מורה פרטי שולמית חלמיש

מורה פרטית שולמית חלמיש

תואר שני במדעי המחשב בהצטיינות יתרה, מתרגלת 3 שנים, מקום ראשון בסקר הערכת הוראה. מקבלת גם בקבוצות. מלמדת גם אונליין.

מירושלים והסביבה. בוגרת אוניברסיטה - האוניברסיטה העברית.
 
₪300 לשעה בבית המורה
₪300
 

קצת עליי

בעלת תואר ראשון ושני במדעי המחשב באוניברסיטה העברית, תואר ראשון בהצטיינות, תואר שני בהצטיינות יתרה. נסיון של שלוש שנים כמתרגלת בקורס אלגוריתמים באוניברסיטה העברית, וזכייה במקום הראשון בסקר הערכת הוראה שנערך בין כל מורי החוג. נסיון מחקרי ופרסום מאמרים בתחום התאוריה של מדעי המחשב. התמחות בהעברת שיעורים לקבוצות. מעבירה גם לתלמידים בודדים. יש אפשרות לשיעורי אונליין.

הוספת תגובה

ביקורות

ה
הודיה

מתחילת התואר אני מגיעה לשולמית לשיעורים פרטיים אני עכשיו מסיימת שנה שלישית וכל פעם חוזרת מחדש.שולמית מורה מצויינת מלמדת בצורה ברורה ומסודרת,תמיד היא גם נעימה מחייכת ומתענינת.לאחרונה השתתפתי בקבוצת למידה בחישוביות שהיא העבירה שבועיים לפני המבחן,הגעתי בלי שום ידע ומתוסכלת ממש כמה שניסיתי להבין לא הצלחתי ושולמית ממש האכילה אותנו את החומר בכפית של זהב והפכה לנו אותו לפשוט וקל ועברתי את המבחן בגבוה ממש

19/08/2019
שתף:
י
ירדן

למדתי אצל שולמית בקבוצה את הקורס חישוביות ועברתי את המבחן! שולמית מלמדת מעולה, מסבירה כל שאלה, מקנה כלים ללימוד עצמי ומעבירה אותו בצורה מעמיקה!

18/07/2019
שתף:
ח
חיה

נגשתי למבחן פעם חמישית אחרי שלא עברתי פעמים קודמות. למדתי בשיעורים הקבוצתיים של שולמית, שולמית מורה אלופה! מסבירה מאד מאד טוב כל דבר. ואכן עברתי את המבחן בציון גבוה. ממליצה בחום!

17/07/2019
שתף:
ג
גיט

מורה אלופה מעבירה את החומר בצורה מובנת ביותר. מלמדת לפי ההבנה שלך, מהר או לאט ועם סבלנות. יודעת את החומר ברמה מאוד מעמיקה. כיף ללמוד איתה שווה ביותר ומומלץ ביותר

07/03/2019
שתף:
א
אופיר

למדתי עם שולמית קורס אלגוריתמים כהכנה למבחן. היה פשוט כיף ללמוד איתה ובנוסף העבירה לי את החומר בצורה הטובה ביותר שיכלתי לבקש. עם המון סבלנות וסדר. השקיעה לפני כל שיעור במעבר על החומר כך שהשיעור יהיה אפקטיבי ביותר. קיבלתי 100 בקורס וללא ספק בזכותה. ממליץ בחום!

06/03/2019
שתף:
ה
הדסה

למדתי עם שולמית את 3 הקורסים שנחשבים להכי קשים אצלנו. אוטומטים, אלגוריתמים וחישוביות. בשלושתם קיבלתי ציונים מעולים!! ואין לי ספק שזה בזכות שולמית. לשולמית יש המון סבלנות, היא יודעת את הקורסים הנ״ל לעומק. יש לה המון נסיון בהעברת חומר לכל סוגי הרמות. מלמדת בצורה מסודרת ומאורגנת. אני ממליצה עליה בחום!

06/03/2019
שתף:
א
אלי

חזרתי לאקדמיה לאחר הפסקה של מספר שנים לא מבוטל ,שולמית הצליחה בזמן קצר להכניס אותי לעניינים במקצועיות מרבית בהסברים ברורים ובסבלנות, גמישות בזמני השיעורים, ובדייקנות דדקטית הראויה להערכה מרובה. תודה רבה לשלומית. מומלץ בחום .

03/03/2019
שתף:

שולמית מורה מצויינת!!! מלמדת בצורה ברורה ומדוייקת וסבלנית מאוד. ממליצה בחום.

26/02/2019
שתף:
ה
הדר

מורה מעולה! נשאר לי רק את הקורס של אלגוריתמים ובזכותה קיבלתי את התואר! בכל נושא שלימדה אותי קיבלתי ניקוד מלא במבחן, היא גרמה לי להבין את החומר לעומק. ממליצה מאוד!!

25/02/2019
שתף:
א
אבי

לשולמית הגעתי לקראת מועד ב' באלגברה לינארית ב' ולקראת סיום התואר שהיה כולו תלוי בקורס שהיה מאוד לא פשוט עבורי. שולמית עם המון סבלנות וידע רב פישטה הסבירה ולימדה אותי מהבסיס ועד להבנה מלאה של כל החומר. שולמית מצליחה לפשט ולבאר היטב את הדברים המסובכים ביותר. את המבחן עברתי בהצלחה בזכותה! אני חייב לה את הצלחתי.

23/02/2019
שתף: