מורה פרטי ראובן קלינמן

מורה פרטי ראובן קלינמן

לא עוד סטודנט או תלמיד מזדמן או פס ייצור. מקצוען שמוציא את הטוב ביותר מכל תלמיד.

ממודיעין והסביבה. בוגר אוניברסיטה - תל אביב.
 
₪150 לשעה בבית המורה
₪150

קצת עליי

הכנה לבגרות 3,4,5 יחידות. חטיבה. מכינות. 10 שנים נסיון, 5 באונליין! המלצות מפורטות באתר שלי. מאות תלמידים \ הצלחה בבחינות \ גישה סבלנית ודידקטית \ בסיס איתן להמשך התקדמות עצמאי \ יהעברת תלמידים מעבר למחסומי הבנה ומחסומים פסיכולוגיים \ הבנה לנפשו וייחודו של כל תלמיד. מילה על המחירים: ראשית הסתכלו על ההמלצות באתר שלי (לינק בהמשך). טווח המחירים בשוק גדול, והוא מוצף בסטודנטים שמשלימים הכנסה בשיעורים. תקבלו כאן דבר שונה לגמרי. להיות מורה טוב זה לא רק "לדעת את החומר", אלא בעיקר: - בניית יסודות לעבודה עצמאית - התאמה אישית לכל תלמיד, אופיו ויכולותיו - הקשבה לבעיות של התלמיד - ליווי שוטף מיסודי עד אוניברסיטה - הכרת תוכניות הלימודים והבחינות - יצירת התלהבות ואהבה למקצוע - לאהוב את מה שאתה עושה.

הוספת תגובה

ביקורות

ש
שובל

אני שמחה להמליץ לכם על ראובן. אני לומדת אצל ראובן פיסיקה ומתמטיקה 5 יח״ל ואני יכולה לאמר שהוא לא מוותר לי אף פעם, שהוא הביא אותי להשגים מאוד גבוהים. מעבר לכך, הוא מבין בדיוק מה הנושאים החלשים אצלי ומתחיל מהבסיס כשצריך. מי שמחפש מורה ברמה גבוהה, שעובד מסודר, מקצועי ומסור לתלמידיו- גם חברי לכיתה שהמלצתי להם מאוד מרוצים.

26/06/2020
שתף:
א
איציק

אני רוצה להמליץ לכם על ראובן. הוא מלמד אותי מתמטיקה 5 יח"ל ומעביר את החומר בצורה מצוינת וברורה, גורם לך להבין למה עושים כל פעולה כזאת או אחרת.

23/04/2020
שתף:
ע
עדי

אני שמח להמליץ על ראובן כמורה לפיסיקה. הבן שלי עבר בתיכון מור ברעות למגמת פיסיקה וראובן עזר לו להשלים פער של 4 חודשים בתוך שבועיים של לימוד אינטנסיבי עם ציון גבוה במבחן המעבר למגמה, אני ממליץ מאד בחום לכל מי שמחפש מורה ברמה גבוהה. רונן

20/01/2020
שתף:
נ
נדב

התחלתי ללמוד אצל ראובן לפני כמה חודשים במטרה לעבור בהצלחה מכינה במתמטיקה ולהתקבל ללימודי תואר במדעי המחשב. ראובן מורה מנוסה ומסודר שמקנה גישה וצורת חשיבה נכונה. המטרה שלי הושגה ואתחיל ללמוד כבר בשנה הקרובה. ממליץ מאוד ללמוד אצל ראובן.

17/10/2019
שתף:
א
אבישי

הבן שלנו לומד עם ראובן כבר כמה שנים, עוד מימי היסודי. ראובן עזר לו בצורה ניכרת להגיע ולהישאר בהקבצה א מתמטיקה לאורך כל חטיבת הביניים וגם לקבל שיבוץ ל 5 יחל בתיכון. הוא אכפתי במיוחד, בעל גישה טובה מאד, מעודדת ותומכת, מחזק את הביטחון העצמי ואת היכולת לגשת נכון לפתרון בעיות ומבחנים במתמטיקה. הוא קשוב, זמין ונגיש מאד ובעינינו הוא נכס של ממש. משפחת אבישי, מודיעין, יוני 2019.

22/06/2019
שתף:
א
אפרת

פנינו לראובן לאחר משבר שבני חווה בנושא מתמטיקה. לא הצליח להגיע להישגים, לא האמין ביכולתו להצליח במקצוע, ועל סף יאוש. בני התחיל מציון 20, וסיים בציון 100 בבגרות. מה שיותר חשוב מהציון בבגרות, הוא התהליך המלמד התמודדות עם כישלון, והתמרתו להצלחה. ראובן יצר עבור בני, מרחב בטוח ללמידה, ואתגר שניתן לעמוד בו, דבר שחיזק את הביטחון העצמי. ממליצה בחום על ראובן

20/06/2019
שתף:
מ
מלאכי

ראובן מלווה את בני מאז כיתה ז הוא מעשיר אותו בטכניקות ובחשיבה יצירתית בפתרון תרגילים ושאלות משלים איתו חומר רב שחסר לו עקב העדרויות ומאפשר לו לשמור על ממוצע 90 ב 5 יחל.

13/06/2019
שתף:
ע
עופר

נועה הגיעה לראובן במצב מוזר. היא ידעה את החומר אולם לא הצליחה במבחנים. ראובן היה הוגן והודיע לנו שנועה יודעת את החומר אולם ביקשנו ממנו בכל זאת שנועה תלמד אצלו שיעזור גם בדברים הקטנים שיכולים לעזור. ואכן במהלך הלימוד אצל ראובן היכולת של נועה לפתור מבחנים השתפרה וגם בטחונה העצמי והציונים בהתאם. וכך, מציונים בטווח של 60-70 נועה הצליחה להוציא בבגרות 92. אנחנו מרוצים ששכרנו את שירותיו של ראובן.

03/07/2018
שתף: