מורה פרטי עודד נתנאל

מורה פרטי עודד נתנאל

שיעורי נגינה בכינור וגיטרה עם עודד נתנאל, בשיטה פשוטה יסודית ומהנה, להשגת תוצאות והתקדמות מקסימלית

בן 52. מכפר יונה. בוגר אחר - מוסד אקדמי בחו"ל.
 
₪150 לשעה בבית התלמיד
₪130 לשעה בבית המורה
₪130-150

קצת עליי

המורה, עודד נתנאל, הינו כנר וויולן בעל תואר ראשון מהאקדמיה למוסיקה בתל אביב, תואר שני מאוניברסיטת ניו-יורק, ונסיון רב בהוראה ובביצוע בכינור ובויולה. בשיעורים משולב לימוד הנגינה ביחד עם פיתוח שמיעה, קריאת תוים (או טאבים בגיטרה) ותיאוריה, הכרת סגנונות שונים, והדרכה לאימון מוצלח. אך מה שחשוב באמת מבחינתי זו החוויה המוסיקאלית, חווית הנגינה, וההנאה שבמוסיקה. לכן אני שם את הדגש על החוויה, ורק אחריה התיאוריה שעומדת מאחורי מה שהתלמיד חווה. לימוד הנגינה כולל כמובן שיפור מתמיד של הטכניקה, אך חשוב מכך הוא היכולת לנגן בחופשיות, ללא מאמץ, ללא מחשבה, ללא ביקורת עצמית מיותרת, והיכולת לנגן תוך מתן ביטוי למוסיקאליות האישית הטבועה בכל אחד מאיתנו.

הוספת תגובה

ביקורות

ת
תומר

מדובר עם מורה מצויין שמעניק חוויה יחודית ומפתחת של לימוד פרטי . תחילת השיעור הזמין אותי לקפה, והבהיר לי שייתייחס לזה כזמן מחוץ לשיעור. אכן העניק לי רבות מזמנו לענות על שאלותיי בסוף השיעור ולחלוק איתי ידע שימושי שיפתח את הנגינה שלי. היה שמח לענות על שאלות ומוכן לעזור. ממליץ בחום למבוגרים ולצעירים כאחד.

23/01/2020
שתף:
ק
קובי

התחלתי ללמוד לנגן בכינור אצל עודד בגיל 48! אתגר מנטלי ופיזי גדול. עודד הוא לא רק כנר מבריק אלא מורה לכינור ולחיים. הוא הפליא להתאים את התכנים והטכניקות לצרכים המיוחדים שלי, כך שהלמידה הייתה גם אפקטיבית מאוד וגם חוויה של גילוי ושל אושר גדול. תמיד ידע לאתר עוברי את המכשול בדרך לרמה הבאה ולהציע פתרון פשוט לבעיה מורכבת. עבורי הוא מורה לחיים! מומלץ ביותר!

01/07/2019
שתף:
ק
קרן

היתה לי רתיעה קשה מלימודים ופחדתי שלעולם לא אצליח לנגן. בזכות הסבלנות של עודד ובעיקר האמונה שלו בי ובכינור ומלא שיטות עבודה שהוא דואג להתאים באופן אישי, כך שהכלי הקשה הזה מונגש לכולם, הצלחתי לנגן ואפילו להנות מזה. עודד הוא מורה מעולה. רגיש וקשוב ותמיד ימצא פיתרון לכל מכשול וקושי. עברתי איתו חווית למידה מדהימה שקירבה אותי לעצמי ולעולם המוסיקה שלי.

17/06/2019
שתף:
י
יעל

יש בעודד שילוב נהדר בין כנר מקצוען, בקיא ברזי הכלי, ומיומן להפליא, לבין יכולת הוראה, והתבוננות. הוא יודע להבחין בצורה מדוייקת, ממה נובע הקושי, ואיך לעזור להתגבר עליו (כרופא של כנרים). יכולת ההבחנה שלו עמוקה מאוד, בשל נסיונו רב השנים, וכי המוסיקה והכינור זורמים בעורקיו ממש, יש לו הבנה עמוקה של מרכיבי המוסיקה (מתאים גם ללוות הרכבים). נתן לי המון כילים לאימון אפקטיבי. ואולי הדבר הכי חשוב - האמין בי.

16/06/2019
שתף: