מורה פרטי עדי כץ

מורה פרטית עדי כץ

עולה חדשה וסטודנטית לרפואת שיניים באוניברסיטה העברית, עם הרבה שנים של ניסיון בשיעורים פרטיים באנגלית לכל הרמות!

בת 28. מתל אביב -יפו. בוגרת אוניברסיטה - האוניברסיטה העברית.
 
₪150 לשעה בבית התלמיד
₪150
 

קצת עליי

שלום! אני עולה חדשה מקליפורניה, ארה"ב. עליתי ארצה לפני 9 שנים להתגייס לצה"ל וכיום אני סטודנטית לרפואת שיניים באוניברסיטה העברית. יש לי שנים של ניסיון בלימוד אנגלית מדוברת לישראלים (התעסקתי בזה גם בארה"ב) ובשנים האחרונות אני גם עוזרת לתלמידים בדקדוק לקראת הבגרויות. אני חייכנית, אנרגטית ועובדת עם כל תלמיד לבנות לה/לו תוכנית מיוחדת כדי להשיג את היעדים שלה/שלו/של ההורים בצורה המהירה, הנוחה והכייפית ביותר!

הוספת תגובה

ביקורות

ר
רונית

מקצועית, יסודית, דייקנית ומאד אחראית. יודעת להעביר את החומר הלימודי בצורה טובה ביותר עם הרבה סבלנות. מאוד ברורה, נעימה. גרמה לשיפור משמעותי בציונים בשני המקצועות הללו. ממליצה בחום רב!

02/12/2018
שתף:
S
Sophie

לעדי יש שיטת לימוד מיוחדת במינה. היא מלמדת היכן יש נקודות החולשה ושמה על זה דגש.היא מאוד יסודית ! . ההסברים שלה מאוד מפורטים, היא משקיעה בתלמיד שיידע, שיבין, ושילמד כמו שצריך ולא רק לעבור מבחן. יש לה סבלנות , היא חכמה מאוד והיא זמינה טלפונית.היא תמיד קשובה לצרכי התלמידים שלה.משתדלת שכל פעם השיעור שלה יהיה מעניין כך שהבת שלי לומדת בכיף ומחכה לשיעור הבא. כיף להכיר מורה כזאת.

15/06/2018
שתף:
א
אלברטו

מורה מאוד מקצועית. מכינה אותי עקב תחילת פעילות החברה בשבקים בחו״ל. מרגיש שיפור משמעותי בדיבור. ממליץ בחום.

14/06/2018
שתף:
A
Alexey

התחלנו שיעורים, מרגיש שיפור. מתקדמים בקצב טוב

14/06/2018
שתף:
א
אמיתי

מורה מצוינת, רצינית ומשקיעה. הכינה אותי לקראת נסיעת לימודית - אקדמית בגרמניה בקיץ האחרון והביאה אותי לשיפור משמעותי. עבדנו הרבה על יסודות השפה הדקדוקיים וגם על קריאה, כתיבה ודיבור. בתוך מספר קצר של שיעורים הרגשתי שיפור משמעותי. העבודה הפרטנית והמותאמת לתחומי העיסוק והעניין שלי יחד עם ההתאמה ללימוד ולתרגול השוטף יצרו אצלי בסיס מאוד יציב לידיעת השפה. ממליץ בחום לכולם.

03/01/2018
שתף: