דלג על הניווט
מורה פרטי עודד נתנאל
מורה פרטי - פרטים אישיים
שנת לידה: 
1968
אזור מגורים: 
כפר יונה
הצג טלפון
מורה פרטי - תאור כללי
מוסד לימודים: 
אחר - מוסד אקדמי בחו"ל
משפט מפתח: 
שיעורי נגינה בכינור וגיטרה עם עודד נתנאל, בשיטה פשוטה יסודית ומהנה, להשגת תוצאות והתקדמות מקסימלית
תיאור המורה הפרטי: 
המורה, עודד נתנאל, הינו כנר וויולן בעל תואר ראשון מהאקדמיה למוסיקה בתל אביב, תואר שני מאוניברסיטת ניו-יורק, ונסיון רב בהוראה ובביצוע בכינור ובויולה. בשיעורים משולב לימוד הנגינה ביחד עם פיתוח שמיעה, קריאת תוים (או טאבים בגיטרה) ותיאוריה, הכרת סגנונות שונים, והדרכה לאימון מוצלח. אך מה שחשוב באמת מבחינתי זו החוויה המוסיקאלית, חווית הנגינה, וההנאה שבמוסיקה. לכן אני שם את הדגש על החוויה, ורק אחריה התיאוריה שעומדת מאחורי מה שהתלמיד חווה. לימוד הנגינה כולל כמובן שיפור מתמיד של הטכניקה, אך חשוב מכך הוא היכולת לנגן בחופשיות, ללא מאמץ, ללא מחשבה, ללא ביקורת עצמית מיותרת, והיכולת לנגן תוך מתן ביטוי למוסיקאליות האישית הטבועה בכל אחד מאיתנו.
פרטי השיעור הפרטי
תחומי לימוד: 
מורה פרטי למוסיקה - גיטרה, תאוריה, כינור, אילתור, קריאת תווים
אזור לימוד: 
חדרה וישובי עמק חפר, מושבים בשרון, נתניה והסביבה
ערי לימוד: 
בארותיים, בורגתה, בית יצחק-שער חפר, חניאל, ינוב, כפר יונה, כפר מונש, נורדייה, עולש, פרדסייה, צור משה, צורן-קדימה, תנובות
מקום השיעור: 
בית המורה או בית התלמיד
משך השיעור הפרטי: 
גמיש
הדרכת קבוצות
הדרכת קבוצות: 
לא
מחירון מורה פרטי
130 - מחיר בבית המורה
150 - מחיר בבית התלמיד
תגובות: 
5
01/07/2019, קובי, 53
מעל 10
התחלתי ללמוד לנגן בכינור אצל עודד בגיל 48! אתגר מנטלי ופיזי גדול. עודד הוא לא רק כנר מבריק אלא מורה לכינור ולחיים. הוא הפליא להתאים את התכנים והטכניקות לצרכים המיוחדים שלי, כך שהלמידה הייתה גם אפקטיבית מאוד וגם חוויה של גילוי ושל אושר גדול. תמיד ידע לאתר עוברי את המכשול בדרך לרמה הבאה ולהציע פתרון פשוט לבעיה מורכבת. עבורי הוא מורה לחיים! מומלץ ביותר!
5
17/06/2019, קרן, 45
מעל 10
היתה לי רתיעה קשה מלימודים ופחדתי שלעולם לא אצליח לנגן. בזכות הסבלנות של עודד ובעיקר האמונה שלו בי ובכינור ומלא שיטות עבודה שהוא דואג להתאים באופן אישי, כך שהכלי הקשה הזה מונגש לכולם, הצלחתי לנגן ואפילו להנות מזה. עודד הוא מורה מעולה. רגיש וקשוב ותמיד ימצא פיתרון לכל מכשול וקושי. עברתי איתו חווית למידה מדהימה שקירבה אותי לעצמי ולעולם המוסיקה שלי.
5
16/06/2019, יעל, 41
מעל 10
יש בעודד שילוב נהדר בין כנר מקצוען, בקיא ברזי הכלי, ומיומן להפליא, לבין יכולת הוראה, והתבוננות. הוא יודע להבחין בצורה מדוייקת, ממה נובע הקושי, ואיך לעזור להתגבר עליו (כרופא של כנרים). יכולת ההבחנה שלו עמוקה מאוד, בשל נסיונו רב השנים, וכי המוסיקה והכינור זורמים בעורקיו ממש, יש לו הבנה עמוקה של מרכיבי המוסיקה (מתאים גם ללוות הרכבים). נתן לי המון כילים לאימון אפקטיבי. ואולי הדבר הכי חשוב - האמין בי.