דלג על הניווט
מורה פרטי עופר צשלר
מורה פרטי - פרטים אישיים
שנת לידה: 
1970
אזור מגורים: 
רעננה - כפר סבא
מורה פרטי - תאור כללי
מוסד לימודים: 
אוניברסיטה - הטכניון
משפט מפתח: 
איש הייטק, מלמד מחשבים ומתמטיקה. מאמין בלימוד לשם הבנה.
תיאור המורה הפרטי: 
שמי עופר, מפתח תכנה עצמאי (פרילנסר) שנים רבות. לאחר שעזרתי לילדים הפרטיים שלי בלימודי מתימטיקה, ראיתי כי טוב. היום אני במהלך לימודי הסבה להוראה במקצוע מדעי המחשב. הסיפוק אדיר, והמטרה לגרום לתלמיד להבין את ההגיון שבחומר (ולא רק לדעת לפתור את השאלות) כך שיוכל להמשיך ולהתמודד עם בעיות דומות בכוחות עצמו. אני לא מאמין ב "כיבוי שריפות", צריך ללמוד באופן רציף ושיטתי. המורה יכול להסביר,אבל.. ההפנמה האמיתית נעשית בתרגול האישי שלכם. אני משוכנע שאוכל לעזור גם לכם.
פרטי השיעור הפרטי
תחומי לימוד: 
מורה פרטי למדעי המחשב תכנות - יסודי, חטיבת ביניים, הכנה לבגרות 3 יח"ל, הכנה לבגרות 5 יח"ל, C, C Sharp, Java, Java Script, Node Js, PHP, Python, SQL, Dot.Net, Cpp, בסיסי נתונים, עקרונות שפות תכנות, תכנות מונחה עצמים
מורה פרטי למתמטיקה - יסודי, חטיבת ביניים, 3 יח"ל, 4 יח"ל
אזור לימוד: 
רעננה - כפר סבא
ערי לימוד: 
רעננה
מקום השיעור: 
בית המורה
משך השיעור הפרטי: 
50 דקות
הדרכת קבוצות
הדרכת קבוצות: 
2 עד 3 תלמידים
תיאור הדרכת קבוצות: 
לימוד מתמטיקה/מחשבים בקבוצות קטנות. ניתן גם בבית אחד התלמידים.
מחירון מורה פרטי
150 - ליחיד
130 - ל 2-3 תלמידים
תגובות: 
1
06/05/2019, מרינה
1
עופר -לא- יודע שפת C. לא יודע NULL ובמהלך השיעור שאל אותי שאלות. שלחתי מראש את העבודה, שיוכל לעיין בה ולא נבזבז זמן מהשיעור על הבנה. במשך 28 דקות מתחילת השיעור רק קראנו את המטלה. נאמר לי מספר פעמים שהוא לא זוכר/יודע. הדבר היחיד שעופר עשה זה לחייב אותי ב-150ש״ח על זה שרשם לי בקוד print nice message//. והוא עדיין מופיע באתר בהמלצות האתר! שפת C זה לא אופניים. שכחת? אל תיקח כסף מאנשים סתם. בדיחה יקרה.
5
24/03/2019, דרור
1
הגעתי לאתר - שלא הכרתי לפני , והחששות התבדו - עופר תותח . העביר את השיעור בסבלנות , אדיבות - מקצועיות , הסביר בצורה מובנת את הצעדים . פשוט כל הכבוד .
5
18/02/2019, אליהו
2
לקחתי שיעור אחד שהפך לשניים מפני שהיה ממש טוב, עופר מאוד מקצועי ומבין את החומר טוב מעביר אותו היטב, סבלני מאוד,נהנתי מאוד מהשיעור איתו והכי חשוב שהבנתי הכל. ממליץ בחום למי שהזמן שלו יקר וחשוב לו להתקדם מהר ובהבנה. בהצלחה לכולם.