מורה פרטי עופר שמחוביץ

מורה פרטי עופר שמחוביץ

מורה לפיזיקה במכון לקורסי עזר עבור סטודנטים מאונ' ת"א! נסיון של שנים בהכנת תלמידי תיכון למבחני הבגרויות השונות!

בן 30. מתל אביב-יפו. בוגר אוניברסיטה - תל אביב.
 
מלמד בבית המורה או בית התלמיד
 

קצת עליי

שלום:) שמי עופר, סטודנט בשנה ד' להנדסת חשמל ואלקטרוניקה באוניברסיטת ת"א. מלבד שיעורים פרטיים, אני גם מעביר קורסי פיזיקה שאני ניסחתי במכון לקורסי עזר מטעם אונ' תל אביב. כל תלמיד לומד ומבין בצורה שונה, לכן- אני מתאים את תכנית הלימוד, קצב ומשך השיעורים למצבו של התלמיד. כאשר אני שם דגש על ארגון החומר,עבודה מסודרת, תרגול רב, הבנה מלאה, ניסוח נכון של פתרונות ולא פחות חשוב- על אוירה טובה. אני מאמין שהצלחת התלמיד תלויה בעיקר בתרגול האישי שלו מחוץ למסגרת השיעורים, דבר אשר מצריך מוטיבציה ולעיתים גם עזרה בפתרון שאלות. לכן, מי שלומד אצלי זוכה למעקב אישי, ייעוץ, ותמיכה בשאלות מקצועיות גם בין השיעורים. אשמח לענות על שאלות בטלפון שיהיה לנו בהצלחה במבחנים!

הוספת תגובה

ביקורות

ר
רביד

עופר פשוט תותח, לימד אותי בסבלנות והביא אותי ממצב של נכשל וודאי למקום ראשום בכיתה בתוך שבועיים. הוא נותן כלים פשוטים להבנה ומסביר בצורה מעולה את החומר. מומלץ מאוד!

04/11/2019
שתף:
ג
גלעד

מורה מקצוען, בגובה עיניים. יודע את החומר מעולה! ממליץ.

31/07/2019
שתף:
ק
קרן

הגעתי לעופר בחוסר ידיעה מוחלט של החומר וב4 שיעורים הוא הצליח להסביר לי בסבלנות ובצורה מאוד מפורטת ומובנת את כל הנושאים בחומר. מומלץ מאוד!!!

17/07/2019
שתף:
ע
עמרי

המורה ממש מעולה וחברותי ממש יושב ומסביר הכל את כל הנושאים בסבלנות יתרה. מעבר לזה הוא קליל מאוד ונורא כיף. מחיר מעולה והוא בא עד הבית! גבר רצח! גרם לי לחשוב מחדש על המקצוע. מומלץ בחום!!!!!!!!

28/05/2019
שתף:
א
אביבית

עופר יקירנו רצינו להודות לך על שיעורי הפיסיקה שהעברת לבת שלנו. אתה מקצוען בעל ידע, אדם שלו ורהוט עם קול נעים שקל להקשיב לו לאורך זמן ולכן בחרנו שכל שיעור יהיה כפול. ידעת איך להתנהל איתה. מתי ללחוץ מתי לוותר ואיך להעביר את החומר. מאחלים לך הרבה הצלחה בהמשך הדרך ומקווים שנתראה

28/05/2019
שתף:
ג
גל

עופר מורה מדהים!באתי אליו מיואשת מפיזיקה והוא החזיר לי את התקווה:) הוא מסביר בצורה מקצועית ומעמיקה וממש הרגשתי שהוא יודע להתאים את ההסבר שלו בדיוק אלי ממליצה בחום!

01/05/2019
שתף:
ד
דקל

הגעתי לעופר חודש לפני המבחן המסכם שלי במכינה בפיזיקה כאשר אני מבולבל לחוץ ובטוח שלא אעבור אותו, עופר הרגיע תמך ואמר שהכל יהיה בסדר ואעבור, וכך היה! עופר לימד ולימד ולא הרפה עד אשר הבנתי את החומר הלימודי. חזר על כל נושא בכל דרך עד שזה היה אצלי במאה אחוז, תודה רבה עופר רק בזכותך עברתי את המבחן אין עליך! ניפגש בתואר!

12/07/2018
שתף:
ע
עומר

הגעתי לעופר כחודשיים לפני המבחן עם ידע דליל מאד והרבה לחץ. עופר הרגיע אותי ולימד אותי את כל החומר לאט ובזהירות ועם המון סבלנות, התוצאה מדברת בעד עצמה- 93! ממליצה בחום ללמוד אצלו, יש לו שיטות יעילות בפתירת תרגילים ויכולת יוצאת דופן בהעברת חומר לימודי.

20/03/2018
שתף:
ב
בר

עופר פשוט מעולה!! יודע להסביר תהליכים ועקרונות מורכבים בצורה מאוד פשוטה וקלה להבנה. ממליץ בחום!

15/03/2018
שתף:
ר
רועי מייקל

מורה גבר על. מדבר ומסביר באותה השפה שלי. באותו הראש. הדוגמאות וההסברים נגישים יותר מכל מורה שעברתי אצלו. ממליץ בחום בלתי יתואר. לא תמצאו עוד אחד כמו עופר. תהנו. אגדה.

14/03/2018
שתף: