מורה פרטי שגיא ששון

מורה שגיא ששון

רו"ח בעל ניסיון רב בלימוד חשבונאות ומיסים, עובד רשות המיסים. ההגיון של פתרון התרגיל חשוב יותר מהפתרון עצמו.

בן 33. מבת ים. בוגר מכללה - המכללה למנהל.
(7 ביקורות) 21 שיעורים שהוזמנו דרך האתר
 
₪200 לשעה בבית התלמיד
₪170 לשעה בבית המורה
₪170-200

קצת עליי

שמי שגיא ששון, רו"ח, בן 32 מרמת גן, בוגר תואר ראשון במנהל עסקים וחשבונאות ומצטיין דיקאן בכל שנות הלימוד. בוגר תואר שני במשפטים ללא משפטנים באוניברסיטת בר אילן. בוגר קורס מפקחי מס הכנסה, משמש כמנהל חולית שומה. בעל נסיון בלימוד ותרגול סטודנטים בחשבונאות ובמיסים, לרבות הכנה למבחנים. אני מאמין בחיזוק היסודות ובהסברת ההגיון מאחורי הנושא ומשם הדרך לפתרון קלה. בהעברת שיעורים במיסים, אני מאמין בשימוש בחוק ובפסקי דין, דבר שיעזור לא רק למעבר המבחן בהצלחה, אלא גם למצויינות בפרקטיקה. רושם ערעורים על בחינות בחשבונאות ומיסים. ניתן לקיים את השיעור בבית התלמיד, בבית המורה או במכללה/ אוניברסיטה/ סיפריה

1 בוחרים מועד פנוי
2 ממלאים את פרטי השיעור
3 מתחילים ללמוד
הוספת תגובה

ביקורות

נ
נינה

ממליץ בחום! בן אדם אכפתי, בעל ידע, סבלני. תודה, בזכותו עברתי את המבחן

06/02/2020
שתף:
א
אבי

מאוד ממולץ, הגיע מוכן לכל שיעור והצליח לגרום לי סוף סוף להבין את החומר, תודה!

26/02/2019
שתף:
ס
סול

מודה לך מקרב הלב. עזרת לי להבין את כל החומר, הייתה סבלני ומבין. תמיד הגעת מוכן וכרוך לכל בעיה וניסית לעזור. ובזכותך עברתי את המבחן ממליצה לכולם! תודה!ף

28/09/2018
שתף:
מ
מוטי

רוצה להמליץ על שגיא, עזר לי מאוד לסגור פינות לפני המבחן, ונתן לי ביטחון, תודה רבה!!

20/08/2018
שתף:
י
ירדן

לפני בחינת המגן והבגרות הייתי אבודה בחומר. הציונים שלי היו נכשלים עד שהחלטתי לקחת את שגיא כמורה פרטי אשר הרים את הציון שלי למעלה ב50 נקודות לפחות. הבנתי ב8 שיעורים מה שלא הבנתי 3 שנים. מורה נהדר ממליצה בחום!

05/07/2018
שתף:
ש
שרון

תודה רבה לשגיא שעזר לי לעבור בהצלחה את המבחן בחשבונאות א׳! אציין כי במהלך השנה כמעט ולא הגעתי למכללה לשיעורים, ולא הצלחתי ללמוד לבד, שגיא הצליח להסביר לי את החומר ולכוון אותי איך ללמוד נכון ואיך לפתור נכון את התרגילים.

17/03/2018
שתף:
ש
שירן

מורה מעולה, לפני המבחן במיסים א' הרגשתי אבודה, לאחר השיעור הראשון ישר ידעתי שעם שגיא אוכל לעבור את המבחן. שגיא הסביר את החומר בצורה כה מקצועית ויעילה. קיבלתי 92 הרבה בזכות שגיא!

29/12/2017
שתף: