מורה פרטי דוד לימוד נעים א

מורה עופר צשלר

איש הייטק, מלמד מחשבים ומתמטיקה. מאמין בלימוד לשם הבנה.

בן 50. מרעננה - כפר סבא. בוגר אוניברסיטה - הטכניון.
(7 ביקורות) 92 שיעורים שהוזמנו דרך האתר
 
₪150 לשעה בבית המורה
₪150

קצת עליי

שמי עופר, מפתח תכנה עצמאי (פרילנסר) שנים רבות. לאחר שעזרתי לילדים הפרטיים שלי בלימודי מתימטיקה, ראיתי כי טוב. היום אני במהלך לימודי הסבה להוראה במקצוע מדעי המחשב. הסיפוק אדיר, והמטרה לגרום לתלמיד להבין את ההגיון שבחומר (ולא רק לדעת לפתור את השאלות) כך שיוכל להמשיך ולהתמודד עם בעיות דומות בכוחות עצמו. אני לא מאמין ב "כיבוי שריפות", צריך ללמוד באופן רציף ושיטתי. המורה יכול להסביר,אבל.. ההפנמה האמיתית נעשית בתרגול האישי שלכם. אני משוכנע שאוכל לעזור גם לכם.

1 בוחרים מועד פנוי
2 ממלאים את פרטי השיעור
3 מתחילים ללמוד

ערי לימוד

הוספת תגובה

ביקורות

מ
מרינה

נהנתי מהשיעור, מסבלנות, מקצועיות והכוונה

09/07/2019
שתף:
א
אסתי

מונח בעניינים שולט ומסביר מעולה!

02/06/2019
שתף:
מ
מרינה

עופר -לא- יודע שפת C. לא יודע NULL ובמהלך השיעור שאל אותי שאלות. שלחתי מראש את העבודה, שיוכל לעיין בה ולא נבזבז זמן מהשיעור על הבנה. במשך 28 דקות מתחילת השיעור רק קראנו את המטלה. נאמר לי מספר פעמים שהוא לא זוכר/יודע. הדבר היחיד שעופר עשה זה לחייב אותי ב-150ש״ח על זה שרשם לי בקוד print nice message//. והוא עדיין מופיע באתר בהמלצות האתר! שפת C זה לא אופניים. שכחת? אל תיקח כסף מאנשים סתם. בדיחה יקרה.

06/05/2019
שתף:
ד
דרור

הגעתי לאתר - שלא הכרתי לפני , והחששות התבדו - עופר תותח . העביר את השיעור בסבלנות , אדיבות - מקצועיות , הסביר בצורה מובנת את הצעדים . פשוט כל הכבוד .

24/03/2019
שתף:
א
אליהו

לקחתי שיעור אחד שהפך לשניים מפני שהיה ממש טוב, עופר מאוד מקצועי ומבין את החומר טוב מעביר אותו היטב, סבלני מאוד,נהנתי מאוד מהשיעור איתו והכי חשוב שהבנתי הכל. ממליץ בחום למי שהזמן שלו יקר וחשוב לו להתקדם מהר ובהבנה. בהצלחה לכולם.

18/02/2019
שתף:
ש
שולי

מעולה

14/02/2019
שתף:
א
אדר

אהבתי שעפר שם דגש על לעזור לי להבין לבד ולא פשוט להגיד לי את התשובות. הקשיב למה שביקשתי להתמקד בו בשיעור ועזר לי לפתח את צורת החשיבה לפתרון התרגיל.

08/02/2019
שתף: