מורה פרטית פולינה בורשטין

מורה פרטית פולינה בורשטין

שיעורי צ'לו יכולים להיות חלום ותיק שלכם או משהו חדש שהיתם רוצים ללמוד. בכל צליל יש את הקסם שלו . בואו נגלה אותו

בת 48. מתל אביב -יפו. בוגרת בית ספר - בית ספר בחו"ל.
 
₪150 לשעה בבית המורה
₪150

קצת עליי

שלום, שמי פולינה בורשטין. אני נגנית ומורה לצ'לו. פעילה בתזמורות (סימפונט רעננה, תזמורת הקמרית הקיבוצית) והרכבים מוסיקליים בארץ. אוהבת ללמד לכל הגילאים . כיום אני מלמדת במרכזי למוסיקה ברמת גן, הרצליה ולוד. יותר מ20 שנה בתחום המוסיקה וההוראה. בימים האלו אני שמחה לעביר שיעורים On Line דרך אפליקציות ZOOM\Whats App\Skype. שימו לב: כדי לקבוע שיעור פרונטלי מוזמנים לפנות עלי ב ואם בחרתם ללמוד דרך ON LINE אתם בוחרים תאריך ושעה ביומן שלי כאן ומשריינים אותו עבורכם. שיעורי צ'לו יכולים להיות חלום ותיק שלכם או משהו חדש שהיתם רוצים ללמוד. בכל צליל יש את הקסם שלו . בואו נגלה אותו

הוספת תגובה

ביקורות

א
אולה

זו השנה השניה בה הבת שלי תלמד אצל פולינה. פולינה היא מורה נהדרת מאוד קשובה, מלאה סבלנות ויודעת להתאים היטב את הגישה ואת החומר לכל תלמיד. שני נהנית מאוד בשיעורים איתה ומתקדמת בקצב מדהים. פולינה מאוד רגישה לבקשות שלה ולקצב שלה. מורה מקצועית, רגישה עם גישה אישית ומכוונת. ממליצה בחום ללמוד צ'ילו עם פולינה.

07/09/2018
שתף:
מ
מאי

למדתי נגינה אצל פולינה במשך השנה האחרונה. הגעתי אליה לאחר שנה של הפסקה והיא מאוד עזרה לי לחזור לנגן תוך שיפור הטכניקה והתאמה של היצירות שנלמדו אליי. בתור מורה היא הייתה מאוד קשובה לצרכים שלי והתאימה את עצמה בכל שיעור מחדש כדי שהשיעור יהיה פרודוקטיבי ומהנה ככל האפשר. פולינה מורה מצויינת ואני מאוד ממליצה עליה!

19/08/2018
שתף:
ד
דרור

לפני כמה חודשים הגעתי לפולינה אחרי שנים של חלום בלתי ממומש לנגן על צ'לו. מצאתי מורה קשובה, אמפתית, מקצוענית מהשורה הראשונה עם סבלנות אינסופית, שעזרה לי להפוך את החלום למציאות. אם גם לכם יש חלום דומה, דברו איתה. מבטיח שלא תתאכזבו.

07/08/2018
שתף:
ל
לנה

ללמוד לנגן על צ'לו - בשבילי הגשמת חלום ישן. כבר בשיעור הראשון עם פולינה נוצר בינינו חיבור מיידי. אווירה נעימה וקלילה, ברמה מקצועית גבוהה עם המון סבלנות והבנה. התאמה אישית של מערך שיעורים שכוללים גם דו שיח מעניין על עולם המוזיקה. זכיתי במורה מצויינת וגם בחברה. חוויה קסומה, ממליצה בחום לכולם!

07/01/2018
שתף:
ט
טל

החלטתי לנגן בצ'לו בגיל מבוגר. ידעתי שזה יהיה אתגר ויהיה קשה יותר לתפוס תווים וטכניקה. דרך חברים הגעתי לפולינה שטיפלה בי במסירות אין קץ. היא הכינה מערך שיעורים מיוחד בשבילי ובשביל הקשיים שהיו לי, ליוותה אותי והיתה קשובה לכל שיגעון שהיה לי. למשל אם היה קטע שהייתי מבקשת ללמוד היא היתה מכינה אותו ומתאימה אותו לרמתי. אבל בעיקר, השיעורים היו כיף גדול. ממליצה באהבה על פולינה לכל מי ששואף לנגן, בכל גיל.

12/08/2017
שתף: