מורה פרטית ענת סהר

מורה פרטית ענת סהר

ענת סהר MBA - מרצה לכלכלה ומימון.מלמדת מבוא למיקרו, מבוא למאקרו, סטטיסטיקה, מאקרו א', מימון וניהול פיננסי

בת 48. מחולון - בת ים. בוגרת אוניברסיטה - בן גוריון.
 
₪110 לשעה בבית המורה
₪110

קצת עליי

ענת סהר MBA - מרצה לכלכלה ומימון ויועצת אסטרטגית לחברות בינונויות גדולות במשק הישראלי. מכינה בהצלחה מרובה סטודנטים לבחינות משנת 1997 בשיעורים פרטים ומרתונים, מרצה במכללה למנהל במסגרת תובנה. מלמדת מבוא למיקרו, מבוא למאקרו, מאקרו א', מאקרו ב, מימון וניהול פיננסי. מעבירה את החומר בצורה ברורה וקלה עם טריקים וטכניקות ייחודיות שפיתחתי במהלך שנים רבות במטרה ליצור הכנה מהירה ותכליתית למבחנים. יש לי מחויבות מלאה להצלחת התלמידים שלי.

הוספת תגובה

ביקורות

ח
חנאן

הגעתי למרצה אחרי כשלון של 4 פעמים בקורס פיננסי, לא ידעתי להשתמש במחשבון ולפתור שאלות , התחלתי עם ענת מאפס , היום קעבלתי ציון הגבוה מבין כל הכיתה. תודה מכל הלב

09/01/2020
שתף:
ח
חלי

אלופה!!! לימדה אותנו מהבסיס ממליצה בחום. מורה תותחית מקצועית מאוד,עזרה בכל שאלה אפילו בזמנה הפרטי. תודה רבה רבה אין מילים.

22/07/2019
שתף:
א
אינה

הלימוד מאוד אפקטיבי ובאווירה נעימה מאוד, הציונים גבוהים, מורה תותחית.

10/07/2019
שתף:
ה
הגר

ענת המהממות את מורה נדירה בזכותך עברתי את סטטיסטיקה בציון של 90 וכלכלה בציון של 94 שחשוב לציין שלא ידעתי כלום וכל זה ב 3 שיעורים ממליצה בחום

16/06/2019
שתף:
ס
ספיר

חייבת להמליץ וזה לטובתכם !! ענת העבירה לנו מרתון לכלכלה ולסטטיסטיקה ובזמן קצר הצליחה להביא אותנו להישגים גבוהים מאוד! עם יחס מדהים ומקצועיות רבה. ממליצה בחום!

16/06/2019
שתף:
ט
טליה

אני סטודנטית למנהל מערכות בריאות. נעזרתי בענת לקורס כלכלה וסטטיסטיקה. ענת הגיעה כמו מלאך משמיים! הגעתי אליה עם 0 ידע בחומר הנלמד ובזכותה בתוך מס׳ שיעורים של שבוע בלבד הצלחתי במבחנים עם ציונים גבוהים. ממליצה עליה בחום ובאהבה רבה! מורה עם סבלנות וסובלנות כלפי כל תלמיד ותלמיד.

16/06/2019
שתף:
א
אושרית

ממליצה בחום על ענת!! הגעתי בחיש ומיעד אפסי בתחום תוך 3 מפגשים הוצאתי 95 מעל המצופה! מדהימה, קשובה, מסבירה בצורה הכי ברורה שיש! וזמינה תמיד !!!! מקווה לקחת אותך בכל קורס שאצטרך❤️

16/06/2019
שתף:
נ
נעמה

הגעתי לענת עם חוסר ידע לקראת התקופת מבחנים בסטטיסטיקה וכלכלה היא לימדה אותי בשיטה כלכך טובה ומקצועית מה שהביא אותי לאהבת החומר ולקבלת הציון 97 ממליצה בחום על ענת. היא מדהימה!!!!

16/06/2019
שתף:
ש
שירן

אין מילים לתאר עד כמה יש לי מזל שיצא לי לפגוש וללמוד עם ענת! אלופת על, סובלנות שיא ואסטרגיות למידה שעוזרים ללא ספק להצליח!! הגעתי לענת בלי לדעת כלום עם 0 ידע ובזכותה הציונים הרבה מעבר למצופה!! אין עליה, ממליצה בחום!

02/06/2019
שתף:
ו
וודה

שמי וודה אברה בוקו סטונדטית לתואר ראשון בניהול מש״א למדתי אצל ענת שני קורסים אחד בסטטיסטיקה והשני במימון בחשבונאות פיננסית הגעתי אליה עם 0 ידע בזכותה קיבלתי ציונים גבוהים בשני הקורסים. ענת היא מרצה בחסד עליון עם המון סבלנות מקצועית אדיבה תמיד זמינה לשאלות .באמת שכל מילה מיותרת

02/06/2019
שתף: