מורה פרטית רות שילה רז

מורה פרטית רות שילה רז

מתמחה בהוראת מבוגרים וחוץ מזה גם מטפלת בהבעה ויצירה.

מרמת גן - גבעתיים. בוגרת מכללה - לוינסקי.
 
₪240 לשעה בבית התלמיד
₪150 לשעה בבית המורה
₪150-240

קצת עליי

הי! שמי רות, אני מלמדת פסנתר ותאוריה שנים רבות, וגם מלווה כפסנתרנית זמרים לבחינות. ההתמחות שלי-הוראת בוגרים. בנוסף מכינה לבחינות תאורטיות למוסדות גבוהים למוזיקה. למדתי במדרשה למוזיקה ובאקדמיה למוזיקה. כיון שאני גם תרפיסטית בהבעה ויצירה, הגישה שלי מכילה ומותאמת אישית לכל תלמיד, כולל תלמידים עם קשיי למידה. למי שמעוניין בעבודה פנימית, יש אפשרות לעשות 'טיפול בשיעור פסנתר'- שהוא שילוב של טיפול ושיעור, בשיטה שלי. מלבד קלאסי(זה הרקע העיקרי שלי) מלמדת גם אקורדים, נגינה משמיעה ואילתור- כל אחד לפי נטייתו. מחירים: שיעור ניסיון של 30 ד': 60 שח'. לאחר מכן: שיעור של 45 דקות אצלי ברמת גן - 120 שח' . שיעור של שעה-150 שח' שיעור של שעה בביתך- 2 שח'(לפי האיזור) להתראות!

הוספת תגובה

ביקורות

D
David

כמפיק מוסיקלי חיפשתי להרחיב את הידע שלי בפסנתר ותאוריה, מאוד מאוד ממליץ על רותי! הכלים שהיא נתנה לי משמשים אותי עד היום.

16/01/2020
שתף:
ד
דרי

אני מבוגר, והתחלתי ללמוד פסנתי עם רותי לפני 10 שנים. היא מורה מאוד מאוד מקצועית, הטיפים שלה תמיד בדיוק במקום - בדיוק יודעת לאתר את הנקודות הבעייתיות שלי, ולתת תרגילים מתאימים לשפר אותם. אני בחרתי ללמוד איתה כמעט רק באך, ותהליך הלימוד איתה גרם לי לגלות עומקים חדשים במוזיקה של באך שלא הכרתי קודם. ממליץ בכל לשון של המלצה!

02/01/2020
שתף:
ע
ענן

למדתי פסנתר עם כמה מורים לפני והלמידה עם רות הייתה הכי אפקטיבית מדויקת וכיפית. מורה מצויינת סבלנית ובעלת יכולת הנגשה גבוהה. אני ממליץ בחום לנגנים בכל הרמות ללמוד אצלה.

28/12/2019
שתף:
נ
ניר

הגעתי לרותי במקרה באמצעות אתר זה. רכשתי פסנתר וחיפשתי מורה מקצועי שיתאים את עצמו אליי. רותי היא הבחירה המושלמת. פסנתרנית מלידה שמעבירה שיעור תוך שילוב נדיר בין מקצועיות ללא פשרות מחד, והתאמה לתלמיד, במקרה שלי אבא עסוק שהתחיל ללמוד מאפס כתחביב, מאידך. רותי משלבת חדות מוסיקלית וקלות מחשבתית. ירידה לפרטים, תיאוריה ופרקטיקה, והכל תוך ביקורתיות בונה ולא מייאשת! ממליץ בחום לכל מי שרוצה ללמוד הרבה ובכיף!

30/08/2018
שתף: