מורה פרטי ראובן קלינמן

מורה פרטי ראובן קלינמן

המחיר לא נמוך. התמורה גבוהה פי כמה! לא עוד מורה מזדמן או פס ייצור. מקצוען שמוציא את הטוב ביותר מכל תלמיד.

ממודיעין והסביבה. בוגר אוניברסיטה - תל אביב.
 
₪150 לשעה בבית המורה
₪150
 

קצת עליי

הכנה לבגרות 3,4,5 יחידות. חטיבה. מכינות. גישה סבלנית ודידקטית \ הקניית בסיס איתן להמשך התקדמות עצמאי של התלמיד \ יכולת מוכחת בהעברת תלמידים מעבר למחסומי הבנה ומחסומים פסיכולוגיים \ הצלחה בבחינות \ הבנה לנפשו של כל תלמיד והמייחד אותו. ---- מילה על המחירים: ראשית הסתכלו על ההמלצות באתר שלי (לינק בהמשך). טווח המחירים בשוק גדול, והוא מוצף בתלמידים וסטודנטים שמשלימים הכנסה בשיעורים פרטיים. מה שתקבלו כאן הוא דבר שונה לגמרי. להיות מורה טוב זה לא רק "לדעת את החומר", אלא גם, ובעיקר: - בניית יסודות לעבודה עצמאית - התאמה אישית לכל תלמיד, אופיו ויכולותיו - הקשבה לבעיות של התלמיד - ליווי שוטף מיסודי עד אוניברסיטה - הכרת תוכניות הלימודים והבחינות - יצירת התלהבות ואהבה למקצוע - לאהוב את מה שאתה עושה.

הוספת תגובה

ביקורות

נ
נדב

התחלתי ללמוד אצל ראובן לפני כמה חודשים במטרה לעבור בהצלחה מכינה במתמטיקה ולהתקבל ללימודי תואר במדעי המחשב. ראובן מורה מנוסה ומסודר שמקנה גישה וצורת חשיבה נכונה. המטרה שלי הושגה ואתחיל ללמוד כבר בשנה הקרובה. ממליץ מאוד ללמוד אצל ראובן.

17/10/2019
שתף:
א
אבישי

הבן שלנו לומד עם ראובן כבר כמה שנים, עוד מימי היסודי. ראובן עזר לו בצורה ניכרת להגיע ולהישאר בהקבצה א מתמטיקה לאורך כל חטיבת הביניים וגם לקבל שיבוץ ל 5 יחל בתיכון. הוא אכפתי במיוחד, בעל גישה טובה מאד, מעודדת ותומכת, מחזק את הביטחון העצמי ואת היכולת לגשת נכון לפתרון בעיות ומבחנים במתמטיקה. הוא קשוב, זמין ונגיש מאד ובעינינו הוא נכס של ממש. משפחת אבישי, מודיעין, יוני 2019.

22/06/2019
שתף:
א
אפרת

פנינו לראובן לאחר משבר שבני חווה בנושא מתמטיקה. לא הצליח להגיע להישגים, לא האמין ביכולתו להצליח במקצוע, ועל סף יאוש. בני התחיל מציון 20, וסיים בציון 100 בבגרות. מה שיותר חשוב מהציון בבגרות, הוא התהליך המלמד התמודדות עם כישלון, והתמרתו להצלחה. ראובן יצר עבור בני, מרחב בטוח ללמידה, ואתגר שניתן לעמוד בו, דבר שחיזק את הביטחון העצמי. ממליצה בחום על ראובן

20/06/2019
שתף:
מ
מלאכי

ראובן מלווה את בני מאז כיתה ז הוא מעשיר אותו בטכניקות ובחשיבה יצירתית בפתרון תרגילים ושאלות משלים איתו חומר רב שחסר לו עקב העדרויות ומאפשר לו לשמור על ממוצע 90 ב 5 יחל.

13/06/2019
שתף:
ע
עופר

נועה הגיעה לראובן במצב מוזר. היא ידעה את החומר אולם לא הצליחה במבחנים. ראובן היה הוגן והודיע לנו שנועה יודעת את החומר אולם ביקשנו ממנו בכל זאת שנועה תלמד אצלו שיעזור גם בדברים הקטנים שיכולים לעזור. ואכן במהלך הלימוד אצל ראובן היכולת של נועה לפתור מבחנים השתפרה וגם בטחונה העצמי והציונים בהתאם. וכך, מציונים בטווח של 60-70 נועה הצליחה להוציא בבגרות 92. אנחנו מרוצים ששכרנו את שירותיו של ראובן.

03/07/2018
שתף: