דלג על הניווט

מורה פרטי רותם קליין אורבך

מורה פרטי רותם קליין אורבך
מורה פרטי - פרטים אישיים
שנת לידה: 
1981
אזור מגורים: 
ראשל"צ והסביבה
הצג טלפון
מורה פרטי - תאור כללי
מוסד לימודים: 
אוניברסיטה - בן גוריון
משפט מפתח: 
מהנדס מחשבים ומתכנת מעביר שיעורים פרטיים לתכנות ומתמטיקה. בעל ניסיון רב בהוראה סבלנית והתקדמות ע"פ קצב ודרישת התלמיד.
תיאור המורה הפרטי: 
מורה פרטי בעל ניסיון רב בהכנת תלמידים וסטודנטים לבגרות במתמטיקה ומדעי המחשב בכל הרמות ולמבחני הסמסטר . סיימתי בהצלחה את הקורס תכנות בC של סיקסיק בבן גוריון. מלמד עם הרבה סבלנות ואמונה מלאה ביכולת של התלמידים שלי להצליח. ביחד איתך , נלך כל הדרך עד להצלחה במבחן בגרות/סמסטר! מורה פרטי למדעי המחשב תכנות - C, Cpp,C#(סי שארפ) , Java(ג'אווה) לבגרות , הכנה לבגרות 3 יחידות, חטיבת ביניים, בניית אתרים, הכנה לבגרות 5 יחידות, מבוא למדעי המחשב מורה פרטי למחשבים - אינטרנט, הכרת המחשב מורה פרטי למתמטיקה - יסודי, חטיבת ביניים, בגרות 4 יחידות,בגרות 5 יחידות מורה פרטי לתוכנות Office - Access •שיעורים פרטיים ביחידים עם אפשרות לזוגות •הנחות למביאים חברים •אפשרות ללימוד בבית התלמיד
פרטי השיעור הפרטי
תחומי לימוד: 
מורה פרטי למדעי המחשב תכנות - יסודי, חטיבת ביניים, הכנה לבגרות 3 יח"ל, הכנה לבגרות 5 יח"ל, C, C Sharp, Java, Dot.Net, Cpp, בניית אתרים, מבוא למדעי המחשב, תכנות מונחה עצמים
מורה פרטי למחשבים - הכרת המחשב
מורה פרטי למתמטיקה - יסודי, חטיבת ביניים, 3 יח"ל, 4 יח"ל, 5 יח"ל, מכינה
מורה פרטי לתוכנות Office - Access
אזור לימוד: 
ראשל"צ והסביבה, חולון - בת ים, נס ציונה - רחובות, רמלה - לוד
ערי לימוד: 
ראשון לציון, בת ים, חולון, נס ציונה, באר יעקב, לוד, רמלה
מקום השיעור: 
בית המורה או בית התלמיד
משך השיעור הפרטי: 
60 דקות
הדרכת קבוצות
הדרכת קבוצות: 
2 עד 3 תלמידים
תיאור הדרכת קבוצות: 
לימוד של 2 תלמידים בקבוצה.
מחירון מורה פרטי
130 - בבית המורה
170 - בבית התלמיד
תגובות: 
5
15/05/2018, איילת, 47
מעל 10
הבן שלי הגיע לרותם לקראת מבחן המתכונת במחשבים עם ידע בסיסי בלבד, רותם לימד בסבלנות ובמקצועיות ובזכות רותם הבן שלי הצליח במתכונת ( ציון 92)וגם את הבגרות עבר בהצלחה. ממליצה בחום ללמוד אצל רותם. יש תוצאות!!
5
11/09/2017, זהר, 28
4
הגעתי לרותם 3 ימים לפני מבחן כאשר במועד א נכשלתי לא הייתי בטוחה בעצמי, לא חזקה בחומר ואפילו לא יודעת איך להתחיל שאלה. עם סבלנות והדרכה טובה קבלתי 81!!! ממליצה בחום
5
06/04/2016, הלה, 41
4
מורה מקצועי ביותר, ביתי כבר בשיעורים הראשונים שיפרה השגיה פלאים, מומלץ מאוד
5
29/03/2016, עומרי, 20
4
רותם הוא מורה מדהים! אני לומד בבי"ס מדעי המחשב בשפת ג'אווה והגעתי אליו עם קשיים רבים בתחום- פיגור בחומר של כמעט שנה ושליליים במבחנים לא מעט... רותם הצליח ללמד אותי את החומר הנדרש למבחן (לא מעט חומר) תוך 3-4 פגישות בלבד (לא מובן מאליו!) ובזכותו, הציונים שלי עלו פלאים! הכל אודות לסבלנותו ולאדיבותו של המורה. ממליץ לכולם ללמוד אצלו!
5
17/01/2016, דפנה, 50
מעל 10
רותם הוא מורה אמין ומגיע תמיד ובזמן. מלמד את החומר הצורה ברורה ומובנת ובסבלנות ומוכן לעזור יותר לקראת מבחנים. דואג להכיר את התלמיד ולהבין מה הקושי הספציפי שלו, הבן שלי בחר אותו ממבחר של 4 מורים ולא התאכזבנו, ילווה אותנו עד סוף התיכון, זה בטוח.
Ofek Amirav
מורה מעולה!! מעביר את החומר מצוין נותן טיפים לקראת בחינת הבגרות,ועזר לי לגשת ולהצליח בבחינת הבגרות. עכשיו אני מבין יותר טוב מדעי המחשב ב c#. ממליץ בחום!!!
22/06/2015
Or Ashkenazi
ממליצה בחום והערכה רבה על רותם!! אדיב, הוגן, ומורה מעולה. עזר לי ממש בCPP הגעתי בלי ידע ובלי רקע בתכנות, ועם המון סבלנות הצלחתי להבין!! ממליצה בחום!!
27/12/2015