מורה פרטי עידו אבן-טוב

מורה פרטי עידו אבן-טוב

מדריך בכיר, בעל 7 שנות ניסיון בהעברת קורסי פסיכומטרי במכון מרכזי וסטודנט לרפואה באוניברסיטה העברית. יסודי, סבלני ואכפתי.

בן 32. מאזור ירושלים. בוגר אוניברסיטה - האוניברסיטה העברית.
 
מלמד בבית המורה או בית התלמיד
 

קצת עליי

סטודנט לרפואה, עובד במכון מוכר כמדריך פסיכומטרי בכיר וחבר בצוות מחקר ופיתוח. בעל ניסיון עשיר הכולל העברת 30 קורסים בהם למדו מאות תלמידים במהלך 7 השנים האחרונות. בשיעורים נלמד כיצד לגשת לשאלות בבחינה- דגשים בקריאת השאלה, משמעות הניסוחים השונים, תכניות הפתרון הרלוונטיות למגוון המצבים השונים בבחינה והשיקולים בבחירת התכנית המתאימה ביותר עבורם. מניסיוני, עבודה מסודרת בתרגולים, בסימולציות ובסוף גם בבחינה, היא המפתח לתוצאות. יש אפשרות לבניית תכנית לימודים אישית ולתמיכה וליווי ב- WhatsApp בין השיעורים. השיעורים מתנהלים באווירה נעימה ומהווים פתרון יעיל במיוחד למי שמסגרת של קורס במכון לא מתאימה לו ולמי שכבר עשה קורס ורוצה לשפר, החל במתקשים עם צעדים בסיסיים באלגברה ועד למועמדים ללימודי רפואה.

הוספת תגובה

ביקורות

Y
Yaniv

עידו הוא מורה מצויין, חכם, מקצועי שיודע להעביר את החומר הנלמד בצורה היעילה ביותר. בזכותו ידעתי איך לגשת לפסיכומטרי בגישה חדשה ונכונה יותר. לכל אלו שמחפשים מורה פרטי טוב לפסיכומטרי, תפסיקו לחפש, ותלכו לעידו.

13/12/2018
שתף:
מ
מור

מורה מעולה. סבלני, נעים ומקצועי ביותר. מזהה את החולשות ועובד עליהם. הכין אותי מעולה לבחינה הפסיכומטרית. ממליצה בחום.

06/12/2018
שתף:
ר
רשל

במהלך השיעורים עם עידו, למדתי לגשת לשאלות של מבחן הפסיכומטרי בצורה שונה ומקיפה יותר. הטיפים שהוא נתן לי והשיטות חשיבה שהוא תרגל איתי לגמרי עזרו לי לשפר את הציון שלי ולגשת למבחן בבטחון. יש לו המון ניסיון בתחום, וזה מורגש. כיף ללמוד עם מישהו שלא רק מספק מענה לשאלות, אלא גם מספק אופנים שונים לפתור אותן בצורה יעילה יותר. לגמרי ממליצה!! בדיוק מה שחיפשתי!

30/06/2018
שתף:
א
אנטולי

עידו עזר לי מאד בהכנה למפע"ם (פסיכומטרי ממוחשב), הוא עשה לי סדר בראש ולימד אותי לחשוב ולעבוד בצורה מאורגנת, מה שבסופו של דבר גם הוכיח את עצמו במבחן. יש לו המון סבלנות והניסיון והמקצועיות שלו בהחלט מורגשים, ממליץ בחום!

25/04/2018
שתף: