מורה פרטי רז שלו

מורה רז שלו

הרבה מעבר לרק שיעור גיטרה! דגש על התַּכְלֶס= מימוש עצמי, יצירתיות וחווית התלמיד.

בן 28. מתל אביב-יפו. בוגר אוניברסיטה - בר אילן.
 
מלמד בבית המורה או בית התלמיד
 

קצת עליי

שמי רז שלו, בוגר המסלול לטכנולוגיות מוסיקליות באוניברסיטת בר-אילן, בוגר תוכנית Master Music Teacher של דוידי מוסקטל (מלהקת שב"ק ס' ), סטודנט המחלקה למוסיקה במסלול לתואר ראשון ותעודת הוראה באוניברסיטת בר-אילן. בעל נסיון של שנים רבות כמורה לגיטרה. אני חיי ונושם מוסיקה-בהופעות, נגינה בכלים השונים, כתיבה, הלחנה, עיבוד, הפקה ועוד. מוסיקה זו שפה, אומנות והרבה מעבר לכך, שיש להעביר בין כולנו ברמה הגבוהה ביותר ולשם כך החלטתי בעברי להתחיל ללמד ומאז תחושה זו רק הולכת וגוברת. נכיר ביחד את סגנונות המוסיקה השונים אך ההתמקדות תהיה בסגנונות האהובים על התלמיד. נקליט באולפן הביתי שירים אהובים ומקוריים של התלמיד לעידוד הייצרתיות!

ביקורות

א
אבי

תותח על!! עברתי עם רז מספר שיעורים, בחור סבלני מאוד ומתאים את עצמו ללומד! מורה מעולה, מקצועי,נותן תחושה מאוד נוחה בהכל!

18/06/2018
שתף:
I
Inon

מומלץ מאוד. רז בחור סבלני מאוד ותומך לאורך כל הדרך גם מעבר לשיעורים הפרטים אחרי 6 שיעורים מרגיש מסופק מאוד כשחשבתי שיקח לי יותר זמן לדעת ולהבין היום אני יכול להגיד שזה לא קשה כמו שחשבתי אבל הרוב בזכות הדרך הלמידה וההבנה רז עובד ומתקדם לפי הקצב הנכון עם דחיפות ברמה הנכונה.

17/06/2018
שתף:
‫מיכל

התחלתי ללמוד אצל רז בתחילת השנה אחרי שרציתי לעשות זאת הרבה זמן. הלמידה מהנה ומשלבת אימון יסודי של טכניקת הנגינה ונגינה מהנה של שירים ויצירות שמתאימים לרמה אבל שואפים קדימה. לרז יש שפע של סבלנות וההסברים ברורים ומעניינים. ממליצה בחום:)

17/06/2018
שתף:
M
Michal

לא חשבתי שאדע לנגן על גיטרה עד שהגעתי למורה רז יש לו ייחס אישי ומקצועי עם הרבה סבלנות מלמד צעד אחרי צעד אני רואה התקדמות אצלי משמעותית ממליצה מאד .

17/06/2018
שתף:
‪Orel

אני לומד אצל רז שיעורי גיטרה כבר חודשיים בערך ומרגיש מסופק, רז מאוד משקיע מעצמו בשיעורים ומתאים את עצמו אלי ולקשיים שלי, הוא נותן לי כלים טובים יותר להתקדם בלימודים ומראה שחשוב לו.

17/06/2018
שתף: