מורה פרטי עידן סטרול

מורה פרטי עידן סטרול

8 שנים ניסיון כמורה פרטי, 6 שנים בחברה מוכרת להכנה לבגרות, 5 שנות ניסיון בהכנה לפסיכומטרי. תמיכה בין השיעורים בWhatsapp!

מקריות. בוגר אוניברסיטה - הטכניון.
 
₪150 לשעה בבית התלמיד
₪120 לשעה בבית המורה
₪120-150

קצת עליי

סטודנט לרפואה בטכניון בעל ניסיון של 8 שנים כמורה פרטי, עבד כ6 שנים בחברה מוכרת להכנה לבגרויות ומתן שיעורי עזר ו5 שנים בחברות ידועות מאוד להכנה לפסיכומטרי. נותן שיעורים פרטיים במקצועות; פיסיקה, מתמטיקה, אנגלית ופסיכומטרי מחטיבת הביניים ועד כיתה י"ב 4,3 ו5 יח"ל. מנוסה גם בהגשת תלמידי מכינה לבחינות בפיסיקה ובמתמטיקה בבראודה, מכללת אריאל, עמק יזרעאל והכנה למבחן הכניסה למכינה בטכניון. בעל ניסיון עשיר בהגשת תלמידים לבגרויות וניסיון עשיר בהגשה לבחינה הפסיכומטרית. סבלני, אחראי, קשוב ומסביר עד שהתלמיד מבין. מקנה יסודות חזקים למקצוע ודרך עבודה נכונה לבחינות בבית הספר, לבחינת הבגרות, ללימודים גבוהים ולפסיכומטרי. מורה אשר פותח דרך להצלחה בהמשך בכל סוגי הלימודים כולל הלימודים הגבוהים.

הוספת תגובה

ביקורות

T
Tamar

נקבע בהקדם שיעור נוסף

01/04/2020
שתף:
א
אדיר

השיעור היה מצויין עידן מאוד סבלני ותמיד יודע להביא הסברים ודוגמאות להשאלות ולנושאים שלא ברורים ומפשט אותם מאוד.

28/12/2019
שתף:
ד
דימה

מורה מצויין הוא מתמקד בחולשות בכדי לחזק אותי למבחן מרוצה מהציון מעל הטווח שציפיתי - יצאתי עם ציון 475 (מבחן מימד)

11/08/2019
שתף:
נ
נעמה

עידן הוא מורה נפלא, סבלני וניכר עליו שהוא בעל ניסיון רב בתחום הפסיכומטרי. זה היה פסיכומטרי ראשון שלי והרגשתי שקורס רגיל לא מספיק ושאני רוצה יחס אישי אמיתי. עידן נותן יחס אישי לא רק בשיעור, אלא גם אחריו אם זה בהודעות בוואטסאפ או בשיחות טלפון. הטיפים שהוא נותן וצורת העברת החומר שלו גרמו לי לקלוט את החומר מהר ובסופו של דבר לקבל את הציון שהייתי צריכה. ממליצה מכל הלב 3>

25/05/2017
שתף:
ל
ליאור

הגעתי ללמוד אצל עידן מכיוון שלא נכחתי בבית הספר מספר חודשים. היה לי פער עצום בחומר הנלמד והייתי חייב להשלים אותו. הצלחתי מהר מאוד להדביק את הפער שהצטבר, הבנתי הרבה יותר טוב מתמטיקה וקיבלתי בסיס טוב לעתיד. מורה מקצועי לכל דעה ובנוסף, השיעורים עברו בכיף. מומלץ!

29/11/2016
שתף:
א
אביטל

עידן מורה מדהים!! החל מהסבלנות האין סופית, העזרה גם שלא בזמן השיעורים וכמובן במקצועיות ובדרך העברת החומר. השיעורים עם עידן עוברים בכיף והכי חשוב יוצאים מהשיעורים עם הבנה גדולה יותר של החומר הנלמד. תודה לך על חווית לימוד מעולם אחר, אין עלייך! מומלץ בחום.

08/11/2016
שתף:
א
איילון

עידן מורה מעולה, סבלני נעים וקשוב, מתאים את עצמו לרמת התלמיד ומסביר בהתאם, ניכרת שליטה בחומר הנלמד ומקצועיות רבה ובנוסף גם מסביר מצוין. תודה על הכל

02/08/2016
שתף: