מורה פרטי ראובן קלינמן

מורה פרטי ראובן קלינמן

לא עוד סטודנט או תלמיד מזדמן או פס ייצור. מקצוען שמוציא את הטוב ביותר מכל תלמיד.

ממודיעין והסביבה. אוניברסיטה - תל אביב.
 
₪150 לשעה בבית המורה
₪150

קצת עליי

הכנה לבגרות 3,4,5 יחידות. חטיבה. מכינות. 10 שנים נסיון, 5 באונליין! המלצות מפורטות באתר שלי. מאות תלמידים \ הצלחה בבחינות \ גישה סבלנית ודידקטית \ בסיס איתן להמשך התקדמות עצמאי \ יהעברת תלמידים מעבר למחסומי הבנה ומחסומים פסיכולוגיים \ הבנה לנפשו וייחודו של כל תלמיד. מילה על המחירים: ראשית הסתכלו על ההמלצות באתר שלי (לינק בהמשך). טווח המחירים בשוק גדול, והוא מוצף בסטודנטים שמשלימים הכנסה בשיעורים. תקבלו כאן דבר שונה לגמרי. להיות מורה טוב זה לא רק "לדעת את החומר", אלא בעיקר: - בניית יסודות לעבודה עצמאית - התאמה אישית לכל תלמיד, אופיו ויכולותיו - הקשבה לבעיות של התלמיד - ליווי שוטף מיסודי עד אוניברסיטה - הכרת תוכניות הלימודים והבחינות - יצירת התלהבות ואהבה למקצוע - לאהוב את מה שאתה עושה.

חוות דעת

L
Lilya

הגעתי לראובן בסמוך למבחן שלי בפיזיקה עם הרבה שאלות. מדובר במרצה מקצועי מאוד, קשוב, זמין בכל רגע נתון ואנושי! ראובן הסביר וחידד לי את כל החומר בצורה מיטבית. חבל שלא הגעתי אליו לפני, ממליצה בחום!

25/10/2020
שתף:
ג
גליה

מצוין! הוא סבלני ויסודי והשיטה של עבודה און-ליין מתאימה מאוד למתבגרים

17/09/2020
שתף:
מ
מאיה

ראובן מורה מקצועי מאוד. לפני מתמטיקה, הוא רואה את נפשו של התלמיד, מבין את מקור הקושי ומתאים את הגישה הלימודית. הוא מקנה לתלמיד ביטחון וכלים להתמודד עם החומר, וכן עם הלחץ הנפשי המתלווה למבחן גדול ומשמעותי.

31/08/2020
שתף:
ו
ויקטוריה

לימודים ברמה אחרת!! גישה אישית , מותאמת לאופי של הילד, אכפתיות , רגישות. מומלץ מכל הלב!

30/07/2020
שתף:
Y
Yifat

ראובן לימד את שני הבנים. שניהם נהנו מהשיעורים וזה כבר אומר הרבה. ראובן יצר עניין גם מעבר לחומר הלימוד הספציפי ונוצר חיבור מוצלח ביניהם וחוויית למידה טובה. מומלץ.

25/07/2020
שתף:
M
Michal

ראובן מורה קשוב ויודע להתאים את עצמו לכל תלמיד. הוא עזר מאוד לדניאל שהתקשה בתחילת שנת י״א (5 יחידות פיסיקה) ועזר לו לשפר משמעותית את הישגיו במקצוע ( שיפור של כ-45 נקודות!). ממליצה בחום על ראובן.

19/07/2020
שתף:
ש
שובל

אני שמחה להמליץ לכם על ראובן. אני לומדת אצל ראובן פיסיקה ומתמטיקה 5 יח״ל ואני יכולה לאמר שהוא לא מוותר לי אף פעם, שהוא הביא אותי להשגים מאוד גבוהים. מעבר לכך, הוא מבין בדיוק מה הנושאים החלשים אצלי ומתחיל מהבסיס כשצריך. מי שמחפש מורה ברמה גבוהה, שעובד מסודר, מקצועי ומסור לתלמידיו- גם חברי לכיתה שהמלצתי להם מאוד מרוצים.

26/06/2020
שתף:
א
איציק

אני רוצה להמליץ לכם על ראובן. הוא מלמד אותי מתמטיקה 5 יח"ל ומעביר את החומר בצורה מצוינת וברורה, גורם לך להבין למה עושים כל פעולה כזאת או אחרת.

23/04/2020
שתף:
ע
עדי

אני שמח להמליץ על ראובן כמורה לפיסיקה. הבן שלי עבר בתיכון מור ברעות למגמת פיסיקה וראובן עזר לו להשלים פער של 4 חודשים בתוך שבועיים של לימוד אינטנסיבי עם ציון גבוה במבחן המעבר למגמה, אני ממליץ מאד בחום לכל מי שמחפש מורה ברמה גבוהה. רונן

20/01/2020
שתף:
נ
נדב

התחלתי ללמוד אצל ראובן לפני כמה חודשים במטרה לעבור בהצלחה מכינה במתמטיקה ולהתקבל ללימודי תואר במדעי המחשב. ראובן מורה מנוסה ומסודר שמקנה גישה וצורת חשיבה נכונה. המטרה שלי הושגה ואתחיל ללמוד כבר בשנה הקרובה. ממליץ מאוד ללמוד אצל ראובן.

17/10/2019
שתף: