מורה פרטי רואי מאור

מורה רואי מאור

סטודנט להנדסת חשמל בטכניון בשנה ד', בעל ניסיון עשיר, מעביר שיעורים פרטיים דרך המחשב במתמטיקה, אנגלית, מדעי המחשב ועוד.

בן 25. מחיפה וחוף הכרמל. בוגר אוניברסיטה - הטכניון.
 
מלמד בבית המורה או בית התלמיד
 

קצת עליי

שמי רואי מאור, סטודנט להנדסת חשמל בטכניון בשנה ד'. בעל נסיון של 8 שנים בלימוד תלמידי חטיבה ותיכון. אני מעניק עזרה בלמידה למבחנים, הכוונה בשיעורי בית, וסיוע בהשלמת פערים במקצועות מתמטיקה, מדעי המחשב, אנגלית ופיזיקה לרמות 3/4/5 יח"ל. בנוסף מלמד קורסים בהנדסת חשמל. השיעורים מועברים דרך המחשב באמצעות תוכנה ייעודית המאפשרת תקשורת מלאה בין המורה לתלמיד - שמיעה, כתיבה, וצפייה במסך משותף. פלטפורמת הלמידה הוירטואלית מאפשרת גמישות רבה ונוחות מקסימלית - לא צריך לצאת מהבית כדי ללמוד! אפשרות לשיעורים פרונטליים בנשר או בחולון. כמורה, חשוב לי לשים דגש על יישום טכניקות למידה, מתן שיעורי בית, ומעקב רציף אחר התקדמות התלמיד. בשיעור עצמו אני נותן הרבה מעבר ללימוד החומר היבש, והתלמידים מאוד נהנים :)

ביקורות

י
יוני

עד שהגעתי לרועי עברתי הרבה מורים שברגע ששלחתי להם את המבחן(מבחן קשה בקורס ברמה גבוהה בהנדסת חשמל) התקפלו ואמרו שהם לא מלמדים אבל רועי לא היסס התכונן היטב לשיעור והראה המון ידע ובנוסף לכך ויותר חשוב ידע להסביר מצויין את החומר וידע מה הולכת להיות השאלה שלי אפילו לפני ששאלתי רועי מאוד נחמד והוא ימשיך להסביר לך עד שתבין ב 100 אחוז את השאלה. אין ספק אחד המורים היותר טובים שהיו לי וכנראה שגם יהיו לכם

23/08/2018
שתף:
ו
ולריה

אני סטודנטית נעזרתי ברואי בהכנות למבחן במערכות הפעלה ופייתון,ממש עזר לי להתכונן למבחן בנושאים שלפני זה לא הבנתי בהם כלום,מסביר חומר בצורה מאוד ברורה ומובנת,ממש תודה לו על עזרא ,ממליצה עליו!!!

23/07/2018
שתף:
ל
ליאור

אני אותה ליאור ממקודם, מורה מדהים, עוזר עד הסוף ולא מוותר, כיף מאוד ללמוד איתו וממנו, תודה לך רואי

12/06/2018
שתף:
ל
ליאור

רואי מורה מאוד טוב, עזר מאוד בהכנה לבגרות, מיקד ועזר ולא וויתר

12/06/2018
שתף:
ד
דניאל

רואי מורה מצויין, בחור אמין ובעל ידע רב. ממליץ אותו בחום

10/06/2018
שתף:
מ
מורן

מורה ממש מצויין, יודע להסביר את החומר הנלמד, מעניק יחס אישי לכל אחד, מפתח שיחות מעבר ללימודים, עוזר ובודק!

10/06/2018
שתף:
א
אסף

שלום לכולם. רואי לימוד אותי 4 שנים כיתה ט עד יב לבגרויות. אנגלית מתמטיקה פיסיקה. בחור אמין מאוד, אחראי מאוד, יסודי, מקצועי ביותר!! שיטות הלימוד שלו, רצינותו ומיקוד המטרה שבו, הביאו אותי להישגים וציונים שלא חלמתי שאגיע אליהם אי פעם, ציונים שפשוט ראויים לשבח בכל הבגרויות במקצועות שלימוד אותי . היו לי מורים פרטיים בעבר, אף אחד לא הביא אותי להישגים מצוינים כמוהו!! ממליץ בחום!! מורה מעולה!!

10/06/2018
שתף:
ג
גיא

עברתי עם רועי דרך ארוכה ומעניינת , מורה מצויין לחלוטין , בזכותו עברתי את הבגרות על 100! לרועי ידע כללי רב והוא הופך את השיעור לחוויה , אני שמח שבעבר כתלמיד יצא לי להכיר וללמוד איתו .

10/06/2018
שתף:
ב
בר

מורה מדהים ועוזר מאוד,השכלתי בזכותו ידע רב! ממליצה מאוד,בזכותו השתפרתי מאוד וניגשתי לבחינת הבגרות ב100%.

10/06/2018
שתף: