מורה פרטי ראובן קלינמן

מורה פרטי ראובן קלינמן

לא עוד סטודנט או תלמיד מזדמן או פס ייצור. מקצוען שמוציא את הטוב ביותר מכל תלמיד.

ממודיעין-מכבים-רעות. אוניברסיטה - תל אביב.
 
₪150 לשעה בבית המורה
₪150

קצת עליי

הכנה לבגרות 3,4,5 יח'. חטיבה. מכינות (ברמת בגרות). 10 שנים נסיון, 5 באונליין! המלצות מפורטות באתר שלי. מאות תלמידים \ הצלחה בבחינות \ גישה סבלנית ודידקטית \ בסיס איתן להמשך התקדמות עצמאי \ יהעברת תלמידים מעבר למחסומי הבנה ומחסומים פסיכולוגיים \ הבנה לנפשו וייחודו של כל תלמיד. על המחירים: ראשית הסתכלו על ההמלצות באתר שלי (לינק בהמשך). טווח המחירים בשוק גדול, והוא מוצף בסטודנטים שמשלימים הכנסה. תקבלו כאן דבר שונה לגמרי. להיות מורה טוב זה לא רק "לדעת את החומר", אלא בעיקר: - בניית יסודות לעבודה עצמאית - התאמה אישית לכל תלמיד, אופיו ויכולותיו - הקשבה לבעיות של התלמיד - ליווי שוטף מיסודי עד אוניברסיטה - הכרת תוכניות הלימודים והבחינות - יצירת התלהבות ואהבה למקצוע - לאהוב את מה שאתה עושה.

חוות דעת

S
Sagi

מעולה

21/06/2021
שתף:
S
Shahar

בפחות מחודש לקראת מתכונת לבגרות 5 יחידות, השלמתי חומר של שנתיים שלמות ראובן נתן לי את הכלים המתאימים ללמידה עצמאית וטיפים ועצות ובזכות השיעורים איתו עברתי את המבחן בציון 100

19/06/2021
שתף:
T
Talia

ראובן הוא מורה מאוד טוב. הוא מלמד בצורה ברורה ויש לו הרבה סבלנות בשיעורים. הוא מאוד עזר לי השנה ואני מקווה להמשיך איתו שנה הבא.

11/06/2021
שתף:
א
אירנה

ראובן מורה מעולה! עם הרבה סבלנות ואמפתיה. יודע להסביר וזה מביא לתוצאות טובות .

31/05/2021
שתף:
v
vardit

ראובן מלמד שניים מילדיי. מורה מצוין, סבלני, יודע כיצד להגיע לכל אחד בדרך המתאימה לו ומלמד כיצד ללמוד ולא רק את החומר הנלמד. מומלץ מאוד!

26/05/2021
שתף:
G
Gili

ראובן קלינמן החזיר לבן שלי את הבטחון בתחום המתמטיקה! בדרכו המקצועית והנעימה, השלים לבני פערים רבים שהיו לו בחומר, והביא אותו ממצב של תלמיד שכמעט נכשל לתלמיד מצטיין במתמטיקה 4 יחידות!!

24/05/2021
שתף:
א
אדם

מורה עם תשוקה רבה לנושא אותו מלמד (מתמטיקה) והוא מעביר אותו בצורה מרתקת ומעניינת מאוד, כבן אדם שלא אהב מתמטיקה לפני, נמשכתי לתוך הקסם של הנושא דרך הלימודים עם ראובן והתחלתי לפתח נקודת מבט חיובית כלפי מתמטיקה אחרי הלימודים עם ראובן. ממליץ בחום.

23/05/2021
שתף:
T
Tamar

ראובן מלמד את בני במשך כשנה. הוא מורה מקצועי ורציני בגישתו, יודע להיות קשוב לצרכי התלמיד והוריו, מגלה אנושיות לצד השקעה ומסירות מומלץ בחום!

23/05/2021
שתף:
L
Lilya

הגעתי לראובן בסמוך למבחן שלי בפיזיקה עם הרבה שאלות. מדובר במרצה מקצועי מאוד, קשוב, זמין בכל רגע נתון ואנושי! ראובן הסביר וחידד לי את כל החומר בצורה מיטבית. חבל שלא הגעתי אליו לפני, ממליצה בחום!

25/10/2020
שתף:
ג
גליה

מצוין! הוא סבלני ויסודי והשיטה של עבודה און-ליין מתאימה מאוד למתבגרים

17/09/2020
שתף: