מורה פרטי

מורה פרטי עומר רז

יש דרך אחת להצליח! לתרגל כמה שיותר. בוא\י ואראה לך איך לעשות את זה, בקלות ובמהירות. תוצאות מצויינות מובטחות!

בן 35. מתל אביב-יפו. בוגר אוניברסיטה - הטכניון.
 
₪145 לשעה בבית התלמיד
₪120 לשעה בבית המורה
₪120-145

קצת עליי

אני בוגר של הטכניון לתואר בהנדסת סביבה, ומהנדס פעיל בתחום הבניה הירוקה. אני עוסק בהוראה שנים רבות והעברתי שיעורים פרטיים לעשרות תלמידים במגוון מקצועות.תלמידים רבים פונים אליי ואני מרגיש שכל מה שהם צריכים זה איזה שחרור קטן, בד"כ אי הבנה של הבסיס בשיעורים הראשונים גורם לסטרס הולך ומתגבר, ואם רק מסתכלים בצורה רגועה על העקרון הפשוט שעומד מאחורי הדברים, אם זה הגדרת הגבול בחדו"א או הקשר בין השדה החשמלי למגנטי, פותרים יחד תרגיל או שניים, ופתאום זה נפתח ואפשר להתקדם לבד. אפילו שיעור אחד או שניים מספיקים! שיעור ניסיון - 80 ש״ח לשעה הראשונה. התחייבות ל5 שיעורים לפחות - הנחות מ10% עד 20% שיעורים אצלי בשכונת שפירא - יש הרבה חניה! הגעה לבית התלמיד - בתשלום נוסף כתלות במרחק. הנחה למי שבאמת זקוק.

הוספת תגובה

ביקורות

ל
לינוי

עומר היה מעולה. ביקש שאשלח לו חומר לפני השיעור שנוכל לעבוד עליו, הסביר הכל בצורה מפורטת עד שהבנתי ולא התייאש ממני. עומר היה בקיא מאוד בחומר והשרה אווירה רגועה ושל ביטחון בחומר. בכללי בחור נחמד מאוד שנוח לשבת ללמוד איתו. מומלץ מאוד!!!

29/01/2018
שתף:
א
איתי

עומר הראה בקיאות בנושא הנלמד, ענה לכל השאלות והתכונן לשיעור כמו שצריך. כששאלתי אותו שאלות הוא ענה לי ברמת פירוט מאוד גבוהה, ורואים שהוא יודע את החומר על בוריו.

24/11/2017
שתף: