מורה פרטי עומרי  אירם

מורה פרטי עומרי אירם

מדריך פסיכומטרי, מורה פרטי וסטודנט מצטיין למתמטיקה, פיזיקה ומדעים. 7 שנות ניסיון.

בן 36. מתל אביב -יפו. בוגר מכללה - סמינר הקיבוצים.
 
₪193 לשעה בבית התלמיד
₪193

קצת עליי

אם אתם קוראים את המילים האלה, אתם מאמינים במאמץ ומוכנים להשקיע בכדי להשיג תוצאות. אני גאה בכם! כתלמיד חטיבה ותיכון התקשיתי בלימודים. הפריצה הגדולה שלי הייתה בזמן שלמדתי הנדסה. פגשתי אנשי חינוך מעולים שנתנו לי כלים והאמינו ביכולות שלי. כיום, אני מלמד באהבה וזוכה לראות את תלמידים שלי מצליחים בכוחות עצמם. שיטת הלימוד הייחודית שלי פותחה אחרי אלפי שעות ניסיון והיא מוכיחה את עצמה פעם אחר פעם. אני רוצה להוכיח לכם שאתם מעולים ואשמח לשמוע מכם. לחצו על כפתור "חייג" הקסום וספרו לי איך אוכל לעזור. שלכם, עומרי (-:

הוספת תגובה

ביקורות

נ
ניקיטה

אני חייל משוחרר עם פערים גדולים ועומרי הצליח לעזור לי להדביק את הפער הזה הוא שם דגש על ההבנה ולא ישר ללכת לפתור עם מגוון שיטות לימוד שפשוט חייב שיעורים איתו מורה מצוין , וסבלני.

18/12/2019
שתף:
א
איתי

מורה מעולה, סבלני ומסביר טוב את החומר. מתכון להצלחה

17/12/2019
שתף:
נ
נעם

עומרי מורה איכפתי , יסודי ויצירתי, שמבין את הצרכים ונותן מענה מותאם לתלמיד, בסבלנות ובאוירה נעימה וכיפית, מתוך חתירה להצלחה. משקיע וזמין , מומלץ בחום רב!

28/09/2019
שתף:
א
אלמוג

מורה מעולה, ידע לכוון ולמקד אותי בדיוק בנושאים שהיה לי קשה בהם. שיטות תרגול מגוונות עם הכוונה אישית טובה.

19/04/2019
שתף:
ש
שחף

עומרי מורה מצוין, נחמד מגיע עם רצון ללמד, מסביר מעולה את הנושא בדרכים מעניינות, עונה על שאלות זמין ועוזר גם בזמנו הפנוי.

15/03/2019
שתף:
ק
קטיה

עומרי מורה נהדר! למרות שהיו לי איתו מעט שיעורים הוא תמיד התעניין בתהליך הלמידה שלי והיה פתוח לשאלות מצידי. כמו כן , יש לו שיטות למידה חדשות ומרעננות שעושות שינוי משמעותי לכל התהליך .

15/01/2019
שתף:
ת
תומר

עומרי מורה מצוין! מסביר בצורה ברורה, סבלנית ובעיקר משתמש בדוגמאות והסברים שתורמים להבנה ברורה של החומר. מסביר את ההיגיון מאחורי המתמטיקה ומעודד לחשיבה מתמטית והגיונית (לא סתם שינון נוסחאות). למדתי איתו לקראת תואר בכלכלה בחו״ל, התחלנו בתרגילים של 3 יחידות ועד לרמה של 5 ויותר. ממולץ בחום !

18/10/2018
שתף:
ש
שיר

מסביר בצורה טובה, מתמחה בשיטות לימוד טובות. חשבתי שאני מכירה את כל שיטות הלימוד אבל הודות לו למדתי עוד כמה מעולות שעזרו לי.

06/08/2018
שתף:
ח
חן

מורה פרטי מצויין אנושי מקצועי וסבלני,מעביר את החומר בצורה ברורה ובדרך הפשוטה והקלה ביותר להבנה....מומלץ!

12/06/2018
שתף:
ד
דנה

מורה מדהים! יודע להעביר את השיעור בצורה מעניינת ומבנית לחלוטין! יודע מהם הדברים בו את/ה מתקשה וישר שם עליהם דגש. מעודד ונותן המון מוטיבציה! התקדמתי ברמות

01/04/2018
שתף: