מורה פרטי רואי מאור

מורה פרטי רואי מאור

בוגר הטכניון בהנדסת מחשבים, בעל ניסיון עשיר, מעביר שיעורים פרטיים במתמטיקה, אנגלית, מדעי המחשב ועוד.

בן 26. מחולון. בוגר אוניברסיטה - הטכניון.
 
₪120 לשעה בבית התלמיד
₪110 לשעה בבית המורה
₪110-120
 

קצת עליי

שמי רואי מאור, בן 26, בוגר תואר ראשון בטכניון בהנדסת מחשבים. בעל נסיון של 8 שנים בלימוד תלמידי חטיבה, תיכון וסטודנטים. אני מעניק עזרה בלמידה למבחנים, הכוונה בשיעורי בית, וסיוע בהשלמת פערים במקצועות מתמטיקה, מדעי המחשב, אנגלית ופיזיקה לרמות 3/4/5 יח"ל. בנוסף מלמד קורסי בסיס אקדמיים בהנדסת חשמל, מדעי המחשב ומתמטיקה. השיעורים מועברים ב2 דרכים - בצורה הפרונטלית המסורתית, או דרך המחשב באמצעות תוכנה ייעודית המאפשרת תקשורת מלאה בין המורה לתלמיד, כמורה, חשוב לי לשים דגש על יישום טכניקות למידה, מתן שיעורי בית, ומעקב רציף אחר התקדמות התלמיד. בשיעור עצמו אני נותן הרבה מעבר ללימוד החומר היבש כדי לגרום לתלמיד גם להנות מהחומר ולא רק להבין אותו. מלמד בבית התלמיד או בביתי בחולון. מוזמנים לצפות בהמלצות מטה.

הוספת תגובה

ביקורות

י
יוני

עד שהגעתי לרועי עברתי הרבה מורים שברגע ששלחתי להם את המבחן(מבחן קשה בקורס ברמה גבוהה בהנדסת חשמל) התקפלו ואמרו שהם לא מלמדים אבל רועי לא היסס התכונן היטב לשיעור והראה המון ידע ובנוסף לכך ויותר חשוב ידע להסביר מצויין את החומר וידע מה הולכת להיות השאלה שלי אפילו לפני ששאלתי רועי מאוד נחמד והוא ימשיך להסביר לך עד שתבין ב 100 אחוז את השאלה. אין ספק אחד המורים היותר טובים שהיו לי וכנראה שגם יהיו לכם

23/08/2018
שתף:
ו
ולריה

אני סטודנטית נעזרתי ברואי בהכנות למבחן במערכות הפעלה ופייתון,ממש עזר לי להתכונן למבחן בנושאים שלפני זה לא הבנתי בהם כלום,מסביר חומר בצורה מאוד ברורה ומובנת,ממש תודה לו על עזרא ,ממליצה עליו!!!

23/07/2018
שתף:
ל
ליאור

אני אותה ליאור ממקודם, מורה מדהים, עוזר עד הסוף ולא מוותר, כיף מאוד ללמוד איתו וממנו, תודה לך רואי

12/06/2018
שתף:
ל
ליאור

רואי מורה מאוד טוב, עזר מאוד בהכנה לבגרות, מיקד ועזר ולא וויתר

12/06/2018
שתף:
ד
דניאל

רואי מורה מצויין, בחור אמין ובעל ידע רב. ממליץ אותו בחום

10/06/2018
שתף:
מ
מורן

מורה ממש מצויין, יודע להסביר את החומר הנלמד, מעניק יחס אישי לכל אחד, מפתח שיחות מעבר ללימודים, עוזר ובודק!

10/06/2018
שתף:
א
אסף

שלום לכולם. רואי לימוד אותי 4 שנים כיתה ט עד יב לבגרויות. אנגלית מתמטיקה פיסיקה. בחור אמין מאוד, אחראי מאוד, יסודי, מקצועי ביותר!! שיטות הלימוד שלו, רצינותו ומיקוד המטרה שבו, הביאו אותי להישגים וציונים שלא חלמתי שאגיע אליהם אי פעם, ציונים שפשוט ראויים לשבח בכל הבגרויות במקצועות שלימוד אותי . היו לי מורים פרטיים בעבר, אף אחד לא הביא אותי להישגים מצוינים כמוהו!! ממליץ בחום!! מורה מעולה!!

10/06/2018
שתף:
ג
גיא

עברתי עם רועי דרך ארוכה ומעניינת , מורה מצויין לחלוטין , בזכותו עברתי את הבגרות על 100! לרועי ידע כללי רב והוא הופך את השיעור לחוויה , אני שמח שבעבר כתלמיד יצא לי להכיר וללמוד איתו .

10/06/2018
שתף:
ב
בר

מורה מדהים ועוזר מאוד,השכלתי בזכותו ידע רב! ממליצה מאוד,בזכותו השתפרתי מאוד וניגשתי לבחינת הבגרות ב100%.

10/06/2018
שתף: