מורה פרטי רותם קליין אורבך

מורה פרטי רותם קליין אורבך

מהנדס מחשבים ומתכנת מעביר שיעורים פרטיים לתכנות ומתמטיקה. בעל ניסיון רב בהוראה סבלנית והתקדמות ע"פ קצב ודרישת התלמיד.

בן 39. מראשל"צ והסביבה. בוגר אוניברסיטה - בן גוריון.
 
מלמד בבית המורה או בית התלמיד

קצת עליי

מורה פרטי בעל ניסיון רב בהכנת תלמידים וסטודנטים לבגרות במתמטיקה ומדעי המחשב בכל הרמות ולמבחני הסמסטר . סיימתי בהצלחה את הקורס תכנות בC של סיקסיק בבן גוריון. מלמד עם הרבה סבלנות ואמונה מלאה ביכולת של התלמידים שלי להצליח. ביחד איתך , נלך כל הדרך עד להצלחה במבחן בגרות/סמסטר! מורה פרטי למדעי המחשב תכנות - C, Cpp,C#(סי שארפ) , Java(ג'אווה) לבגרות , הכנה לבגרות 3 יחידות, חטיבת ביניים, בניית אתרים, הכנה לבגרות 5 יחידות, מבוא למדעי המחשב מורה פרטי למחשבים - אינטרנט, הכרת המחשב מורה פרטי למתמטיקה - יסודי, חטיבת ביניים, בגרות 4 יחידות,בגרות 5 יחידות מורה פרטי לתוכנות Office - Access •שיעורים פרטיים ביחידים עם אפשרות לזוגות •הנחות למביאים חברים •אפשרות ללימוד בבית התלמיד

הוספת תגובה

ביקורות

א
איילת

הבן שלי הגיע לרותם לקראת מבחן המתכונת במחשבים עם ידע בסיסי בלבד, רותם לימד בסבלנות ובמקצועיות ובזכות רותם הבן שלי הצליח במתכונת ( ציון 92)וגם את הבגרות עבר בהצלחה. ממליצה בחום ללמוד אצל רותם. יש תוצאות!!

15/05/2018
שתף:
ז
זהר

הגעתי לרותם 3 ימים לפני מבחן כאשר במועד א נכשלתי לא הייתי בטוחה בעצמי, לא חזקה בחומר ואפילו לא יודעת איך להתחיל שאלה. עם סבלנות והדרכה טובה קבלתי 81!!! ממליצה בחום

11/09/2017
שתף:
ה
הלה

מורה מקצועי ביותר, ביתי כבר בשיעורים הראשונים שיפרה השגיה פלאים, מומלץ מאוד

06/04/2016
שתף:
ע
עומרי

רותם הוא מורה מדהים! אני לומד בבי"ס מדעי המחשב בשפת ג'אווה והגעתי אליו עם קשיים רבים בתחום- פיגור בחומר של כמעט שנה ושליליים במבחנים לא מעט... רותם הצליח ללמד אותי את החומר הנדרש למבחן (לא מעט חומר) תוך 3-4 פגישות בלבד (לא מובן מאליו!) ובזכותו, הציונים שלי עלו פלאים! הכל אודות לסבלנותו ולאדיבותו של המורה. ממליץ לכולם ללמוד אצלו!

29/03/2016
שתף:
ד
דפנה

רותם הוא מורה אמין ומגיע תמיד ובזמן. מלמד את החומר הצורה ברורה ומובנת ובסבלנות ומוכן לעזור יותר לקראת מבחנים. דואג להכיר את התלמיד ולהבין מה הקושי הספציפי שלו, הבן שלי בחר אותו ממבחר של 4 מורים ולא התאכזבנו, ילווה אותנו עד סוף התיכון, זה בטוח.

17/01/2016
שתף: