מורה פרטי עומרי  אירם

מורה פרטי עומרי אירם

10 שנות ניסיון + המלצות רבות + יחס אישי. מורה למתמטיקה, ביולוגיה, מדעים ופסיכומטרי בשיטות לימוד מתקדמות ומעניינות.

בן 40. מתל אביב -יפו. מכללה - סמינר הקיבוצים.
 
₪200 לשעה בבית המורה
₪200

קצת עליי

מלמד אונליין ופרונטלי ליחידים וקבוצות. יש לכם מבחן גדול בקרוב? מחפשים מסגרת שתעזור לכם להצליח בלימודים? צריכים להתייעץ? לאורך השנים עבדתי עם למעלה מ-300 תלמידים. ביחד הצלחנו לבנות ביטחון, ידע ומוטיבציה. שיטת ההוראה הייחודית שלי מבוססת על 10,000 שעות ניסיון ומחקר. השיטה מוכיחה את עצמה פעם אחר פעם, באמצעות כלים מודרניים ומגוונים שעוזרים להאיץ את הלמידה. השיפור מתחיל מעכשיו. עומרי.

חוות דעת

א
אורית

ממליצה בחום על המורה עומרי. הגישה שלו סבלנית ונינוחה,הוא מעביר את החומר בצורה שיטתית וברורה, ומעל הכל הצלחת התלמיד חשובה לו ממש באופן אישי . תודה עומרי

03/04/2023
שתף:
מ
מיכל

עומרי מורה מקצועי ומסור, עם מחויבות אמיתית להצלחה של התלמיד, בסבלנות רבה והרבה נחישות וידע הצליח להביא את בתי להשגים מרשימים ביותר, מומלץ בחום!

10/01/2023
שתף:
D
Dalit

הבן שלי התקשה בשיעורי מתמטיקה כשהגיע לחטיבה. ברגע שעומרי נכנס לתמונה, נשבר המחסום והתחלנו לראות עלייה בציונים. עומרי הוא הרבה יותר ממורה למתמטיקה, הוא מלמד אסטרטגיות לפתרון בעיות, לניהול זמן, לשיפור הזיכרון ובזכותו הבן שלי הצליח לסיים בגרות 4 יח' בהצלחה.

13/10/2022
שתף:
E
Erica

עומרי הוא אחד ויחיד. מורה מסור, אכפתי ומתחשב, הוא אוהב את הנושאים שהוא מלמד ועוזר לתלמיד לאהוב אותם גם. הוא לא רק עזר לבן שלי להצליח בחשבון, אלא גם להנות תוך כדי הלמידה. הוא סבלני ואדיב ואחראי. אני ממליצה עליו בחום! הלוואי שכל מורה יכול להיות כמוהו.

13/10/2022
שתף:
Y
Yaara

עומרי הוא מורה מצויין. סבלני ומדוייק. הבן שלי לא פספס אף שיעור ואף דרש להמשיך איתו מעבר לשנת הלימודים. מעבר להיותו מורה מעולה, הוא משרה בטחון ואהבה לתחום. גמישותו ורצונו להצלחת תלמידיו ראויים ללהערכה רבה.

21/06/2022
שתף:
S
Shahaf

עומרי תודה רבה על הכל , שמחנו מאוד להכיר אותך , זכינו במורה מצויין "ופסיכולוג" צמוד , תמיד נתת את כולך. תמיד זמין כולל שישי שבת שחייבים . תמיד התלמיד נמצא במקום הראשון מבחינתך .תודה רבה משפחת בר . ממליצה בחום

11/07/2021
שתף:
D
Dana

עומרי לימד חבורה של 6 נערים (לא משימה פשוטה). הנערים "עפו עליו", שיטות לימוד חדשניות, שיעור עם אנרגיה טובה שעשה להם חשק ללמוד. הם הספיקו לסגור פער של "קורונה" ב2 שיעורים. ממליצה בחום!

24/03/2021
שתף:
א
אריאל

על עמרי מורה מיוחד במינו ,הוא מלמד מגוון מקוצועות מתמקצה במקצועות ראלים מתמתטיקה ,פסיקה מדעים . אך מתוך האופי המיוחד מוכן ללמד גם מקצועות נוספים ,ובדרך המיוחדת מפשט טת החומר מחפש דרכים שונות לכל תלמיד נותן מעצמו גם מעבר מורה מעולה ואדם אנושי מאוד מומלץ

15/02/2021
שתף:
ח
חוה

בני, שלמד בכיתה יא, היה במצב עגום עד מאד בטרם פגש את עומרי. הוא כל כך נואש מהלמידה, שכמעט והחליט לנשור מהלימודים ולא לגשת כלל לבגרויות. מרגע שבני חבר לעומרי, המסלול העגום של לימודיו קיבל תפנית מעוררת השראה. חווית הלמידה עם עומרי היתה כל כך מדהימה שהיא שינתה את מצבו הלימודי של בני: ממצב של חוסר עניין בלמידה, יאוש מהקשר עם המורים , ציונים שליליים בתעודה - למצב של חווית למידה מתקנת! עומרי ממש ידע כיצד להגיע אל ליבו של הנער, כיצד לעניין אותו בחומר המתמטי והביולוגי, וכיצד ללמד אותו חרף בסיס הידע הכה רעוע שהיה לו. לכל זאת צריך להוסיף את העובדה המדהימה, שעומרי הצליח לגרום לתפנית הלימודים הזו תוך זמן קצר עד מאד, שכן לצערי לא הכרנו אותו קודם לכן, ויצרנו איתו קשר רק כחודשיים לפני המתכונות... מה שבטוח : שנה הבאה אנחנו ממשיכים איתו !!! מדובר במורה מיוחד במינו ונדיר בנוף ההוראה בישראל. עומרי יצר קשר אישי מצוין עם בני, וליווה אותו ממש ממש לאורך כל הדרך, כולל ערבים, וסופי שבוע - עד אשר בני היה מוכן למתכונות ולבגרויות. רמה כזו של אכפתיות, מקצועיות, סבלנות אין קץ ואדיבות - באמת ראויה לכל ציון. כאמא לילד שכמעט אמר נואש מהבגרויות, אני ממליצה על עומרי אירם בחום רב, לב שלם, נפש חפצה, ואמונה שלמה !!!!! חוה, אמא של דבש

12/07/2020
שתף:
נ
נעמה

עומרי לימד אותי מתמטיקה לקראת בחינת פסיכומטרי שניה. בזכות העזרה ושיטות הלימוד של עומרי הצלחתי לשפר את הציון הכמותי בפסיכומטרי ביותר מ-20 נקודות אחרי תקופת למידה של חודשיים. עומרי מלמד עם המון סבלנות, ועם שיטות יצירתיות לזכירת החומר. הלימודים עם עומרי לא רק עזרו לי להצליח במבחן, אלא עזרו לי להתגבר על פחד ארוך שנים ממתמטיקה ותחושת כישלון במקצוע שליוותה אותי במשך שנים.

02/07/2020
שתף: