מורה פרטית רוזמרי איתן

מורה פרטית רוזמרי איתן

מומחית להוראה מתקנת - שיעורים פרטיים פרונטלים ובזום לכל הרמות ולכל הגילאים. בואו למנף את יכולת הלמידה שלכם.

בת 62. מחיפה. אחר - מוסד אקדמי אחר בארץ.
 
₪140 לשעה בבית התלמיד
₪120 לשעה בבית המורה
₪120-140

קצת עליי

מרגישים תקועים עם האנגלית? יותר מדי זמן שזה פשוט לא זורם לך? הוראה מתקנת מבוססת דיאלוג וכלים יחודיים שיאפשרו לך להצליח לפרוץ את המחסומים שלך באנגלית. קוראים לי רוזמרי, ילידת דרום אפריקה אבל ישראלית כבר מעל 30 שנה. אם לשני ילדים וסבתא טרייה (: בקיצור, אני מורה לאנגלית מנוסה לכל הרמות ולכל הגילאים, החל מגילאי גן (לקראת מעבר משפחות לחו"ל), אנגלית לילדים, שיעורים לתלמידי יסודי ותיכון, הוראה מקצועית, ומרצה לאנגלית במכללה אקדמית. אשמח לעמוד לשירותכם, תרגישו חופשי להתעניין!

חוות דעת

ר
ראובן

שנים שאני מתחמק מאנגלית. הגישה שלך והשיטות שלך הכניסו אותי לעיניינים, אני מרגיש הרבה יותר טוב לדבר בישיבות ופרזנטציות. תודה רבה מכל הלב!

08/10/2020
שתף:
E
Eden

רוזמרי אהובתי! המורה הכי טובה אבר! מעבר לזה שאת ממש חברה את פשוט מקצועית. אני חושבת שלהביא בנאדם שלא מדבר מידה באנגלית למצב שהוא יכול לנהל שיחה זה כישרון. וכל זה רק בגלל שבאמת אכפת לך. תודה על הכל!

06/09/2020
שתף:
i
iris

מורה מדהימה, סבלנית, נותנת את כל הכלים והביטחון כדי לדבר באנגלית, השיעורים עוברים בכיף ובאווירה נעימה וחוויתית הגורמת לך לרצות ולהמשך ללמוד עוד, ממליצה מאוד!

06/09/2020
שתף:
א
אהרון

היה פנטסטי יודעת ללמד מסבירה בצורה מדהימה מתקנת שצריך ומחמיאה עוברת ביחד על דיקדוקים

06/09/2020
שתף:
M
Michael

הגעתי עם פחד לדבר ולהוציא מילה. מורה סופר סבלנית, עם יכולות למידה גבוהות ביותר, מגישה חומר בצורה מעולה ומגוונת. קל ונעים ללמוד, זמן רץ מהר בשיעורים שלה. Best of the best .

03/09/2020
שתף:
S
Shai

מורה מעולה, קשובה אכפתית, מפרגנת מעבירה את הלימוד בצורה מעניינת ויצירתית

03/09/2020
שתף: