מורה פרטי עומרי בר סלע

מורה פרטי עומרי בר סלע

מורה מנוסה לקלרינט סקסופון חלילית וחליל אירי לכל רמה וגיל.בסגנון קלאסי,ישראלי,כלייזמר וג'אז.פיתוח שמיעה וקריאת תווים

בן 26. מגדרה יבנה והסביבה. בוגר בית ספר - בית ספר בארץ.
 
₪110 לשעה בבית התלמיד
₪110 לשעה בבית המורה
₪110
 

קצת עליי

ניסיון עם תלמידים רבים, התמקצעות של 15 שנים במוסיקה . נגן קלרינט,סקסופון חלילית וחליל אירי בהפקות וארועים שונים ברחבי הארץ. ניסיון בחינוך כללי המשתלב בעולם לימוד המוסיקה. מלמד גם תלמידים מבוגרים שמעוניינים להכניס את המוסיקה לחיים בשלב מתקדם של החיים. מבטיח חיוך וסבלנות עם התאמת תכנית אישית לכל תלמיד. מלמד סגנונות שונים ג'אז פופ קלאסי ישראלי כלייזמר ועוד

הוספת תגובה

ביקורות

ע
עינת

עומרי מורה שמלמד מאהבה.הארת הפנים הסמפטיה ביחד עם המקצוענות הביאו להשגים מפתיעים.עקביות.שיטתיות.רצינות הובילו לניגונים שמי חלם שיגיעו אליהם.הפירות נהדרים.ממליצה בחום.שוה כל שקל.ויותר

22/05/2018
שתף:
ד
דנה

אני אמא לתלמידה של עומרי. ביתי לומדת אצלו מתחילת השנה ואני מרוצה מאוד! מורה מסור מאוד שעזר לנו בכל מה שביקשנו (נסע איתנו במיוחד לקנות כלי). ביתי נהנת וחוזרת הביתה עם חשק לנגן ולהתקדם. אני ממליצה תמיד בכל תחום על מורים אדיבים וחייכנים. זה שווה יותר מהכל, במיחד בשביל ילדים.

23/04/2018
שתף:
א
אביעד

ממליץ בחום! אני לומד אצל עומרי כבר למעלה משנה. התחלתי ללמוד קלרינט בגיל 25 בלי רקע קודם במוזיקה, ותוך זמן קצר הרגשתי שאני שולט בקלרינט ומנגן בכיף. אני תמיד מרגיש בנוח לשאול ולבקש הסבר נוסף ועומרי מגלה כלפי סבלנות רבה. בקיצור אחלה - אני ממליץ.

16/04/2018
שתף:
ד
דור

תודה עומרי! היה ממש כיף והיית מורה ממש טוב.. למדתי אצלך קלרינט ותווים במשך שנה ובאמת היה ממש כיף!

29/05/2017
שתף:
ד
דוד

מורה מעולה! יש לו המון סבלנות! והשיעורים היו ממשהו מהנים! תוך זמן קצר הגעתי לרמה טובה מאוד והכל היה מאוד כיף וחווייתי.. ממליץ בחום!

29/05/2017
שתף: