מורה פרטי פרופיל  לדוגמא

מורה פרטי ערן ויצנר

"אין מעלית להצלחה, תצטרך לקחת את המדרגות"

בן 28. מבאר שבע והסביבה. בוגר אוניברסיטה - בן גוריון.
 
₪120 לשעה בבית המורה
₪120
 

קצת עליי

ניסיון של 5 שנים בהוראת מתמטיקה. לומד באוניברסיטת בן גוריון, תואר ראשון בפיסיקה. מתמקד בהכנה לבגרויות במתמטיקה 3-5 יח', אך כמובן גם מלמד ילדים בכל הגילאים ובכל הרמות. עוזר בבניית בטחון עצמי בגישה למתמטיקה ע"י ניהול שיעורים בצורה הבאה: - בדיקה היכן נמצאת הרתיעה האישית של התלמיד. - התמקדות בפתרון הבעיה ע"י התאמת יכולת אל מול אתגר. - העברת תיאוריה רלוונטית ופתרון תרגילים לדוגמא. - פתרון תרגילים ע"י התלמיד. -סיכום שיעור ומתן מטלות ספציפיות ומכוונות להמשך. ההעדפה שלי היא בליווי ארוך לאורך השנה, במתכונת של שיעורים שבועיים/דו-שבועיים של שעה וחצי, כדי ליצור רצף לימודי ותהליך בריא ונכון, אבל גם מלווה נקודתית במידה ונדרש. רגיש, אכפתי ומקצועי.

ערי לימוד

הוספת תגובה

ביקורות

ג
גל

ערן הוא מוכשר בהבנה שלו, יודע לזהות איך לעבוד עם התלמיד ולהראות לו את הדרך הטובה ביותר בשבילו. אני נהנתי ללמוד איתו הוא עזר לי לארגן את החומר ואת המטלות כמו שצריך. מי שמעוניין לעשות שיעור פרטי אני ממליץ בחום על ערן!

10/09/2019
שתף:
ש
שני

מורה מהמם , מקשיב , סבלני , עוזר , רציני , מבין ומלמד הכי טוב שיש ממליצה ברמות !!!

05/09/2019
שתף:
ע
עדי

מורה מעולה, סבלני ומסביר את החומר בצורה ברורה וקלה. מורה מצויין ממליצה!!!

04/06/2019
שתף:
מ
מחומד

הוא מורה שמלמד מתמטיקה בצורה מאוד מקצועית אני מאוד נהנה בזמן השיעור הוא עוזר לי להבין את החומר בצורה מצויינת מתיחס לתלמיד בצורה אנושית אמין ולא מבזבז זמן תמיד מתעניין אם כן אני בעניניים בזמן השעור מורה שמגיע לשעור עם מוטיבציה שמעביר אותה לתלמיד שלו מעודד אותי תמיד להתקדם ומאמין ביכולות שלי מהתחלה ומשעור ראשון אמר לי אתה יכול ב5יחידות מתמטיקה והנה אני לומד חמש יחידות עם הצלחות וכל זה בעזרת עירן

04/06/2019
שתף:
א
איתי

מורה מעולה, נותן תחושת ביטחון והרגשה של הצלחה, הצליח לגרום לי להבין דברים שבית הספר נכשל ללמד וגם מורים פרטיים אחרים.

04/06/2019
שתף:
M
Missn

מורה מדהים, מיוחד, יוצא דופן, נותן יחס עם מוטיבציה, ומתחייס לתלמיד בצורה שאין לתאר, הוא מוכן לעשות עבור התלמיד המון וזה מה שהופך אותו ממורה טוב למורה מצוין, מורה שמאמין בתלמיד וביכולת שלו ויותר מכל, גורם לו להאמין בעצמו ! הוא יודע להוציא את ה"בסט" מכל תלמיד, מעביר את השיעור בצורה מאוד מוכשרת, יודע ללמד ויש לו כל מני שיטות לימוד, עוזר ועזר לי הרבה להגיע לציונים גבוהים.

29/04/2019
שתף:
נ
נעם

מורה מדהים! מסביר את הדברים בפשטות וביעילות. ההשתפרות ניכרת אחרי שיעורים בודדים! יש אווירה טובה במהלך השיעור ועם זאת לא מתפשרת. מומלץ בחום!!

11/03/2019
שתף:
ש
שילי

מורה תותח מסביר לעיניין אחרי חודש וחצי מבינה את החומר הרבה יותר טוב , ממליצה מאוד!

11/03/2019
שתף:
ד
דן

מורה נהדר! אכפתי, מסביר בפשטות את החומר והופך את הלמידה לקלה יותר. נתן לי המון ביטחון בעיקר לפני מבחנים ובמרתונים. גמיש וסבלני, מומלץ בחום!

12/11/2018
שתף:
A
Ariel

המורה מאוד איכפתי מקצועי ודואג שהחומר יהיה מובן והדרך תהיה נכונה. כיף ללמוד איתו מחכה לשיעורים בקוצר רוח :)

19/03/2018
שתף: