מורה פרטי עידן טנקל

מורה פרטי עידן טנקל

בוגר מתמ' באונ' הפתוחה. עונה בטלפון ונמצא אתכם גם אחרי ובין השיעורים

בן 22. מרעננה - כפר סבא. בוגר אוניברסיטה - האוניברסיטה הפתוחה.
 
מלמד בבית המורה או בית התלמיד

קצת עליי

התחלתי ללמוד באוניברסיטה הפתוחה עוד במהלך התיכון, למתמטיקה חד חוגי, וסיימתי את התואר בהצטיינות. במהלך הלימודים למדתי להרגיש ולתפוס את החומר, וגם הסברתי אותו לתלמידים אחרים שלמדו אתי. אתן לך הבנה בחומר, אפשרות לתרגל אותו, ולתת לך את הגישה לפתרון תרגילים, ואז תבינו איך המנחה הוציא את השפן מהכובע. כמו כן יש לי בנק של שיטות/כיוונים לתרגילים כולל מבחנים פתורים נמצא אתכם גם אחרי השיעור בהודעות ובשיחות אם יש נקודה שבה אוכל לעזור, כמובן בתקווה שלא תצטרכו אותי יותר יום אחד כי תסתדרו לבד:-) לעניין הנחיית קבוצות לקראת בחינות באינפי 1/2 ולינארית 2/1-לקראת בחינות במקצועות אלה בפתוחה יהיו קבוצות לימוד אונליין ופנים אל פנים.לבירורים תתקשרו-סביר מאוד שנוכל לצרף אתכם לקבוצה שכבר יוצאת

הוספת תגובה

ביקורות

e
eyal

עידן טנקל בחור מחונן המסיים תואר ראשון במתמטיקה , יש לו אהבה גדולה והבנה לעולם המתמטי , ישנם רבדים יותר קשים להבנה מיידית בעולם המתמטי ובלי הדרכה נכונה אפשר בקלות לשרוף זמן אנרגיה ולהיכנס לייאוש. עידן מסביר, כותב , מכווין בתרגילים ומטלות הגשה, מכין לבחנים ומבחנים, גמיש בשעות. לשמחתי אחרי חיפושים ארוכים בחרתי במורה הנכון!! אני ממליץ בחום על עידן נעזרתי בו המון!! תודה רבה לך עידן !

02/05/2018
שתף:
ש
שיר

ממליצה בחום על עידן! הגעתי אליו שבועיים לפני מבחן במתמטיקה בדידה כאשר לא היה לי כיון איך לגשת לתרגילים. הוא מיד נרתם לעזרה (אפילו שהיה חג) ופינה זמן עבורי. הוא העביר בצורה מדהימה את החומר ועשה לי סדר בכל הנושאים, פתר איתי תרגילים והקנה לי את היכולת לפתור בעצמי ואפילו להיות בטוחה. (קיבלתי 94 בזכותו!)

30/10/2017
שתף:
נ
ניב

עידן עזר לי מאוד להבין את החומר שלא הבנתי בשיעור. מורה מעולה שקשוב לשאלות, משרה אווירה טובה וגם מעביר את החומר בצורה יעילה!

24/10/2017
שתף:
ע
עמית

עידן מסביר מאוד טוב את החומר, פותר איתך את התרגילים, נותן להבין לבד אבל גם דוחף לכיוון הנכון. מורה מעולה!

02/10/2017
שתף:
ל
ליאור

הגעתי לעידן דרך המלצות, הגעתי אליו מספר ימים לפני מבחן הסיום בשביל ללמוד משהו ספציפי בקורס. עידן התכונן על החומר בצורה נפלאה והסביר לי את החומר והבנתי את זה טוב מאוד. פתרנו ביחד עוד תרגילים מהקורס ועידן העיר והאיר לי נקודות חשובות שונות. בדיעבד הייתי לוקח עם עידן עוד כמה שיעורים בשבועות שלפני המבחן.מרוצה מאוד

27/09/2017
שתף:
י
יואב

עידן מורה אדיר . בעל יכולות לימוד כבירות. הוא מצליח להחדיר את חומר הלימוד למוחו של התלמיד בעזרת יכולת לימוד יוצאת דופן הדוגלת בשיטה הזו - ללמוד איך לחשוב, ללמוד מה עומד מאחורי התרגיל, לשרטט את הפתרון בראש ואז לכתוב פתרון מסודר ומדוייק. והכי עידן דורש לא להפסיק לחשוב. נמצא תמיד לעזרה גם אחרי השיעור, אכפתי ודואג.

23/07/2017
שתף:
ש
שי

עידן מורה נפלא, ברור, מבין, נחמד ועוזר. הוא שולט במתמטיקה בצורה מפליאה. וללמוד איתו זה חוויה. ממליץ בחום. שי

01/03/2017
שתף: