מורה פרטי רן ברנפלד

מורה פרטי רן ברנפלד

מהנדס מערכות זמן אמת בעל 15 שנות נסיון, בעל תואר שני מהאוניבסיטה העברית במדעי המחשב ומתמטיקה. אשמח להוביל אתכם להצלחה.

בן 43. מראשל"צ והסביבה. בוגר אוניברסיטה - האוניברסיטה העברית.
 
₪150 לשעה בבית התלמיד
₪150 לשעה בבית המורה
₪150

קצת עליי

שלום לכולם שמי רן ברנפלד. אני בוגר האוניברסיטה העברית במדעי המחשב ומתמטיקה. במקצועי אני מהנדס זמן אמת , מנהל ומוביל מקצועי בחברת סטארטאפ ישראלית מצליחה מאוד בתחום הוידאו והתקשורת. אם אתה/אתה סטודנט למדעי המחשב חשוב לי מאוד ללמד אותך דברים רלוונטים לשוק העבודה של היום, מתוך נסיוני לגבי הכלים, שיטות העבודה, שפות התכנות וכו' שמבוקשים ודרושים בשוק העבודה, כדי לעזור לך להשתלב ולהצליח. אם את/אתה תלמיד, יש לי נסיון רב בלימוד תלמידים באופן פרטני וגם בקבוצות, בכל מקצועות הלימוד, ובפרט במתמטיקה, מדעי המחשב ואנגלית. אני מאמין בחינוך ובלימוד - בתור הדרך האמיתית להעצמת אישית. אני נשוי + 3 ילדים מקסימים. אשמח ללמד גם אתכם.

הוספת תגובה

ביקורות

ת
תובל

מורה מצוין, קשוב ואכפתי שדואג שהתלמיד יבין את החומר בצורה הטובה ביותר. ליווה אותי גם בפרויקטים, בשיעורי בית ובהכנה למבחנים ועשה את זה תמיד באנרגיה חיובית ובקצב שמתאים לי. רן מורה מעולה, ממליץ עליו בחום(בגלל זה גם למדתי איתו קורסים רבים לאורך כל התואר).

09/02/2018
שתף:
א
אור

מורה מעולה שיודע להעביר חומר בצורה מובנת וברורה. דואג שהתלמיד יבין הכל, מאוד אכפתי וחשוב לו גם אחרי שהשיעור מסתיים להיות זמין לכל שאלה או בעיה שמתעוררת. עזר לי בפרויקט חשוב להגשה לבגרות.

26/06/2017
שתף: