מורה פרטי עופר ברונר

מורה פרטי עופר ברונר

מרצה מצטיין באוניברסיטה העברית בקורסים מבוא לכלכלה מיקרו ומבוא לכלכלה מאקרו.

בן 54. ממודיעין והסביבה. בוגר אוניברסיטה - בן גוריון.
 
₪120 לשעה בבית המורה
₪120
 

קצת עליי

מרצה בקורסים מבוא לכלכלה מיקרו ומאקרו מזה 20 שנה. מלמד באונ' העברית (מרצה מצטיין) ובמכללת אחווה. בעבר מרצה באוניברסיטת בן גוריון, אוניברסיטת אריאל ובמרכז האקדמי פרס. ניסיון רב בהכנת סטודנטים לבחינות. מלמד את מקצועות הכלכלה בסבלנות, ביעילות ובצורה פשוטה וברורה כך שהחומר יהיה סוף סוף מובן.

הוספת תגובה

ביקורות

ר
רוזה

עופר הסביר את החומר בצורה מצויינת. ניתח כל שאלה והבהיר כל פרט על המודל הנלמד.

28/07/2019
שתף:
א
אבישי

תותח על, בכלום זמן, הספקנו ללמוד את כל החומר, עם דוגמאות, סיכומים קצרצרים, ופתרונות. בלי ספק עזר לי לקבל את הציון המעולה שקיבלתי.

25/03/2019
שתף:
א
אלון

הגעתי אל עופר בטווח זמן קצר מאד לפני הבחינה במועד ב במיקרו באוניברסיטה העברית - בחינה קשה מאד שרבים לא עוברים. עופר הצליח לפשט לי דברים רבים שהיו לא מובנים לי , ולבסוף עברתי את המבחן בציון גבוה. ממליץ בחום!

06/03/2019
שתף:
א
אור

מורה ענייני ורציני, מסביר היטב ובקיא בחומר! ב-2 שיעורים איתו הגשתי למבחן עם בטחון, ממליץ מאוד!

06/03/2019
שתף:
y
yael

במזל גדול הגעתי לעופר שבוע לפני הבחינה שלי בכלכלה ציבורית. בשיעורים מעטים, הוא הצליח להסביר לי את החומר בפשטות ובבהירות ואני יכולה לומר שאך ורק בזכותןו עברתי בהצלחה את הבחינה. בקורס שנחשב אחד מן הקשים בתואר השני של מדיניות ציבורית באוניברסיטת תל אביב. אני ממליצה בחום על עופר, הוא מורה נהדר, מקצועי מאד, שמצליח להעביר חומר קשה בצורה יעילה ומעניינת ובאמת היה אכפתי להצלחה שלי.

04/03/2019
שתף:
נ
נטלי

הגעתי לעופר שבוע לפני מבחן, קצרה מאוד בזמנים ובלחץ עצום (כי מה אפשר להספיק בשבוע?). עופר הוכיח לי שבלי שום בעיה במספר שיעורים מצומצם ניתן להשלים סמסטר וגם לקבל 100!! ממליצה בחום

26/10/2018
שתף:
ג
גבי

חיפשתי מורה למאקרו כלכלה ומצאתי את עופר עם המלצות חמות ועם דירוג מאד גבוהה, לשמחתי עופר התאמץ לפנות זמן בלו"ז הקצר שהיה לי. עופר עבר איתי על כל הנושאים ומהר מאד מצא את הנושאים שהתקשיתי בהם, מיקד אותי בצורה מקצועית מאד. השעורים היו כ"כ אפקטיביים ומרוכזים ורק בעזרתו הצלחתי לעבור את המבחן - ממליץ בחום !!!

18/08/2018
שתף:
א
אסתר

מצאתי את עצמי פחות משבוע לפני בחינה, אחרי חוסר בהשתתפות בשיעורים במהלך הסמסטר, בלחץ של עבודה ומשפחה עם מינימום זמן ללמוד. פניתי לעופר בהמלצת חברה ולשמחתי עופר התאמץ לפנות זמן בלו"ז הקצר. עופר עבר איתי על כל הנושאים בסבלנות, מקצועיות ופשטות מדהימה. אמנם נפגשנו לשני שעורים כפולים בלבד אבל הם היו כ"כ אפקטיביים ומרוכזים שבעזרתו צלחתי את המבחן ויותר. ממליצה בחום:)

22/07/2018
שתף:
ע
עדן

היו לי הרבה מורים פרטים אבל מורה כמו עופר עוד לא היה לי. במילה אחת פשוט תותח !!!! בשני שיעורים לימד אותי חומר של סמסטר שלם ובזכותו קיבלתי 100 במיקרו כלכלה. ממליץ בחום.

24/06/2018
שתף:
ש
שקד

נפגשתי עם עופר פעמיים לפני המבחן והוא נתן לי להבין שאני כן יודעת את החומר,לימד אותי טכניקות שלא הכרתי להצליח וחיזק אצלי נושאים שלא הבנתי עד הסוף.היה מוכן לעשות מעל ומעבר בשביל שאני אצליח והיה מוכן גם שלא יכולתי לקיים איתו שיעור לבצע שיחות סקייפ/לשלוח מייל בשביל להתגבר על כך. עברתי את המבחן בציון מספק מאוד! תודה עופר על הכל!

19/02/2018
שתף: