ספק שזה בזכות שולמית. לשולמית יש המון סבלנות, היא יודעת את הקורסים הנ״ל לעומק. יש לה המון נסיון בהעברת חומר לכל סוגי הרמות. מלמדת בצורה מסודרת ומאורגנת. אני ממליצה עליה בחום!

06/03/2019
שתף:
א
אלי

חזרתי לאקדמיה לאחר הפסקה של מספר שנים לא מבוטל ,שולמית הצליחה בזמן קצר להכניס אותי לעניינים במקצועיות מרבית בהסברים ברורים ובסבלנות, גמישות בזמני השיעורים, ובדייקנות דדקטית הראויה להערכה מרובה. תודה רבה לשלומית. מומלץ בחום .

03/03/2019
שתף: