דלג על הניווט
מורה פרטי רן ברנפלד
מורה פרטי - פרטים אישיים
שנת לידה: 
1977
אזור מגורים: 
ראשל"צ והסביבה
מורה פרטי - תאור כללי
מוסד לימודים: 
אוניברסיטה - האוניברסיטה העברית
משפט מפתח: 
מהנדס מערכות זמן אמת בעל 15 שנות נסיון, בעל תואר שני מהאוניבסיטה העברית במדעי המחשב ומתמטיקה. אשמח להוביל אתכם להצלחה.
תיאור המורה הפרטי: 
שלום לכולם שמי רן ברנפלד. אני בוגר האוניברסיטה העברית במדעי המחשב ומתמטיקה. במקצועי אני מהנדס זמן אמת , מנהל ומוביל מקצועי בחברת סטארטאפ ישראלית מצליחה מאוד בתחום הוידאו והתקשורת. אם אתה/אתה סטודנט למדעי המחשב חשוב לי מאוד ללמד אותך דברים רלוונטים לשוק העבודה של היום, מתוך נסיוני לגבי הכלים, שיטות העבודה, שפות התכנות וכו' שמבוקשים ודרושים בשוק העבודה, כדי לעזור לך להשתלב ולהצליח. אם את/אתה תלמיד, יש לי נסיון רב בלימוד תלמידים באופן פרטני וגם בקבוצות, בכל מקצועות הלימוד, ובפרט במתמטיקה, מדעי המחשב ואנגלית. אני מאמין בחינוך ובלימוד - בתור הדרך האמיתית להעצמת אישית. אני נשוי + 3 ילדים מקסימים. אשמח ללמד גם אתכם.
פרטי השיעור הפרטי
תחומי לימוד: 
מורה פרטי לאנגלית - יסודי, חטיבת ביניים, 3 יח"ל, 4 יח"ל, 5 יח"ל, אנגלית לילדים
מורה פרטי למדעי המחשב תכנות - יסודי, חטיבת ביניים, הכנה לבגרות 3 יח"ל, הכנה לבגרות 5 יח"ל, Css, HTML, Java, Java Script, Pascal, Python, אלגוריתמים, בניית אתרים, בסיסי נתונים, חישוביות, מבוא למדעי המחשב, מבנה מחשבים, מודלים חישוביים, מבני נתונים, מערכות הפעלה, עקרונות שפות תכנות, תכנות מונחה עצמים
מורה פרטי למתמטיקה - יסודי, חטיבת ביניים, 3 יח"ל, 4 יח"ל, 5 יח"ל, מכינה, לוגיקה, מתמטיקה בדידה, קומבינטוריקה, תורת הקבוצות, טופולוגיה, מבנים אלגבריים, תורת המידה, תורת המספרים, תורת הגרפים
אזור לימוד: 
חולון - בת ים, פתח תקוה והסביבה, ראשל"צ והסביבה, רמת גן - גבעתיים, תל אביב-יפו, נס ציונה - רחובות
ערי לימוד: 
תל אביב -יפו, גבעתיים, רמת גן, ראשון לציון, בת ים, חולון, נס ציונה, רחובות, פתח תקווה, יבנה, לוד, רמלה
מקום השיעור: 
בית המורה או בית התלמיד
משך השיעור הפרטי: 
60 דקות
הדרכת קבוצות
הדרכת קבוצות: 
לא
מחירון מורה פרטי
130 - מחיר בבית המורה
150 - מחיר בבית התלמיד
תגובות: 
5
09/02/2018, תובל
מעל 10
מורה מצוין, קשוב ואכפתי שדואג שהתלמיד יבין את החומר בצורה הטובה ביותר. ליווה אותי גם בפרויקטים, בשיעורי בית ובהכנה למבחנים ועשה את זה תמיד באנרגיה חיובית ובקצב שמתאים לי. רן מורה מעולה, ממליץ עליו בחום(בגלל זה גם למדתי איתו קורסים רבים לאורך כל התואר).
5
26/06/2017, אור
5
מורה מעולה שיודע להעביר חומר בצורה מובנת וברורה. דואג שהתלמיד יבין הכל, מאוד אכפתי וחשוב לו גם אחרי שהשיעור מסתיים להיות זמין לכל שאלה או בעיה שמתעוררת. עזר לי בפרויקט חשוב להגשה לבגרות.